Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. Dzisiaj 3 urodziny samochodu w moich rekach! Z tej okazji zostały zakupione nowe filtry i olej
  2. trepek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzwoniłem i konsultant potwierdził to, że z tym już nie da się nic zrobić. Trzeba odebrać i na nowo wygenerować list przewozowy.
  3. trepek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Odwalił ktoś z Was kiedyś taką akcję jak ja i nadał paczkę do paczkomatu nadawczego? Czyli sam do siebie? Da się to jakoś przekierować w dobre miejsce?
  4. trepek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakby ktoś szukał modułu skladanych lusterek zrobionego przez kkam to mam na sprzedaż
  5. trepek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie zawsze ale generalnie się to sprawdza Raz miałem u siebie tak, że ECU i licznik miały zbliżoną temperaturę ale przed porannym rozruchem ta temperatura znacząco różniła się od temperatury w dolocie oraz temperatury paliwa, a mianowicie temperatura cieczy wynosiła -13*C a powietrza i paliwa ok 8*C (i tyle też mniej więcej wynosiła temperatura na dworze).
  6. Tyle razy malowany - na bank jakis ulep
  7. Ładny wózek A silnik to AFN czy AVF?
  8. Brzeczek pod lewym boczkiem bagaznika, tuz pod szyba.
  9. Taaa... zamienie hamulce a pozniej zawias ogarne. Tez tak mowilem jarzm odkrecic od zwrotnicy nie moglem. No i tak jakos poszlo pozniej.
  10. A w jakim stanie masz sanie? Ja wypiaskowalem swoje ale uziemilem w sumie samochod na 3 tygodnie. Jak bys juz szukal innych san czy cos to bierz z s4, tylne zwrotnice sa aluminiowe szkoda ze tak pozno sie o tym dowiedzialem bo sam bym do siebie takie zapodal. No znikl mi, jakis blad serwera byl i musze na nowo go wgrac. Mam nadzieje, ze go posiadam...
  11. Sprawdz czy charczenie nie jest spowodowane spekana izolacja kabli glosnikowych w miejscu przepustu miedzy karoseria a drzwiami.
  12. Weze w oplocie daj od razu. No i jak hamulec z tylu robisz to ogarnij tez zawieche z tylu
  13. Kurde fajne w orginalnym haku jest to ze wystarczy tylko podlaczyc przyczepke albo wlozyc redukcje kostki z 13 pin na 7 pin i dezaktywowane sa czujniki parkowania z tylu. Sprytnie
  14. Pierwszy raz z przyczepka Powiem Wam, ze pojebanie sie cofa w takim tandemie ja w prawo a przyczepka w lewo
  15. U mnie podpialem i dziala ale nie wiem ktora mam wersje, bralem z tego samochodu co zderzak i fotele.
  16. trepek odpowiedział(a) na Hubert98 temat w Audi A4 B6
    Mozna zmienic sama dolna czesc, nie oplaca sie wycinac miejsca pod rure bo bedzie to zle wygladac.
  17. Dziękuję za słowa uznania Mial to być samochód przy ktorym nic nie będę robił a wyszło jak zwykle Jeszcze w tym roku ogarnę fotochrom w prawym lusterku, założe moduły składanych luster od KKAM oraz podłączę Airbagi w tylnej kanapie i to będzie tyle z doposażania, tak myślę. Muszę ogarnąć jeszcze przedni zawias oraz rozrząd. Także plany na ten rok są Popatrzę nad taką zmianą Wykosztowałem się na drogie żarówki postojowe Philipsa White, mało jeździłem i mi padla jedna w lampie, która paruje :/ BTW. Wczoraj wkońcu pojechałem samochodem na jakiś dalszy wyjazd (ponad 100km w jedną stronę) i po zmianie zawieszenia oraz stabilizatorów samochód prowadzi się duuuuużo lepiej. W zakrętach jest bajka Ale znowu @trepkowa strasznie źle wspomina wczorajszą jazdę. Tyle co narzekała się na to, że trzeba biegi zmieniać, że nie wie czy już redukować czy jeszcze nie, na którym biegu jedzie to głowa mała... Ale w sumie jest w tym trochę racji. Wystarczyły 4 miesiące jazdy z samochodem "bez biegów" (czyli Tojtoletem Hybrydowym) i się odzwyczaja człowiek. Kolejny samochód musowo będzie w automacie! Takie np. 3.2 FSI
  18. @kamil-vag Postojowka sie spalila :/ jedna lampa mi paruje, musze uszczelnic tego nieszczesnego bixa oraz wsadzic wkoncu te helle intemo
  19. I tak wymodzilem ze mi teraz zmieniarki plyt nie widzi
  20. Pamiec w fotelach tez dziala - przetestowalem
  21. Zegar radiowy, pdc i hak na pokladzie
  22. trepek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak. Zastanawiam się czy idzie to dobrze spasować oraz szukać dokładki ori czy może być zamiennik.
  23. trepek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Montował ktoś z Was dokładkę Sline do zwykłego zderzaka z przodu?
  24. To musialo mi sie pomylic ze to dla kazdego kola jest wartosc. Jutro wkoncu bede mial kabel do diagnostyki to sobie przypomne wszystkie grupy
  25. trepek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bo to 312, zmien na 320

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.