Treść opublikowana przez trepek
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Wesolych i radosnych!
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Pompa uspokoila sie po 300 km Duzo czytalem o hybrydach Toyoty i to cale e-cvt jest nadzwyczaj trwale. Rozmawialem tez z kilkoma taksowkarzami, ktorzy jezdza hybryda i kazdy mowil, ze jest bajka (przynajmniej do 400 tys km bo nie znalazlem zadnej starszej hybrydy :p ). Tak, silnik to znane 1.5 benzyna o mocy szalonych 75 koni. Silnik znany i sprawdzony, po okresie gwarancyjnym pewnie wpadnie gaz W sumie taki Yaris to nic nadzwyczajnego - toporny, anemiczny, malo ekscytujacy, wyposazenie tez takie se chociaz najbogatsza wersja selection, tylko niesamowicie praktyczny w jezdzie miejskiej i w korku.
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Jeszcze na początku grudnia nie myśleliśmy, że będziemy A2 sprzedawać! Niecały 1000km temu rozrząd zmienilem
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
I skrzynia biegow bezstopniowa w sam raz na daily cara.
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Yaris Hybrid
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Z bólem serca to piszę ale Audi idzie na sprzedaż Następca już zamówiony. Jak wiecie - A2 mega doinwestowane, jak ktoś zainteresowany samochodem to proszę pisać na pw. Zaraz utworzę ofertę ze sprzedażą.
-
[ALL PD] Samonapinający się napinacz rozrządu.
Znalazłem ten temat: Od postu nr 100 opisywane są sytuacje jak u mnie. Czyli wychodzi, że tak ma być. Ehh ta moja nadgorliwosc, w 1.9 TDI na pompie VP jak ustawilo sie napinacz na znakach to tak byl przez caly czas.
-
[ALL PD] Samonapinający się napinacz rozrządu.
Miał ktoś kiedyś taką sytuację by napinacz rozrządu zmieniał swoje napięcie? Robię jak na filmie poniżej. Ustawię napięcie na pierwszą kreskę wycięcia, obrócę dwa-trzy razy wałem i jest ok, odpalę, pochodzi trochę jest ok. Pojadę się przejechać, zrobię 10-15km i napinacz napina się sam tak, że strzałka wychodzi na prawo poza wycięcie. Dwa razy już zrzucałem i wsadzałem rozrząd i za każdym razem tak samo.
-
[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)
A ok, nie wiedziałem, że przeszedł do Toyoty. Z exeo ramiona będa pasować na 100 pro.
-
[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)
A u forumowego kolegii @m1chal nie ma ramion? Dwa lata temu kupilem poniżej 300zł nowe z aso.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Dorwałem panel sterowania nawi z przyciskiem menu
-
[BBK B6] V8 4.2 Brembo 345/300 Maxton 19J
Ładny kolor folii!
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
@Venovsky Rzucę okiem. Chociaż ja sam nie umiem w całe te "spotifaje" ale @trepkowa sie to może przydać. Mi wystarczy, że mam CD ;-) A co do braku miejsca w schowku gdy ma się lodówkę to fakt - jest mało. Ale z drugiej strony nic takiego nie wożę abym odczuwał brak schowkow ;-)
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Widzę, że bardzo ciekawy temat rozwinął się Dla mnie zmieniarka rzecz bardzo fajna. Działa sterowanie z kierownicy, jakość dźwięku również. Rzecz na plus. Szczególnie, że zmieniarki z kablem do RNS-E nie są jakieś bardzo drogie i idzie wyrwać komplet za sto parę złotych plus mam jeszcze orginalną wtyczkę do RNS-E więc może kiedyś ogarnę kable, które idą do radia tak jak to fabryka zrobiła.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
@luki19862121 @MaTeo85 Uff... bałem się, że tylko ja słyszę różnicę między mp3 a cd Pamiętam jak kiedyś @trepkowa puściła mi muzykę z telefonu przez transmiter radiowy (i to ponoć taki bardzo chwalony za jakość itp), z trudem wytrzymałem do końca drugiej piosenki bo zaczęła mnie boleć głowa.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
@dekiel 13 Esp off, mam dwa cupholdery nad radiem @takexlife Wlasnie o tym interfejsie dowiedzialem sie jak juz zakupilem zmieniare :/ ale znajac moje szczescie do pendrivow zanim bym takiego pendriva podlaczyl do tego interfejsu to bym go zgubil
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
@kamil-vag Spoko pomysl z tym chromem! U mnie jest on pekniety wiec bym sobie zmienil. Jak z jakoscia, rozni sie od orginalu?
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Ja juz rok sie na nie czailem ale juz dawno zwatpilem w to, ze jeszcze bedzie kiedys nowa partia. Jak tylko przeczytalem, ze bedziesz takowe mial to czym predzej zapisalem sie do listy oczekujacych
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Mikołaj prezenty daje coraz bardziej spersonalizowane Prawie full, bez opuszczania lusterka ale z podświetleniem LED. Mam fotele z pamięcią więc jak ją podłączę to opuszczanie lusterka będę miał. Zmieniarka już podłączona, fajnie śmiga Dokładnie, to to wygłuszenie Nie wiem czemu u mnie go nie było, podejrzewam, że ma to jakiś związek z tym, że w samochodzie zainstalowany jest Bear-Lock. Coś kupić musiałem by zamaskować dziurę w schowku. A zmieniarka spoko - na 6 płyt. Jakość mp3 do mnie nie przemawia, jak coś nagrywam nawet na kartę SD to albo mega wysoki bitrate albo zwykłe audio.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Mikolaj odwiedzil rowniez a4 Zmieniarka, kabel do niej, wiazka do zegarka radiowego, ucho holownicze i moduly skladanych luster
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
To tylko pokazuje jaki jest rozstrzal jakosciowy zamiennikow. Dla przypomnienia podam, ze dobrej jakosci czujnik polozenia walu dzialal mi przez kwartal a ori nowka siedzi juz rok i poki co jeszcze dziala
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
U mnie dźwięk powoli ustaje (przejechane już 300km) aczkolwiek jeśli wiadomo na czym się skupić to idzie go wyizolować stająć np. kolo drzwi kierowcy. Niby pompa wody Hepu a więc najlepszy zamiennik ale i tak gorszy niż ori z ASO. Zobaczymy jak to będzie wyglądało za kolejne 300-500km.
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
@kamil-vag Pasek mocno napięty nie jest, po rozgrzaniu i przejechaniu kilku km wskaznik napiecia jest idealnie w szczerbinie podczas pracy silnika. Szczerze to nigdy nie przekręcałem paska o 45 stopni... Widzialem, ze kiedys robil to znajomy w 1.6 TD ale tam pasek rozrzadu byl o polowe cienszy.
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Dzisiaj rano pytałem się zony czy coś słyszy - odpowiedziała, że nie. No ja tam delikatne dźwięk przy drzwiach kierowcy uslyszałem ale to pewnie dlatego, że mam: - chyba za bardzo wyczulone ucho - jakiegoś pier***ca w głowie na punkcie pracy silnika i podzespołów :/
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Wymieniłem rozrząd w A2 wraz z pompą wody i mam taki dźwięk jak na filmiku tutaj: Skąd ten hałas? Napięcie napinacza idealnie w szczerbince podczas pracy. Ostatnio miałem założony orginalny zestaw rozrządu + pompa, teraz mam Ina, conti i pompa Hepu. Reklamować? czekać aż się ułoży?