Treść opublikowana przez trepek
-
Czy wahacze w tylnych Sankach różniły się?
Sruba od lacznika stabilizatora.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Zobaczymy co z tego wyjdzie ;-)
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Tylko Intemo juz mam zakupione. Z tego co widzialem to Intemo ma chyba lepsze mijania a gorsze drogowe od b8 fl.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
@MaTeo85 W weekend to ogarnę ;-) Hmm... przecież ja jeszcze w garażu mam soczewki Hella Intemo, może by tak je założyć wkońcu?
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
@dekiel 13 Podziękował Trochę z tym pracy było, jak już zacząłem odkręcać to chciałem wymienić wszystko co jest zużyte aby nie musieć do tego znowu zaglądać Tak mi się przypomniało, że jeszcze czujników ABS nie podpiąłem. Wogole gdzie te wtyczki się znajdują w kabinie? No i chyba jedną linkę od ręcznego będę musiał wymienić. No i nie można zapominać o @trepkowa, sprawy pędzlowe to głównie jej zasługa
-
[Kraków/Narama] Specjal Service
Po pierwszej rozmowie telefonicznej mam mieszane uczucia bo serwis nie chcial mi wymienic samych tulei w aluminiowym wahaczu bo stwierdzil, że są niewymienialne. Ale całe zawieszenie z tyłu by ogarneli. Więc nie wiem o co biega, co by wymieniali jak polowa tulei znajduje się własnie w aluminiowych wahaczach :|
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Uważam, że cały ogrom pracy oraz wkład finansowy opłacał się - samochód dużo lepiej się prowadzi, tył twardy i nie czuć, żeby w ciasnych zakrętach stawial opór tylko grzecznie za przodem idzie. Teraz czas na montaż haka
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
@hasahad To masz ten kwit z regeneracji czy w kulki z tym poleciałeś?
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
@kamil-vag Tak, ustawił na urządzeniu 1BA dla lat 2002-2007. Byłem przy tym jak to robił, sumiennie wszystko robione było.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Tyl ideolo, przod cos ma krzywego. Jak zdrowie i finanse pozwola oraz @trepkowa to na jesien ogarniam przod. Ciekawe jak sie odczyty zmienia. A tak tyl z nowym heblem wyglada. Kola 17’stki.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Ok I oczywiście pokaż tu
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Poskładane już na gotowo. Pierwsza jazda próbna była - dupsko trzyma się drogi Trzeba jeszcze geometrię ustawić.
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
Na nowych dolnych gumach podniosl mi sie tyl o ok 1cm, teraz wystarczy zalozyc z przodu talerzyki z b5 i bedzie rowno
-
Poduszki silnika, skrzyni
30zl to odboj przedniego pasa.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Talerzyki zostaly mi w spadku po bylej b5’tce a i tak musze w tym roku zrobic przedni zawias
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Zobacze jak bedzie teraz siedzial, z przodu chce zalozyc talerzyki z b5 i zobacze jak bedzie to wygladac.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Wczoraj doszedl ostatni element ukladanki czyli dolne gumy pod sprezyne. Patrzac na stan starych i nowych gum juz wiem skad w b6 osiada tyl. Szkoda ze nie zamowilem gornych podkladem, moze z czasem i je tez wymienie
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Zobaczymy jak bedzie sie lakier trzymal bo narazie jest psikniete rozowym budowlanym sprayem do wykonywania jakis znacznikow na betonie
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
@Adam87 Dolnych aluminiowych wahaczy nie ma jako zamiennik ale są dostępne do nich zestawy naprawcze tulei. Co do ceny to: - 684zł za komplet tulei na dwie strony, dwa dolne stalowe wahacze prowadzące, dwa górne wahacze, - 200zł za dwa czujniki ABS, - jakieś śrubki za 150zł-200zł, - piaskowanie 100zł, - zestaw do wyprasowywania tulei 350zł, - dwie podkładki gumowe dolne pod sprężyny 55zł, - czteropak piwa, flaszka dla ojca za pomoc, duza czekolada dla @trepkowa za pomoc. Farby, podklady, wlosy murzyna, pedzle itp z wlasnych zapasow ;-)
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Dzisiaj wprasowałem ostatnią tuleję do zwrotnicy, jutro mają dojść ostatnie brakujące części (gumowe podkładki pod sprężynę na aluminiowe wahacze, nówki z aso). Tylko to mnie blokuje aby wahacze zamontować ;-) No i tylni stabi, niech się @trepkowa cieszy z wkładu własnego
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
Jaka inwestycja? Zderzaki z s4?
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
Więc wiesz, jak będziesz coś robić koło samochodu to z jednej strony japa będzie się cieszyć, że wszędzie dziewica, a z drugiej strony będziesz k**wami rzucał, że taka stara i ciągle musisz być pierwszy Z trzeciej strony sama świadomość, że wiesz że zrobisz i będzie latami służyło dodaje sił. U mnie najgorsza rzecz czyli tylni hebel i zawias są już na półmetku ogarnięcia Nie wiem czemu to robię, zawsze myślałem, że motoryzacja zakończyła się na B5 ale odkrywając B6 utwierdzam się w przekonaniu, że niekoniecznie
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
Samochód może przebiegowo mieć mało nastukane ale wiek robi swoje, wiem to po sobie :/ Końcówka 2003r, przebieg niby 220 tys km ale każda śruba w tylnim zawieszeniu zapieczona i jak zaczęło się koło tego robić to od razu generalny remont. Z tego co u siebie widzę to tylko tylne sprężyny wymieniona na Kayaby, reszta ori.