Treść opublikowana przez MoorPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Stary zupełnie przez przypadek kiedyś zrobilem jej foto w L-WO. Przy Orlenie - tym nowym A dopiero dziś zobaczylem i skojarzylem że to Twoja fura[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 02:34_________________________________________________ [br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 02:56_________________________________________________
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 23:40_________________________________________________Oj.. i tu sie myli..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Paraf co to za chuda szkapa? Same kości a na nie naciągnięta skóra
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kali specjalnie dla Ciebie.. Znalazłem przez przypadek w swoich zbiorach. Foto z 1 maja 2008
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Będziesz Vagował telefon? Nie odświezyłem strony i nie doczytałem ( taki mam zapierdziel)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Będziesz Vagował telefon?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co do tempomatu to Krzyniek pisał jak to zrobić.. [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 11:39_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t30224.0.html;highlight=tempomat+krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [ALL B5] Parówa
Najpierw czekaj na potwierdzenie co sie wysrało.. [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 13:16_________________________________________________ Zgadzam się w 100%. Piękny kolorek- Tuning po Polsku... Jest powód do dumy :D
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja bym mu napisał ze min 23 w trasie, ale jak założysz 2 magnetyzery z alledrogo to spada do 12.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ba.. Znów bedziem wyrywać dziołchy pod remizą- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
graty 1450 (w tym nowe przeguby wewnętrzne i sprzęgło) 900 robota- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 13:14_________________________________________________Cukierek wraca do klubu. Proces zmiany skrzyni biegów zakończony. Manual mode on- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemano dziewczynki- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:wallbash: moskal ale Ty masz przygody z tą parówką.. [br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 11:03_________________________________________________ Chociaż w czołówce się załapaliśmy- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema mientkie pyty karalucha- [B5 AJL] Po wymianie skrzyni zostały kostki. Gdzie je wpiąć ?
Kup łapy od manuala - koszt na allegro od 50zl za sztuke, albo rezaj te od automata - ktoś mi mówił że można- [B5 ADR] Wymiana skrzyni z automatu na manual. Operacja zakończona powodzeniem!
Wymiana komputera = problem z immo. Chyba że w komplecie ze wskaźnikami od tego samego auta Ale myślę że ogarnięty elektronik da sobie z tym radę bez wymiany szafy.... Tylko z drugiej strony czy jest wogole sens wymieniac cały komputer jak można go przeprogramować Vagiem ? Wydaje mi się że to będzie prostsze wyjście. Sprawdzałeś błędy w silniku?- [B5 ADR] Wymiana skrzyni z automatu na manual. Operacja zakończona powodzeniem!
Co do przegubów wewnętrznych to juz wiem. Już mam zakupione nowe przeguby wewnętrzne. A jak bylo w Twoim przypadku z kodowaniem sterownika? Bo podobno nie trzeba tego robić. [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 19:35_________________________________________________Co do części jakie są potrzebne: sprzęgło z dociskiem skrzynia biegów z wybierakiem dodatkowy pedał sprzęgła (wraz z pompką i przewodami, wysprzęglikiem) pedał hamulca mieszek z gałką do zmiany biegów łapy do mocowania skrzyni łożysko igiełkowe na wał koło zamachowe- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Użyj mocy Buba- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zapodaj foto- [ALL] H7 STROBO w światłach drogowych ???
I jakieś foto zapodaj jak to świeci..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry Panowie i Panie - [ALL B5] Parówa