Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. Obecnie rozgladamy sie za nastepca Tojtoleta. Czas oczekiwania na nowy samochod jest obecnie baaardzo dlugi...
  2. Miejsca kontaktu bagaznika z klapa podklej folia bezbarwna Mialem taki bagaznik, bardzo fajny jednak trzeba miec na uwadze, ze najwieksze opory daje przy predkosci 120-130 km/h. Pozniej jest juz spoko i do 170 km/h nic sie nie dzieje
  3. Po kilkuletnim epizodzie wrocilem do domu rodzinnego (od roku juz mojego) takze Olkusz juz na stale
  4. A gdzie? To moze beda ja widywal
  5. trepek odpowiedział(a) na tuzo temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Miód na uszy!
  6. Juz nie da sie dodac do koszyka jak wegla nie ma na stanie.
  7. Mieliscie farta Obecnie wbicie sie na strone sklepu w czasie uzupelnienia stanow graniczy z cudem bo boty poluja.
  8. A co pierwszym samochodem?
  9. Ja zaluje, ze nie poszedlem w fotowoltaike i pompe ciepla jak bylo mozna. Mam ogrzewanie na ekogroszek i jest dramat z weglem. Tona ekogroszku po 2.5-3k zl wiec taniej wychodzi przejsc na gaz. I tak chyba zrobie, ze wezme dofinansowanie na montaz ogrzewania gazowego, sprzedam ekogroszek, ktory mi zostal, sprobuje sprzedac piec na ekogroszek a w przyszlym roku zamontuje kominek z plaszczem wodnym i bede sobie dogrzewal dom drewnem.
  10. Srednica rur. Od 1.9 TDI Q sa wezsze. Nie sa takie same, zakladalem koncowki ultera takie jak wszyscy polecali do 2.5 TDI i okazalo sie, ze byly mega luzne. Jak np. do 2.5 TDI kupujesz koncowki o srednicy wewnetrznej 60mm to do 1.9 tdi q o srednicy 55mm trzeba. No jak nie ma jak mialem Kazde 1.9 TDI Q mialo dwie fifki z tylu, po jednej i po drugiej stronie.
  11. Jak juz bedziesz koncowki wymienial to wschow je troche do srodka.
  12. Raczej w gre wchodzi Mazda 3 albo CX-30. Silnik e-skyactiveX i automatyczna skrzynia Jezdzac hybryda toyoty tak sie rozleniwilem ze raczej nie ma szans aby wrocic do manuala. Aczkolwiek wiem, ze manual Mazdy to czysta przyjemnosc ;-)
  13. Dzieki, dzieki BTW, bardzo ladna masz ta czerwona Corolle. Sami z @trepkowa zastanawiamy sie nad Corolla nad nastepnym samochodem. Moze sedan, moze combi ale napewno czerwona. Myslelismy jeszcze o Camry ale przy dzisiejszych wzrastajacych cenach za rok moze byc poza Naszym budzetem. Jeszcze gdzies tam sie Mazda przewija ale to dlatego, ze mi sie masakrycznie srodek w mazdzie podoba.
  14. trepek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Audi z forum? https://www.olx.pl/d/oferta/audi-a4-b6-1-9-tdi-quattro-recaro-gwint-w-calosci-lub-na-czesci-CID5-IDO7Rgj.html
  15. Moze A6 C4 2.5 TDI? Odpadaja problemy z wielowahaczem a samochody imho solidniejsze niz a4 b5/passat b5. No i bagaznik w sam raz na budowe oraz pozniejsze uposazanie sie.
  16. A ja znowu powiem, @kamil-vag dobrze robisz. Sam dwa lata temu sprzedalem swoje B6 i tez bylo ciezko i tez ludzie mowili, abym zostawil etc. Ale prawda jest taka, ze projekty sa fajne, klikalne i lubialne ale czasami szkoda czasu i siana na nie wydawanego. Szczegolnie, ze budujesz dom a ceny rosna w gore szybciej niz drozdze w ciescie U mnie masz glos poparcia
  17. W styczniu byl drugi serwis samochodu przy przebiegu 25 tys km Z samochodem nic sie nie dzieje. Spalanie srednie od momentu zakupu to 4.6l. Powoli sie z @trepkowa rozgladamy za nastepca ale to jeszcze jest czasu a czasu
  18. Tlumaczysz jak zawodowy doktur na uczelni
  19. Chipa w A2 robilem i Jarola i sobie bardzo chwalilem Teraz mam tylko Hybrydowego Yarisa wiec tutaj z moca nie poszaleje
  20. Coś mi w głowie świta, że też miałem udać się do tego tunera co Ty Kamil. Dobrze, że się nie udałem :E
  21. RSy lepiej siedzialy Bylo z charakterem, tutaj tak bardziej pospolicie.
  22. trepek odpowiedział(a) na s3ns temat w Audi A4/S4 B6
    Cos pieknego.
  23. Nauka wsiadania w kubelki - pierw lewa reka zapieramy sie o oparcie, - pozniej dupka co by fotela nie dotknac, - hop i ladujemy w kubelku, - pozniej prawa noga, - jak ktos chce to i reszta ciala (wedle uznania)
  24. trepek odpowiedział(a) na kirenos temat w 2.0TDI
    Dolej do pelna ON i mozesz smigac. Za 25zl benzyny to jest jakies 4.5l wiec jakiejs tragedii nie ma. Jak sie boisz to dolej kapke mixolu aby natluscic paliwo.
  25. Zebys wiedzial, co sie z nowymi rowerami dzieje...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.