Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. @Rumaq Jak to się stało, że w Bukowinie nie piliśmy?
  2. Do tego, co Kamil wypatroszył środek trzeba jeszcze zdjąć boczek bagażnika pod suba. To czy ja wiem, czy takie patroszenie? Plus boczki drzwi no ale to błysk ciupagi by boczek zdjąć.
  3. Wiesz jakiego miałem po tym pietra? Bałem się, że znajdę ją rano w garażu!
  4. Wizja posiadania multipli byla bardzo kuszaca ?
  5. Szybko rozgryźliście wkrętkę
  6. Dzisiaj rano samochód się sprzedał, kupił go jakiś Ukrainiec. Płacił kopiejkami, na miejscu!
  7. Również z @trepkowa dziękujemy za zlot i widzimy się za rok!
  8. Jak wpadnie z przodu zderzak sline albo s4 to pomyslimy nad dokladka bo do serii to nie ma co.
  9. Bukowina, Bukowina i po Bukowinie
  10. Uwaga, jeste ekspertę! To uszczelka pod glowicą. Mam nadzieję, ze pomoglem
  11. Ostatni mod przed Bukowina - zmiana znaczka quattro w grilu z zamiennikowego dziada na ori uzywke (dostana za free ).
  12. Jak droga? Kompilująco Taski same się nie zrobią a kod nie napisze ?
  13. Co najwyżej tort urodzinowy w kształcie samochodu ?
  14. @trepkowa ma loga forum na środkowych palcach więc piątkowa droga do oraz sam wjazd do Bukowiny będzie wyglądać jak na gifie:
  15. @kamil-vag Raczej tak, mam co prawda jeszcze prawa klamke z blokada drzwi i przycisk otwierania klapy bagaznika w boczek kierowcy ale musze znalezc pierw odpowiedni kolor spreja wiec narazie ze srodkiem spokoj. Po Bukowinie nowe kolo + swap hamulcy na 320/288.
  16. Zmienilem material z podlokietnika na alcantare taka, jak na boczkach jest
  17. No wlasnie w planie zawsze pisze, ze fajerwerki sa ale ja nie pamietam, bym je kiedys widzial. Jak to jest?
  18. @Venovsky Jest taka tradycja, ze nowicjusz pije kolejke z kazdym!
  19. Mam podłogówkę w salonie z aneksem kuchennym (w sumie z 35m^2 albo i więcej tam jest), na części salonowej panele, w aneksie płytki gresowe. Jak się na bosaka stoi to czuć, że gres cieplejszy a panele nieznacznie chłodniejsze. Nie oznacza to, że panele są zimne - po prostu są inne. Jako podkład mam panele z płyt ekologicznych (zielone), kompromis między ceną/termoprzewodnością/izolacją akustyczną.
  20. Jakieś beforki przed mordorem?
  21. Taki detailing mojej by się przydał W sensie... chodzi mi o samochód ?
  22. Na jednym ze zdjęć z Grand Stasindy jest bar - jakie są w nim ceny? Do przeżycia czy bardziej +100%?
  23. @trepkowa co Ty na to? Żona kiedyś samochody obklejała zawodowo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.