Treść opublikowana przez Labiel
-
Spoty Słupecko - Konińskie
55 litrów Panie Gdzie ty to zmieściłeś? Mieści ci się to w przedziale na koło zapasowe czy jest delikatnie wyższy? wszystko zmieszczone To nie wiem. Ja mam jakieś 46l i na wysokość to już w zasadzie nie ma miejsca, tak samo jak i na boki. Może zależy od konstrukcji zbiornika, możesz mieść mniejszą pustą przestrzeń po środku zbiornika tam gdzie jest wielozawór.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
55 litrów Panie Gdzie ty to zmieściłeś? Mieści ci się to w przedziale na koło zapasowe czy jest delikatnie wyższy?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jaki ty masz duży ten zbiornik?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Wszystko zależy jeszcze ile km robisz na tym. Ja Bliską w Kleczewie i Orlen w Kazimierzu sprawdzałem wiele razy jak jeszcze pracowałem na miejscu i ciągle pokonywałem tą samą trasę. Sprawdziłem to więc dokładnie. Efekt taki że ta Bliska oszukuje. Nigdy i nigdzie nie weszło mi do zbiornika tyle LPG co tam a robiłem na tym znacznie mniej km. Sprawdzał to też mój kumpel - efekt ten sam. Dla tego omijam tą stację szerokim łukiem. Tankowałem już na wielu stacjach - głównie to Orlen i BP, ale zdarzały się i jakieś Shele itp. Nigdy nie zdarzyło mi się aby weszło mi więcej niż 39l z haczykiem. Tyle mniej więcej powinno wchodzić do mojego zbiornika - oprócz tej Bliskiej, gdzie 41l to była norma a kiedyś doszło do 43l.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No tak, ale mnie jako konsumenta to nie obchodzi. Chce wiedzieć że jak pojadę do stacji X to wleją mi tyle samo LPG co na stacji Y. A nie że jadę na stację X wleją mi do pełna niby 41l a naprawdę jest to 34l a jadę na stację Y i leją 38 i tyle faktycznie znajduje się w zbiorniku. To już ich zakichany interes aby to co pokazuje dystrybutor zgadzało się z tym co wpompowali mi do zbiornika bo inaczej jest to oszustwo.
-
Czyszczenie silniczka biegu jałowego
Znajduje się tam elektronika. W sumie nie za bardzo jest co tam czyścić. Oczywiście możesz spróbować, jest tam chyba jakiś potencjometr z tego co pamiętam. Ale generalnie bardzo często kończy się to i tak wymianą przepustnicy.
-
Rozrywa poduszki
Przyjrzyj się jak siedzi odbój silnik w przednim gnieździe. Nie powinien z niego wypadać, bo jak wypadnie to oczywiście efekt tego może być taki że poduszki rozerwie. Ale sprawdź też poduchy skrzyni bo tak czy jak silnik nie powinien się aż tak mocno przechylać do tyłu.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Paliwo to jedno, dystrybutory itp to druga sprawa. Cysterna z LPG podjeżdża najpierw na Bliską w Kleczewie a potem jedzie dalej do Kazimierza na Orlen. Gaz więc ten sam i tu i tam. To kur*** czemu na Bliskiej wchodzi o 41l a robiłem na tym średnio 330 km a w Kaziku wchodziło mi maks 38-39l i robiłem jakieś 360 km? Po za tym nigdzie mi tyle LPG nie "weszło" a raczej nie "wyszło" na dystrybutorze co na Bliskiej w Kleczewie.
-
1.8 ADR problem z pracą na benzynie
Nie, filtr paliwa który masz z prawej strony pod autem.
-
Stuki w silniku i zapalajaca sie kontrolka oleju
Trochę rozbierania jest. Trzeba opuścić sanie.
-
1.8 ADR problem z pracą na benzynie
A filtr paliwa wymieniałeś?
-
Czy jest w A4 B5 tryb czasowy wycieraczek ?
Generalnie to i bez rozpiski by się obeszło. Zarówno na manetce przed liftowej jak i poliftowej są oznaczenia pinów. Wystarczy do nowej podłączyć wsio tak jak było w starej. W kostce wycieraczek od manetki poliftowej trzeba dodać jeden kabel którego nie ma, chyba że będzie się od razu podłączała czasówki.
-
Spot Leszno
Ktoś tu chodzi na żużel? Wybieram się w niedzielę ale niestety kobieta nie może jechać więc mam jedną VIPowską wejściówkę na zbyciu.
-
Czy jest w A4 B5 tryb czasowy wycieraczek ?
Roboty na pół godziny. Nic trudnego tam nie ma. Kwestia przepięcia kilku kableków.
-
Napinacz łańcucha faz rozrządu
Luknij z tyłu głowicy i będziesz wiedział.
-
Pasek klinowy
Na forum tematów nie usuwam po tym jak ktoś znalazł odpowiedź. Dobrze by było gdybyś pochwalił się odpowiedzią dla potomności
-
Czujnik otwarcia drzwi w polifcie - gdzie to jest?
Tak, jest tam mikrostyk. Z tyłu to wiadomo, są zwykłe krańcówki.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A letnie powietrze do kół też zakupione?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jak już poprowadzisz to daj znać jak to robiłeś bo planuję kupić czerwone od polifta i zamontować w boczek od przedlifta. Interesuje mnie jak to siedzi od tyłu jakiś zaczep klejone itd ?? Lampki są wciskane z zatrzaskami czy jak to zwał.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
U mnie poliftowe boczki, aktualnie po woli podłączam lampki drzwi, prowadzę kable od krańcówek drzwi pod FISa, oraz do diod sygnalizujących uzbrojenie alarmu w drzwiach
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ewentualnie z neta można ściągać. Ja ostatnio tak robiłem, ale trzeba było chwilę poszukać.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Obejrzyj jakąś powtórkę bo naprawdę warto.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Od 18tego do końca miesiąca mam urlop więc mam nadzieje że wreszcie zjawię się na jakiegoś spota
-
F1, Rajdy i Motorsport
Masie niestety bardzo często zdarzają się jakieś głupie kraksy.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Co za wyścig.