Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. Pompa uspokoila sie po 300 km Duzo czytalem o hybrydach Toyoty i to cale e-cvt jest nadzwyczaj trwale. Rozmawialem tez z kilkoma taksowkarzami, ktorzy jezdza hybryda i kazdy mowil, ze jest bajka (przynajmniej do 400 tys km bo nie znalazlem zadnej starszej hybrydy :p ). Tak, silnik to znane 1.5 benzyna o mocy szalonych 75 koni. Silnik znany i sprawdzony, po okresie gwarancyjnym pewnie wpadnie gaz W sumie taki Yaris to nic nadzwyczajnego - toporny, anemiczny, malo ekscytujacy, wyposazenie tez takie se chociaz najbogatsza wersja selection, tylko niesamowicie praktyczny w jezdzie miejskiej i w korku.
  2. Jeszcze na początku grudnia nie myśleliśmy, że będziemy A2 sprzedawać! Niecały 1000km temu rozrząd zmienilem
  3. I skrzynia biegow bezstopniowa w sam raz na daily cara.
  4. Z bólem serca to piszę ale Audi idzie na sprzedaż Następca już zamówiony. Jak wiecie - A2 mega doinwestowane, jak ktoś zainteresowany samochodem to proszę pisać na pw. Zaraz utworzę ofertę ze sprzedażą.
  5. Znalazłem ten temat: Od postu nr 100 opisywane są sytuacje jak u mnie. Czyli wychodzi, że tak ma być. Ehh ta moja nadgorliwosc, w 1.9 TDI na pompie VP jak ustawilo sie napinacz na znakach to tak byl przez caly czas.
  6. Miał ktoś kiedyś taką sytuację by napinacz rozrządu zmieniał swoje napięcie? Robię jak na filmie poniżej. Ustawię napięcie na pierwszą kreskę wycięcia, obrócę dwa-trzy razy wałem i jest ok, odpalę, pochodzi trochę jest ok. Pojadę się przejechać, zrobię 10-15km i napinacz napina się sam tak, że strzałka wychodzi na prawo poza wycięcie. Dwa razy już zrzucałem i wsadzałem rozrząd i za każdym razem tak samo.
  7. A ok, nie wiedziałem, że przeszedł do Toyoty. Z exeo ramiona będa pasować na 100 pro.
  8. A u forumowego kolegii @m1chal nie ma ramion? Dwa lata temu kupilem poniżej 300zł nowe z aso.
  9. Dorwałem panel sterowania nawi z przyciskiem menu
  10. Ładny kolor folii!
  11. @Venovsky Rzucę okiem. Chociaż ja sam nie umiem w całe te "spotifaje" ale @trepkowa sie to może przydać. Mi wystarczy, że mam CD ;-) A co do braku miejsca w schowku gdy ma się lodówkę to fakt - jest mało. Ale z drugiej strony nic takiego nie wożę abym odczuwał brak schowkow ;-)
  12. Widzę, że bardzo ciekawy temat rozwinął się Dla mnie zmieniarka rzecz bardzo fajna. Działa sterowanie z kierownicy, jakość dźwięku również. Rzecz na plus. Szczególnie, że zmieniarki z kablem do RNS-E nie są jakieś bardzo drogie i idzie wyrwać komplet za sto parę złotych plus mam jeszcze orginalną wtyczkę do RNS-E więc może kiedyś ogarnę kable, które idą do radia tak jak to fabryka zrobiła.
  13. @luki19862121 @MaTeo85 Uff... bałem się, że tylko ja słyszę różnicę między mp3 a cd Pamiętam jak kiedyś @trepkowa puściła mi muzykę z telefonu przez transmiter radiowy (i to ponoć taki bardzo chwalony za jakość itp), z trudem wytrzymałem do końca drugiej piosenki bo zaczęła mnie boleć głowa.
  14. @dekiel 13 Esp off, mam dwa cupholdery nad radiem @takexlife Wlasnie o tym interfejsie dowiedzialem sie jak juz zakupilem zmieniare :/ ale znajac moje szczescie do pendrivow zanim bym takiego pendriva podlaczyl do tego interfejsu to bym go zgubil
  15. @kamil-vag Spoko pomysl z tym chromem! U mnie jest on pekniety wiec bym sobie zmienil. Jak z jakoscia, rozni sie od orginalu?
  16. Ja juz rok sie na nie czailem ale juz dawno zwatpilem w to, ze jeszcze bedzie kiedys nowa partia. Jak tylko przeczytalem, ze bedziesz takowe mial to czym predzej zapisalem sie do listy oczekujacych
  17. Mikołaj prezenty daje coraz bardziej spersonalizowane Prawie full, bez opuszczania lusterka ale z podświetleniem LED. Mam fotele z pamięcią więc jak ją podłączę to opuszczanie lusterka będę miał. Zmieniarka już podłączona, fajnie śmiga Dokładnie, to to wygłuszenie Nie wiem czemu u mnie go nie było, podejrzewam, że ma to jakiś związek z tym, że w samochodzie zainstalowany jest Bear-Lock. Coś kupić musiałem by zamaskować dziurę w schowku. A zmieniarka spoko - na 6 płyt. Jakość mp3 do mnie nie przemawia, jak coś nagrywam nawet na kartę SD to albo mega wysoki bitrate albo zwykłe audio.
  18. Mikolaj odwiedzil rowniez a4 Zmieniarka, kabel do niej, wiazka do zegarka radiowego, ucho holownicze i moduly skladanych luster
  19. To tylko pokazuje jaki jest rozstrzal jakosciowy zamiennikow. Dla przypomnienia podam, ze dobrej jakosci czujnik polozenia walu dzialal mi przez kwartal a ori nowka siedzi juz rok i poki co jeszcze dziala
  20. U mnie dźwięk powoli ustaje (przejechane już 300km) aczkolwiek jeśli wiadomo na czym się skupić to idzie go wyizolować stająć np. kolo drzwi kierowcy. Niby pompa wody Hepu a więc najlepszy zamiennik ale i tak gorszy niż ori z ASO. Zobaczymy jak to będzie wyglądało za kolejne 300-500km.
  21. @kamil-vag Pasek mocno napięty nie jest, po rozgrzaniu i przejechaniu kilku km wskaznik napiecia jest idealnie w szczerbinie podczas pracy silnika. Szczerze to nigdy nie przekręcałem paska o 45 stopni... Widzialem, ze kiedys robil to znajomy w 1.6 TD ale tam pasek rozrzadu byl o polowe cienszy.
  22. Dzisiaj rano pytałem się zony czy coś słyszy - odpowiedziała, że nie. No ja tam delikatne dźwięk przy drzwiach kierowcy uslyszałem ale to pewnie dlatego, że mam: - chyba za bardzo wyczulone ucho - jakiegoś pier***ca w głowie na punkcie pracy silnika i podzespołów :/
  23. Wymieniłem rozrząd w A2 wraz z pompą wody i mam taki dźwięk jak na filmiku tutaj: Skąd ten hałas? Napięcie napinacza idealnie w szczerbince podczas pracy. Ostatnio miałem założony orginalny zestaw rozrządu + pompa, teraz mam Ina, conti i pompa Hepu. Reklamować? czekać aż się ułoży?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.