Treść opublikowana przez trepek
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
A skąd jesteś?
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
To ktoś będzie miał zadbaną furę a jak kupię następne Audi to też o nie zadbam.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Jest w Polsce taka agroturystyka "Trepkowo"
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Na sprzedaż :
-
Trepkowo hybrydowo - następca Audi A2 :)
Zamierzam robic ten serwis, który jest wymagany przez producenta
-
Trepkowo hybrydowo - następca Audi A2 :)
Tez czytalem o tym. Narazie jest gwarancja i przeglady producenta moze za 2-3 lata bede sie blizej temu przygladal.
-
[B5 AWT] Quattro 1.8T Sedan Daily OEM+ [#quattrowóz]
Szwajcaria nie miała regulacji wysokości świateł ani samopoziomowania, potwierdzone info.
-
[A4 B6 Cabrio] adiego
Jakie masz przekłamania prędkościomierza na tych oponach? Zawyża o 10%?
-
40TDI Quattro 2020 prawie Edition One :) ciąg dalszy gadżetów
Co to za zajebiasty białas w tle jest? Widzę lampy w klapie US/Japan.
-
Trepkowo hybrydowo - następca Audi A2 :)
Po prawie pół roku użytkowania mogę powiedzieć, że samochód hybrydowy do jazdy wokół komina sprawia się idealnie. Z nowości to, hmm... przy niecałych 2k km była pierwsza wymiana oleju (aczkolwiek serwisówka nic o tym nie mówi). Po dotarciu i oswojeniu sie z hybryda kreci sie jeszcze lepsze wyniki, jak kiedys na danej trasie sukcesem bylo osiągniecie spalania 3.5l to teraz z klima potrafie zejsc do 3.1l ;-) Ostatnio tez odkrylem, ze klimatyzacja w hybrydzie ma inną budowę niż w klasycznym silniku spalinowym - sprężarka jest elektryczna. Dzięki czemu klima działa podczas stania w korkach gdy jednoczesnie silnik spalinowy jest wylaczony. Sprytne
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Nie, to tylko czujnik jakości powietrza ;-) Ze sprzedażą serio, serio. Powód - dość prozaiczny. A4 było jako drugi samochód w domu, głównie do dalszych wyjazdów. Nie wyjeżdżamy dalej więc samochód stoi tylko.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
-
[A4 B6 Cabrio] adiego
Nie za mały profil opony? Rozmiar jak do fabii albo polo ;-)
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Od początku widział mi się ten kolor. Robi robotę jak mało co!
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Napewno do grupy vag
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Koronawirus spowodował, że z @trepkowa pracujemy zdalnie z domu od początku marca a ostatnie informacje mówią, że praca zdalna ma trwać co najmniej do końca września. Od początku marca przejeździłem A4'ka ok 400km (z tego ponad 200km to podróż do teściowej). Generalnie nie są potrzebne dwa samochody a do jazdy wokół komina wystarcza Yaris. Brutalna prawda
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Nie szuka ktos zadbanej b6’tki?
-
Flash Red Polo 6C Bluemotion
Tak, b6 pewnie na jesien pojdzie na sprzedaż :/ Szkoda aby stala i nie jezdzila bo diesel musi jezdzic.
-
Flash Red Polo 6C Bluemotion
I własnie w takie cos bym polowal, koniecznie z lampami ledowymi i bixami. Tylko @trepkowa jeszcze nie przekonana, że jak to tak Audi żadnego nie będzie... Ale to zobaczymy jeszcze od budżetu ale A3 8V limo to ciężko będzie znaleźć z malym przebiegiem i w rozsądnych pieniądzach
- BMW F31
-
BMW F31
Masz w nim sterowanie gestami?
-
Flash Red Polo 6C Bluemotion
Myślę o Jetcie (Jettcie? Jecie?) 6c czyli tej z lat 2010-2018 ale po 2014r czyli po modernizacji silnikow TSI i jesli juz to jakis model z naprawde niskim przebiegiem i na full wypasie, 150KM, max 30-35 tys km, tak aby nic przy samochodzie nie robić prócz rzeczy serwisowych. Czytałem o materiałach wykończeniowych to część jest ok a część delikatnie mówiąc "twarda". Typowy samochód w trasy bo na co dzień i tak jest Yaris ;-) Spalania w tych nowych TSI sa niesamowicie niskie.
-
Flash Red Polo 6C Bluemotion
Fajny pomykacz Jak Ci się sprawuje DSG? Nie ma opóźnień podczas zmiany biegów albo przy redukcji? Też mnie korci ta skrzynia, tylko myślę o jakiejś Jettcie 1.4 TSI.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Zawsze wlewam "lepsiejszą" ropę ;-) Tyle kilometrów, co ostatnio robię samochodem to szkoda mówić. Jak na początku marca zatankowalem do pełna tak mam jeszcze ciutkę ponad pół baku. Nie ma gdzie jeździć.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Hmm... czego to jeszcze Kamil nie ma? Pewnie jakieś pipcaki z przodu