Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Labiel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Labiel

  1. Labiel odpowiedział(a) na Audia4zabrze temat w 1.8
    Również obstawiam immo. Co prawda kontrolka od immo po przekręceniu kluczyka gaśnie ale po chwili powinna zacząć ci mrugać - co oznacza że masz zablokowany silnik przez immo - odpalisz ale i tak zaraz ci zgaśnie.
  2. Nie chodzi czasem o ten czujnik który jest nad filtrem oleju? Bo zauważyłem że u mnie też tam leci. Generalnie straszne dojście tam jest.
  3. Pompa ci się raczej nie popsuła - no bo jak? Wirnik się urwał? W pompie możesz co najwyżej zajechać łożysko i może zacząć ci cieknąć ale pompować będzie dalej. Ja obstawiam termostat. Niestety tak czasem się dzieje że termostat walnie podczas drogi. Kumpel też już tak miała. Zresztą mi osobiście też się zdarzało że termostat wariował podczas drogi (co prawda w innych autach) ale jednak. Zacznij więc od wymiany termostatu.
  4. Labiel odpowiedział(a) na M@rk temat w 1.8
    Żadnego minerało. Minerał to dobry jest do padających motorów. Jeśli auto dobrze ci chodzi to trzymaj się półsyntetyka.
  5. Z opornikiem nie będzie problemu bo da się odczytać z niego wartość. Gorzej właśnie z tym tranzystorem, bo spalił się tak że nie da się odczytać jego wartości. Byłem z tym u elektronika który niestety nie specjalizuje się w takich rzeczach. Gdybym podał mu jego parametry to jest szansa że mi to zrobi.[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 23:28_________________________________________________Tranzystor obok ma oznaczenie IIA N (n podkreślone), bądź BA N (n podkreślone). Ciężko mi było stwierdzić czy to II czy B, ale raczej II.[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 09:58_________________________________________________Kupiłem licznik od anglika. Z tego co widzę to wszystkie te elementy które u mnie uległy spaleniu są takie same jak u mnie. Mam więc nadzieje że wystarczy je przelutować.
  6. Witam. Podłączałem radio samochodowe i niestety coś nie tak było z instalacją w skutek tego nie mam obecnie podświetlania liczników ani deski. Na początku myślałem że to bezpiecznik, niestety okazał się cały a po za tym był zbyt duży. Pomyślałem więc że wina leży w spalonej ścieżce licznika. Wyjąłem go i niestety zobaczyłem coś takiego: Co o tym myślicie? Jeśli ktoś miałby informacje na temat jaka była wartość spalonego tranzystora to byłbym wdzięczny.
  7. Witam wszystkich. Póki co nie jestem jeszcze posiadaczem A4, mam jej babcie B3 ale mam nadzieje że wkrótce zamienię ją na wnuczkę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.