Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. Nie podpowiem Ci z glowy jaka to grupa ale jak wejdziesz w ABS i bedziesz skakal po grupach to znajdziesz taka z cisnieniami dla kazdego kola. Jak naciskasz pedal hamulca to cisnienia rosna o jak puszczasz to delikatnie sa na minusie, wszystkie powinny byc takie same.
  2. Moze podcisnienie nie jest wytwarzane? Sprawdzales vagiem?
  3. trepek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie ma ktoś modułu PDC 4 kanałowego albo nie chciałby się wymienić za 8 kanałowy?
  4. Kiszka :/ No to juz nie mam wyjscia i musze zrobic pdc z przodu
  5. Czy PDC 8 kanałowy może działać tylko z samym tyłem?
  6. Bo Kszyksze trzymaja sie zawsze razem
  7. @trepkowa Oj Kszykszy, kiedy Ty znalazlas czas na robienie zdjec? BTW. Dziala otwieranie klapy ze srodka samochodu oraz obnizanie prawego lusterka po wbiciu wstecznego
  8. Juz czuje, ze bedzie mi sie mega podobac
  9. Dopiero teraz trafilem na ten temat, naprawde ogrom prac! Miło się patrzy jak dbasz o samochód
  10. trepek odpowiedział(a) na Panicer temat w Audi A4 B6/B7
    Po winach to różne numery odchodzą Chyba chodziło Ci o vin.
  11. Dzisiaj trochę powalczyłem z wiązka drzwi. Przepuściłem przez kostkę drzwi kable do sterowania pamięcią foteli, fotochromy lusterek oraz przy okazji do świateł led w lusterkach. Zaizolowałem również popękane kable. Wszystko wpiętę w fabrycznych pinach Może progress nie jest duży lecz casochłonny. Powoli zaczynam składać środek.
  12. Tuleje w tylnim zawieszeniu rowniez wolala o wymiane.
  13. Pod lewą lampą, tam jest fabryczna gumowa zaślepka. Akurat wiązka haka do tego miejsca jeszcze była Więc wystarczyło wyjąć gumową zaślepkę i przełożyć wiązkę. Początkowo myślałem, że wiązka haka idzie przez koło zapasowe (bo na dole też jest gumowa zaślepka) ale nie pasowało mi to, że po założeniu zderzaka będzie widać od dołu kabel od haka.
  14. Prace nieco spowolniły bo skończyło mi się wolne i po godzinach sobie powoli dziargam. Przyszedł nowy fant w postaci rączki z otworem na składane lusterka (nówka, swing) oraz brakujący zatrzask kanapy (również nówka): Oraz wydziergałem sobie chyba najbardziej wypasioną wiązkę w drzwiach kierowcy i dołożyłem do swojej podłączenie pod pamięć foteli oraz otwieranie tylnej klapy. W sumie ciężko poznać, że coś dokładane PS. Różowe krokodylki @trepkowa
  15. trepek odpowiedział(a) na trebuh15 temat w 1.9TDI
    Swap opłaca się jedynie jak samochód ma być na dłużej i ma się zakupionego dawcę części. Wtedy ze sprzedazy gratów trochę kasy się odzyska. No i najlepiej jak samemu swapa się zrobi.
  16. Wkoncu jakies pozytywne informacje - w „szalenstwie” podlaczania wszystkiego zauwazylem, ze lusterka nie maja podlaczonego fotochromu. Mysle sobie: „no ladnie, trzeba bedzie ciagnac wiazke od lusterka srodkowego do drzwi”, ale patrze i jest - fabrycznie kable sa doprowadzone do drzwi uff... tyle mniej
  17. Ostatni wolny dzien wiec podgonilem troche z wiazkami. Generalnie hak i pdc podpiete (zostalo wpiecie w szyne CAN i wpiecie pod czujnik hamulca). Wiazka zrobiona na gotowo i polozona na samochodzie, cala w oplocie. Bezpieczniki w orginalnych miejscach. Wiazka od czujnika zegarowego rowniez pociagnieta w samochodzie i wpieta w licznik (rowniez w oplocie). Wzialem sie rowniez za pamiec w fotelach, dodalem odpowiednie kabelki do fotela, teraz tylko jeden kabelek przeciagnac przez kostke drzwi i kodowanie ustawien fotela pod piloty Jak juz zdejme boczek drzwi to zamontuje moduly skladanych luster od kkam Nawet w swoich „skarbach” odnalazlem odpowiednia obudowe bezpiecznika z odpowiednimi kolorami kabli aby umiescic go obok MCE
  18. Cos tam sobie powoli w miedzy czasie dlubie Wiazka PDC zrobiona od zera (lacznie z kostka bo mialem tylko 20 pin :p), wiazka haka zrobiona tak od 50 %. Kable podciagniete juz do przodu, zostalo glownie wpiecie w bezpieczniki. Z racji ze chce aby to wygladalo jak ori to troche trwa aby znalezc odpowiednie wsuwki, kolory kabli etc
  19. Modul PDC, glosnik oraz modul haka na swoim miejscu tak jak fabryka chce. Wiazka od czujnika zegarowego rowniez poprowadzona jak fabryka.
  20. Czujne oko tez wymaga interwencji bo juz ciezko wycieraczka dziala.
  21. Bierzemy sie za hak przy okazji ogarne czujnik zegarowy oraz pdc tyl.
  22. @soul87 Zrobienie tylnego zawiasu wiele daje Co to za dwa przewody wychodza Ci z wneki na kolo zapasowe? Szkoda, ze nie pozbyles sie rdzy z karoserii jak juz tylne sanki miales spuszczone.
  23. A tam czasem nie ma takich samych srub jak pomiedzy polaczeniem walu z dyfrem? Sruby imbusowe? Jak polaczenie jest takie samo to i moment bedzie taki sam, chyba 25Nm.
  24. Nie wiem czy byly metalowe w b6.
  25. Ori pompa wody nie wytrzymała dwóch lat? Czy za mocno rozrząd napięty?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.