Treść opublikowana przez trepek
-
Trepkowo hybrydowo - następca Audi A2 :)
Obecnie rozgladamy sie za nastepca Tojtoleta. Czas oczekiwania na nowy samochod jest obecnie baaardzo dlugi...
-
[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)
Miejsca kontaktu bagaznika z klapa podklej folia bezbarwna Mialem taki bagaznik, bardzo fajny jednak trzeba miec na uwadze, ze najwieksze opory daje przy predkosci 120-130 km/h. Pozniej jest juz spoko i do 170 km/h nic sie nie dzieje
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Po kilkuletnim epizodzie wrocilem do domu rodzinnego (od roku juz mojego) takze Olkusz juz na stale
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
A gdzie? To moze beda ja widywal
-
Audi S4 B5 tuzo
Miód na uszy!
-
Ogrzewanie domu
Juz nie da sie dodac do koszyka jak wegla nie ma na stanie.
-
Ogrzewanie domu
Mieliscie farta Obecnie wbicie sie na strone sklepu w czasie uzupelnienia stanow graniczy z cudem bo boty poluja.
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
A co pierwszym samochodem?
-
Ogrzewanie domu
Ja zaluje, ze nie poszedlem w fotowoltaike i pompe ciepla jak bylo mozna. Mam ogrzewanie na ekogroszek i jest dramat z weglem. Tona ekogroszku po 2.5-3k zl wiec taniej wychodzi przejsc na gaz. I tak chyba zrobie, ze wezme dofinansowanie na montaz ogrzewania gazowego, sprzedam ekogroszek, ktory mi zostal, sprobuje sprzedac piec na ekogroszek a w przyszlym roku zamontuje kominek z plaszczem wodnym i bede sobie dogrzewal dom drewnem.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Srednica rur. Od 1.9 TDI Q sa wezsze. Nie sa takie same, zakladalem koncowki ultera takie jak wszyscy polecali do 2.5 TDI i okazalo sie, ze byly mega luzne. Jak np. do 2.5 TDI kupujesz koncowki o srednicy wewnetrznej 60mm to do 1.9 tdi q o srednicy 55mm trzeba. No jak nie ma jak mialem Kazde 1.9 TDI Q mialo dwie fifki z tylu, po jednej i po drugiej stronie.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Jak juz bedziesz koncowki wymienial to wschow je troche do srodka.
-
Trepkowo hybrydowo - następca Audi A2 :)
Raczej w gre wchodzi Mazda 3 albo CX-30. Silnik e-skyactiveX i automatyczna skrzynia Jezdzac hybryda toyoty tak sie rozleniwilem ze raczej nie ma szans aby wrocic do manuala. Aczkolwiek wiem, ze manual Mazdy to czysta przyjemnosc ;-)
-
Trepkowo hybrydowo - następca Audi A2 :)
Dzieki, dzieki BTW, bardzo ladna masz ta czerwona Corolle. Sami z @trepkowa zastanawiamy sie nad Corolla nad nastepnym samochodem. Moze sedan, moze combi ale napewno czerwona. Myslelismy jeszcze o Camry ale przy dzisiejszych wzrastajacych cenach za rok moze byc poza Naszym budzetem. Jeszcze gdzies tam sie Mazda przewija ale to dlatego, ze mi sie masakrycznie srodek w mazdzie podoba.
-
B6 DIVISION
Audi z forum? https://www.olx.pl/d/oferta/audi-a4-b6-1-9-tdi-quattro-recaro-gwint-w-calosci-lub-na-czesci-CID5-IDO7Rgj.html
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Moze A6 C4 2.5 TDI? Odpadaja problemy z wielowahaczem a samochody imho solidniejsze niz a4 b5/passat b5. No i bagaznik w sam raz na budowe oraz pozniejsze uposazanie sie.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
A ja znowu powiem, @kamil-vag dobrze robisz. Sam dwa lata temu sprzedalem swoje B6 i tez bylo ciezko i tez ludzie mowili, abym zostawil etc. Ale prawda jest taka, ze projekty sa fajne, klikalne i lubialne ale czasami szkoda czasu i siana na nie wydawanego. Szczegolnie, ze budujesz dom a ceny rosna w gore szybciej niz drozdze w ciescie U mnie masz glos poparcia
-
Trepkowo hybrydowo - następca Audi A2 :)
W styczniu byl drugi serwis samochodu przy przebiegu 25 tys km Z samochodem nic sie nie dzieje. Spalanie srednie od momentu zakupu to 4.6l. Powoli sie z @trepkowa rozgladamy za nastepca ale to jeszcze jest czasu a czasu
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Tlumaczysz jak zawodowy doktur na uczelni
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Chipa w A2 robilem i Jarola i sobie bardzo chwalilem Teraz mam tylko Hybrydowego Yarisa wiec tutaj z moca nie poszaleje
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Coś mi w głowie świta, że też miałem udać się do tego tunera co Ty Kamil. Dobrze, że się nie udałem :E
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
RSy lepiej siedzialy Bylo z charakterem, tutaj tak bardziej pospolicie.
-
Audi a4 b6 alla RS2
Cos pieknego.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Nauka wsiadania w kubelki - pierw lewa reka zapieramy sie o oparcie, - pozniej dupka co by fotela nie dotknac, - hop i ladujemy w kubelku, - pozniej prawa noga, - jak ktos chce to i reszta ciala (wedle uznania)
-
Dolalem benzyny do diesla
Dolej do pelna ON i mozesz smigac. Za 25zl benzyny to jest jakies 4.5l wiec jakiejs tragedii nie ma. Jak sie boisz to dolej kapke mixolu aby natluscic paliwo.
-
Historia pewnego BMW. Jaja do kwadratu.
Zebys wiedzial, co sie z nowymi rowerami dzieje...