Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. A skąd jesteś?
  2. To ktoś będzie miał zadbaną furę a jak kupię następne Audi to też o nie zadbam.
  3. Jest w Polsce taka agroturystyka "Trepkowo"
  4. Zamierzam robic ten serwis, który jest wymagany przez producenta
  5. Tez czytalem o tym. Narazie jest gwarancja i przeglady producenta moze za 2-3 lata bede sie blizej temu przygladal.
  6. Szwajcaria nie miała regulacji wysokości świateł ani samopoziomowania, potwierdzone info.
  7. Jakie masz przekłamania prędkościomierza na tych oponach? Zawyża o 10%?
  8. Co to za zajebiasty białas w tle jest? Widzę lampy w klapie US/Japan.
  9. Po prawie pół roku użytkowania mogę powiedzieć, że samochód hybrydowy do jazdy wokół komina sprawia się idealnie. Z nowości to, hmm... przy niecałych 2k km była pierwsza wymiana oleju (aczkolwiek serwisówka nic o tym nie mówi). Po dotarciu i oswojeniu sie z hybryda kreci sie jeszcze lepsze wyniki, jak kiedys na danej trasie sukcesem bylo osiągniecie spalania 3.5l to teraz z klima potrafie zejsc do 3.1l ;-) Ostatnio tez odkrylem, ze klimatyzacja w hybrydzie ma inną budowę niż w klasycznym silniku spalinowym - sprężarka jest elektryczna. Dzięki czemu klima działa podczas stania w korkach gdy jednoczesnie silnik spalinowy jest wylaczony. Sprytne
  10. Nie, to tylko czujnik jakości powietrza ;-) Ze sprzedażą serio, serio. Powód - dość prozaiczny. A4 było jako drugi samochód w domu, głównie do dalszych wyjazdów. Nie wyjeżdżamy dalej więc samochód stoi tylko.
  11. To juz ostatni mod jaki zrobie w samochodzie i a4 idzie na sprzedaz.
  12. Nie za mały profil opony? Rozmiar jak do fabii albo polo ;-)
  13. Od początku widział mi się ten kolor. Robi robotę jak mało co!
  14. Napewno do grupy vag
  15. Koronawirus spowodował, że z @trepkowa pracujemy zdalnie z domu od początku marca a ostatnie informacje mówią, że praca zdalna ma trwać co najmniej do końca września. Od początku marca przejeździłem A4'ka ok 400km (z tego ponad 200km to podróż do teściowej). Generalnie nie są potrzebne dwa samochody a do jazdy wokół komina wystarcza Yaris. Brutalna prawda
  16. Nie szuka ktos zadbanej b6’tki?
  17. Tak, b6 pewnie na jesien pojdzie na sprzedaż :/ Szkoda aby stala i nie jezdzila bo diesel musi jezdzic.
  18. I własnie w takie cos bym polowal, koniecznie z lampami ledowymi i bixami. Tylko @trepkowa jeszcze nie przekonana, że jak to tak Audi żadnego nie będzie... Ale to zobaczymy jeszcze od budżetu ale A3 8V limo to ciężko będzie znaleźć z malym przebiegiem i w rozsądnych pieniądzach
  19. trepek odpowiedział(a) na l.e.s.t.e.r temat w Inne marki
    Byla
  20. trepek odpowiedział(a) na l.e.s.t.e.r temat w Inne marki
    Masz w nim sterowanie gestami?
  21. Myślę o Jetcie (Jettcie? Jecie?) 6c czyli tej z lat 2010-2018 ale po 2014r czyli po modernizacji silnikow TSI i jesli juz to jakis model z naprawde niskim przebiegiem i na full wypasie, 150KM, max 30-35 tys km, tak aby nic przy samochodzie nie robić prócz rzeczy serwisowych. Czytałem o materiałach wykończeniowych to część jest ok a część delikatnie mówiąc "twarda". Typowy samochód w trasy bo na co dzień i tak jest Yaris ;-) Spalania w tych nowych TSI sa niesamowicie niskie.
  22. Fajny pomykacz Jak Ci się sprawuje DSG? Nie ma opóźnień podczas zmiany biegów albo przy redukcji? Też mnie korci ta skrzynia, tylko myślę o jakiejś Jettcie 1.4 TSI.
  23. Zawsze wlewam "lepsiejszą" ropę ;-) Tyle kilometrów, co ostatnio robię samochodem to szkoda mówić. Jak na początku marca zatankowalem do pełna tak mam jeszcze ciutkę ponad pół baku. Nie ma gdzie jeździć.
  24. Hmm... czego to jeszcze Kamil nie ma? Pewnie jakieś pipcaki z przodu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.