Treść opublikowana przez kondziu81
-
[B5 AHU] Po uruchomieniu silnika po jakiejś 1s gaśnie
Na 99,9% to immobilizer. Poczytaj te linki, które podał pablo_9.
-
[B5 ABC] Czy klocki przednie są z czujnikami zużycia ?
Witam. Miałem B5 1997r i też nie miałem czujników. W B6 już mam
-
[B6 AWX] Alufelgi 17"
Felgi od VW B5 podejdą bez problemu do AUDI B6. Może pokażesz zdjęcia tych felg??
-
[ALL] Regeneracja turbosprężarki (Wrocław i okolice)
Wiem, że w Oleśnicy regenerują turbiny, ale nie mam pojęcia czy są dobrzy.
-
Montaż LED zamiast postojówek
Ja też wyciągam lampy do wymiany żarówek- najlepszy i najprostszy sposób!!! [br]Dopisany: 29 Maj 2009, 11:40_________________________________________________A z ledów zrezygnowałem. Co założyłem to się paliły, albo po założeniu migały jak kierunki :> Teraz philips blue vision- może to nie ledy ale świecą dłużej.
-
[B6 AWX] Wymiana przedniego łożyska
Witam. Z tego co wiem to na tył w B6 idą łożyska z piastą, a co za tym idzie cena jest wyższa.
-
[ALL B6] Problem po odłączeniu akumulatora
Nie wiem czy można to sprawdzić Vagiem, ja dopiero po ściągnięciu wiedziałem jakie ma oznaczenie. Ale może adaho będzie wiedział.
-
[B5 AFB] Problem z pilotem w kluczyku
Kugel i jak rozwiązałeś ten problem z kluczykiem. Bo mi dziś to samo się przytrafiło.
-
[B5 AFN] Problem z pilotem od centralnego zamka
Też mam ten problem i narazie się nic nie dowiedziałem. Rozwiązałeś ten problem??
-
[ALL] Jakie felgi
Chłopaki mają rację 16" są za małe. U siebie mam 17" na oponach 245/45 i nie jest źle a do Wrocka jeżdżę bardzo często. Zawieche mam obniżoną o 40mm- sprężyny H&R.
-
[ALL B5] Ile średnio kosztuje nabicie klimatyzacji ?
U mnie też 150zł-200zł z odgrzybianiem.
-
[ALL B6] Problem po odłączeniu akumulatora
Jeżdżę już tak miesiąc i nawet nie drgnęły. Nawiązując do numeru zegarów 8E0 920 930R to chyba nie warto kupować znów takich samych bo pewnie mają jakąś wadę . [br]Dopisany: 27 Maj 2009, 15:22_________________________________________________Znalazłem dziś gościa w sumie przez przypadek. Na allegro ogłasza się gościu, który naprawia zegary w naszych A4. Dzwoniłem do niego ale on takich przypadków nie naprawia. Dał mi namiary na gościa w Chojnowie koło Legnicy. Zadzwoniłem i okazało się, że naprawia takie przypadki. Mówił, że robi z zegarów "dziewicę" a później koduje wszystko co trzeba. Czas naprawy jak dobrze pójdzie to jeden cały dzionek, a koszt około 500zł. W poniedziałek mam dzwonić i umówić się na wizytę. Chyba rezygnuję z mojego magika z Oławy i jadę do pewnego gościa.[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 15:28_________________________________________________A jeżeli chodzi o te zegary na E-bay to trochę drogie. Poczekam może mi zrobią moje a jak nie będę szukał dalej.
-
[ALL B6] Problem po odłączeniu akumulatora
Jak to naprawie to tylko ASO. Drugi raz nie odważę się odłączyć sam AQ. Jutro biorę się za wyjmowanie zegarów i daje do naprawy- zobaczymy czy coś z tego wyjdzie.[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 09:40_________________________________________________Właśnie wyciągnąłem zegary. Mam 8E0 920 930R. Jak nie naprawię to w razie co ma może ktoś takie na sprzedaż??
-
[B6 AWX] Wymiana przedniego łożyska
Dokładnie tak jak piszesz. Wymieniałem u siebie i nie trzeba używać prasy. Do siebie założyłem łożyska SKF.
-
[ALL B6] Obniżenie i jaki zawias najlepiej
Witam, ja mam u siebie H&R i są naprawdę OK. Obniżyłem po - 40mm.
-
Gdzie ubezpieczenie ?
Witam. Ja ubezpieczam w Inter Risk. Za 2.5 TDI V6 przy 60% zniżce i za kontynuację zapłaciłem 405 złotych. To chyba jedyna firma, która daje promocję na większe silniki. Możę to nie jest znana firma, ale niech się martwią inni
-
[ALL B6] Problem po odłączeniu akumulatora
Dobre pytanie. Aż się boję jak to naprawię i przyjdzie mi wymiana akumulatora i co wtedy. Serwis?? Adaho ty odłączałeś po naprawie akumulator??
-
[B5 AVG] Nie działa oryginalna syrenka od alarmu
Dzięki, sprawdzę. Mi też tylko mrugają kierunki a dźwięku nie ma.
-
[ALL B6] Problem po odłączeniu akumulatora
Też mam taką nadzieje, że da radę.
-
[ALL B6] Problem po odłączeniu akumulatora
Spoko. Znalazłem gościa, który chcę się podjąć naprawy moich zegarów. Zobaczymy czy da radę. Jak nie to muszę kupić jakieś na allegro.
-
Montaż LED zamiast postojówek
Aja dałem postojówki PHIPIPS Blue vision i też są spoko.
-
[B5 AVG] Nie działa oryginalna syrenka od alarmu
Też mam ten problem w mojej B6, ale ja nawet nie wiem gdzie mam syrene.
-
[ALL B6] Problem po odłączeniu akumulatora
Adaho możesz mi napisać pełną listę oznaczeń zegarów do diesla B^ z kolorowym fisem??
-
[ALL B6] Brak TV w NAVI PLUS
OK sprawdzę dopiero dziś i napiszę jaki tam jest numer
-
[ALL B6] Problem po odłączeniu akumulatora
OK. To teraz powiedźcie mi jak wymontować zegary z mojej bryki?? Bardzo proszę o dokładny opis.