Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. Siedziałem i wolałem dopłacić do Yarisa Dzisiaj trochę przyłożyłem się do jazdy i trasa Olkusz -> Kraków -> korki w Krakowie -> Olkusz zrobiona ze średnim spalaniem 4.3l ;-)
  2. Skoda citigo-e kosztuje z dofinansowaniem cos niewiele ponad 60 tys zl. Nowa elektryczna corsa wyjdzie ok 90 tys zl.
  3. @Norbas Mam dokładnie takie samo zdanie co Ty. Jeździlem Teslą i samochód naprawdę bardzo fajny jak chodzi o napęd. No właśnie elektryk fajny ale nie wiem czy chciałbym go na własność ;-) Aczkolwiek i tak używałbym elektryka tylko do dojazdów do pracy a ładowałbym go w nocy. Może jako następny samochód za kilka lat wpadnie elektryk. Na dzień dzisiejszy i tak jeden spalinowy samochód musi być w domu.
  4. Bardzo fajne spalanie! Mi dzisiaj udało się w drodze do pracy (Olkusz->Krakow, w sumie 48km) uzyskać średnie spalanie 4.0l. Przez długi czas było 3.9l ale zaczęło już prądu brakować i coraz częściej spalinowy silnik się odzywał. Muszę jeszcze popracować nad techniką jazdy i odzyskiwania energii i uda mi się zejść do 3.xl na trasie do pracy ;-) Też myślałem, że lusterko będzie duże ale jest normalnych rozmiarów! I czarne, jak s-line :p O ile Tesli mogę uwierzyć w te parametry tak do nissana podchodziłbym z rezerwą. W sumie jak poczyta się opinie użytkowników to po 4-5 latach tesla dalej ma pojemność baterii > 90% a przy nissanie często idzie przeczytać o pojemnościach w okolicy 80% a nawet mniej. Dodatkowo dochodzi jeszcze kwestia późniejszej odsprzedaży i utraty wartości. Niestety ale obecnie elektryki mocno tracą na cenie :/
  5. Do hybryd nie ma dofinansowania :/ na poczatku zastanawialismy sie nad elektrykiem ale po przeliczeniu wszystkich za i przeciw oraz to ze elektryki niektorych producentow sa jeszcze mloda technologia to odpuscilismy narazie ten temat. Z reszta jestem ciekaw jak po 4-5 latach beda sprawowaly sie baterie w tych najtanszych pojazdach (bo poki co sprawdzone sa rozwiazania Tesli lecz Tesla swoje kosztuje). I tak zdrowo rozsadkowo wybor padl na Toyote - sprawdzona technologia, silnik benzynowy idioto odporny, 4 cylindry, 1.5 litra, 75 kunia, bez v-tecow, turbin, dwumas, skomplikowanego ukladu wtryskowego. Idealny samochod do kulania sie miedzy Olkuszem i Krakowem. Po przejechaniu 250 km spalanie ksztaltuje sie na poziomie bylego Audi A2 a przeciez jeszcze nie poznalismy wszystkich tajnikow jazdy hybryda wiec mysle ze jeszcze uda sie zejsc ze srednim spalaniem w bliskie okolice 4l.
  6. Wlasnie odkrylem w instrukcji ze byla opcja skladanych elektrycznie lusterek wiec trzeba polowac
  7. Cóż mogę dodać jeszcze do opisu - samochód w najbogatszej wersji wyposażenia Selection czyli ma praktycznie wszystko to, co oferowane było w Yarisie III gen: - 4 el szyby - 2 strefowy klimatronik - czarna podsufitka - dodatkowe elementy stylistyczne (spoiler tylnej klapy, antena w kształcie płetwy rekina) - halogeny, chromy, grill malowany w black piano - ledy w swiatłach przód/tył - 16 calowe alusy - dwukolorowe malowanie - kierownica i reczny obszyty skora - radio z dotykowym wyswietlaczem - tempomat - kamera cofania - i pierdyliard pomniejszych funkcji :p jak odczytywanie znakow, line assist etc Do full opcji brakuje tylko czujnikow parkowania i bardziej rozbudowanej nawigacji. Tylko fotele strasznie niewygodne...
  8. Do silniczka trzeba zajrzeć - jak manetką odpali się tylnią wycieraczkę i palcem trochę popcha się wycieraczkę to jeszcze idzie, może da się odratować ;-)
  9. Spadnie na Wielkanoc
  10. Tez upolowalem panel menu lacznie z sterowaniem navi ale po kolei.
  11. Nabieraja mocy urzedowej? Przy okazji swapa hamulcy z tylu wyjme i wyczyszcze piasty oraz wymienie kilka srub w tylnim zawieszeniu.
  12. W oczekiwaniu na tojtoleta @trepkowa cos tam sobie powoli skladam na tyl
  13. Chyba usmiech na twarzy jest?
  14. Lakiernik? Moc? Aż tak będzie się rozpędzał, że będzie lakier odpadał?
  15. @trepkowa będzie miała swojego tojtoleta ;-) Ale w trasy więcej kunia się przyda.
  16. Ostatnie średnie zmierzone spalanie na podstawie wskazań dystrybutora na trasie Olkusz <-> Kraków (wiecznie zakorkowana 94'ka) + korki w Krakowie - 6.67 l/100km. Jazda średnio dynamiczna, nie zamulam ale często też wyprzedzam. Chyba całkiem nieźle jak na jazdę w dwie osoby na oponach 17'tkach o szerokości 225 ;-) A2 na takiej samej trasie paliło w zakresie 4.9-5.1.
  17. trepek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeden spryskiwacz mgielkowy szyby praktycznie nie spryskuje, da sie go jakos wyczyscic?
  18. Chociaz ja tam widze kilka rzeczy do roboty powoli sobie tylne zaciski skladam. Ze swapem czekam az bedzie drugi samochod abym mogl tego na kilka dni unieruchomic.
  19. Dzisiaj przegląd - diagnosta podsumował słowami: "super, stan doskonały". Nuda ;p
  20. I to nie jedna, mi też się tak jakoś dziwnie zrobiło. Przez 5 lat można dobrze poznać samochód Dobry samochód to i szybko sprzedał się. Kupujący parę dni temu oglądając samochód poprosił aby zrobić przegląd przy nim (bo do 2 stycznia był) więc dokładnie obejrzał co i jak. Dużo pracy włożone w samochód i wszystko wymieniane na bieżąco a nawet trochę wcześniej
  21. Ostatnie. Pojechala ale trafila w dobre rece!
  22. Przed żoną nic się nie ukryje i już prześwietliła mój plan :p
  23. 5 lat temu, pod koniec grudnia, sprzedalem swoja szara b5’tke
  24. Samochod wstepnie zarezerwowany.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.