Treść opublikowana przez trepek
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Dzisiaj 3 urodziny samochodu w moich rekach! Z tej okazji zostały zakupione nowe filtry i olej
-
B6 DIVISION
Dzwoniłem i konsultant potwierdził to, że z tym już nie da się nic zrobić. Trzeba odebrać i na nowo wygenerować list przewozowy.
-
B6 DIVISION
Odwalił ktoś z Was kiedyś taką akcję jak ja i nadał paczkę do paczkomatu nadawczego? Czyli sam do siebie? Da się to jakoś przekierować w dobre miejsce?
-
B6 DIVISION
Jakby ktoś szukał modułu skladanych lusterek zrobionego przez kkam to mam na sprzedaż
-
B6 DIVISION
Nie zawsze ale generalnie się to sprawdza Raz miałem u siebie tak, że ECU i licznik miały zbliżoną temperaturę ale przed porannym rozruchem ta temperatura znacząco różniła się od temperatury w dolocie oraz temperatury paliwa, a mianowicie temperatura cieczy wynosiła -13*C a powietrza i paliwa ok 8*C (i tyle też mniej więcej wynosiła temperatura na dworze).
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Tyle razy malowany - na bank jakis ulep
-
A4 B5 1.9tdi AVF Bix , MTS - black stance
Ładny wózek A silnik to AFN czy AVF?
-
Brzęczek parkowania gdzie??
Brzeczek pod lewym boczkiem bagaznika, tuz pod szyba.
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
Taaa... zamienie hamulce a pozniej zawias ogarne. Tez tak mowilem jarzm odkrecic od zwrotnicy nie moglem. No i tak jakos poszlo pozniej.
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
A w jakim stanie masz sanie? Ja wypiaskowalem swoje ale uziemilem w sumie samochod na 3 tygodnie. Jak bys juz szukal innych san czy cos to bierz z s4, tylne zwrotnice sa aluminiowe szkoda ze tak pozno sie o tym dowiedzialem bo sam bym do siebie takie zapodal. No znikl mi, jakis blad serwera byl i musze na nowo go wgrac. Mam nadzieje, ze go posiadam...
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
Sprawdz czy charczenie nie jest spowodowane spekana izolacja kabli glosnikowych w miejscu przepustu miedzy karoseria a drzwiami.
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
Weze w oplocie daj od razu. No i jak hamulec z tylu robisz to ogarnij tez zawieche z tylu
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Kurde fajne w orginalnym haku jest to ze wystarczy tylko podlaczyc przyczepke albo wlozyc redukcje kostki z 13 pin na 7 pin i dezaktywowane sa czujniki parkowania z tylu. Sprytnie
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Pierwszy raz z przyczepka Powiem Wam, ze pojebanie sie cofa w takim tandemie ja w prawo a przyczepka w lewo
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
U mnie podpialem i dziala ale nie wiem ktora mam wersje, bralem z tego samochodu co zderzak i fotele.
-
zderzak tyl S LINE ?
Mozna zmienic sama dolna czesc, nie oplaca sie wycinac miejsca pod rure bo bedzie to zle wygladac.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Dziękuję za słowa uznania Mial to być samochód przy ktorym nic nie będę robił a wyszło jak zwykle Jeszcze w tym roku ogarnę fotochrom w prawym lusterku, założe moduły składanych luster od KKAM oraz podłączę Airbagi w tylnej kanapie i to będzie tyle z doposażania, tak myślę. Muszę ogarnąć jeszcze przedni zawias oraz rozrząd. Także plany na ten rok są Popatrzę nad taką zmianą Wykosztowałem się na drogie żarówki postojowe Philipsa White, mało jeździłem i mi padla jedna w lampie, która paruje :/ BTW. Wczoraj wkońcu pojechałem samochodem na jakiś dalszy wyjazd (ponad 100km w jedną stronę) i po zmianie zawieszenia oraz stabilizatorów samochód prowadzi się duuuuużo lepiej. W zakrętach jest bajka Ale znowu @trepkowa strasznie źle wspomina wczorajszą jazdę. Tyle co narzekała się na to, że trzeba biegi zmieniać, że nie wie czy już redukować czy jeszcze nie, na którym biegu jedzie to głowa mała... Ale w sumie jest w tym trochę racji. Wystarczyły 4 miesiące jazdy z samochodem "bez biegów" (czyli Tojtoletem Hybrydowym) i się odzwyczaja człowiek. Kolejny samochód musowo będzie w automacie! Takie np. 3.2 FSI
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
@kamil-vag Postojowka sie spalila :/ jedna lampa mi paruje, musze uszczelnic tego nieszczesnego bixa oraz wsadzic wkoncu te helle intemo
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
I tak wymodzilem ze mi teraz zmieniarki plyt nie widzi
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Pamiec w fotelach tez dziala - przetestowalem
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
-
B6 DIVISION
Tak. Zastanawiam się czy idzie to dobrze spasować oraz szukać dokładki ori czy może być zamiennik.
-
B6 DIVISION
Montował ktoś z Was dokładkę Sline do zwykłego zderzaka z przodu?
-
Tylne prawe koło ciągle hamuje
To musialo mi sie pomylic ze to dla kazdego kola jest wartosc. Jutro wkoncu bede mial kabel do diagnostyki to sobie przypomne wszystkie grupy
-
B6 DIVISION
Bo to 312, zmien na 320