Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MoorPH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MoorPH

  1. DEPO takie jak polifty tylko czarne środki Coś w tym stylu??
  2. Niewiem.. Tak mi ten gościu powiedział.. Zaraz z nim kontakt mi sie urwał.. bo on z lawetą lecial 90km/h a ja swoim cukierkiem 200 Sprawdziłem.. Poleci.. Tylko dziś samochód w mechaniora - klocki z tyłu wymieniam..
  3. Wczoraj jeden typek na A2 jak wracałem do Wawy ciagnal na lawecie uszkodzoną A4 z holandii.. Zagadalem.. Zapłacił za nią 3400€, koszta naprawy ok 3-4tyś PLN rok 2001 silnik 2.2 ponad 200KM ) Ładna byla.. Wziałem od niego kontakt.. Jakby ktos chcial to podam.
  4. za***iście - kupie już dzisiaj bilet miesięczny Czy ten remont będzie miał wpływ na wjazd i zjazd z Mostu Grota w stronę Legionowa? Niemartw sie na Tarcho i tak nie dojedziesz.. ;p Swoją drogą mam nadzieje ze nie bedzie miał wpływu..
  5. "jeżeli chcesz możesz napisać parę słów od siebie:)" :polew: BTW. Ciekawe jaki ten bonus.. ;p
  6. http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1619791,0,,trasa_torunska_od_nowa,wiadomosc.html
  7. Siema dziewczyny
  8. Oższ Ty Kur.Wa!! WTF??
  9. [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 14:50_________________________________________________ myslałem ze stac cie na wiecej pewnie to często słyszysz od kobiet :polew: :polew:
  10. Pewny chwyt :gwizdanie:
  11. Bo wtedy siedziałeś w klubie Skody Favorit zawzięcie dyskutując o doborze szpachli i odpowiednich technik pospolitej "zacirki" Nie Favorit tylko Škoda 110 R [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 14:11_________________________________________________Ewentualnie coś bardziej klasycznego Škoda Superb z 1939
  12. Anglik Prawie zahaczył o Jabłonną To gdzie Wy piliście?? I dlaczego bezemnie?
  13. Pikna jest.. I biała.. Mam slabość do białych Audiolek.. A swoją drogą wczoraj widziałem taką ładną perłową..
  14. :polew: Oj.. Przecież każdemu moze się zdażyć..
  15. O tyle dobrze.. bo tego to nawet pseudo drewnem nie można nazwać.. Wczoraj ogladalem to z bliska.. I masakra.. To wyglada po prostu jak plastik obklejony tanią i niskiej jakosci okleiną.. [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 13:50_________________________________________________ + + Masz u mnie browar
  16. A wracając do tematu Omegi "C" moze ktoś się orientuje.. Te pieprzone wstawki "drewniane" mozna zdemontować wymienić bez problemu na plastik czarny?
  17. I wlasne pole naftowe.. [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 13:32_________________________________________________ chu.jowy Przecież nie napisalem ze super.. ;p
  18. Oj.. tak.. Mógłbym zaryzykować stwierdzenie, że tam mogly by być 2 pary i spoko by sobie nie przeszkadzały..[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 13:20_________________________________________________ Jakby to powiedział kali "jest impreza są koszta" Ta zieloniutka byla 2,5. Ale tez musi troche lyknąć.. To normalne przecież.. Duze ciężkie.. A i komfort z jazdy jest..
  19. OPEL ??? Moskal czy mi sie wydaje czy sam któregos razu ujeżdzałeś opla? bodajrze vectre, jak strzelaliśmy sie w Kajetanach i bales sie wyjsc z samochodu?? :gwizdanie:
  20. Coś w tym jest. Dlatego myśle o Omedze "C" wczoraj widzialem taka jedna ladna zieloniutką.. Smiała się do mnie.. I mówiła mi bierz mnie :gwizdanie: Jak zobaczylem ten kufer.. Hmm.. Wszyscy na spocie byśmy sie tam zmieścili..
  21. Mogę zamienic się na Hondziawkę..dopłacisz mi jeszcze do tego gnojowozu z kratę Lubelskiego Pils i będzie gitara Adaś, ale Ty tak na serio ??? Ragga tylko 1 krate?
  22. yrB dziewczyny
  23. Taa.. To ja bylem ;D W Michałowie - Reginowie po lewej stronie (skoro mowisz ze przed L-wo) mogleś mnie widzieć.. Od piątku tam stacjonowałem Niby fura nie oznakowana a poznają ją wszędzie..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.