Treść opublikowana przez MoorPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1619311,0,,uderzyl_w_betonowa_barierke_korki_na_plowieckiej,wiadomosc.html[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 14:13_________________________________________________http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1618840,wiadomosc.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemanko wszystkim.. Phi.. Dziś pierwszy [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2009, 07:41_________________________________________________ Muszę Ci przyznać że ten kolorek to ładny.. ) ŁAdnie się musiala prezentować choć tylko dupeczkę widać..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.dragtimes.info/en/gallery/vehicles/472/ Ładny kolorek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W radiu dzisiaj mówili, że budowa Pólnocnego rusza z kopyta, więc pewnie się wziął za robotę w końcu Taa.. A ja wróżka chyba jestem.. Moskal i robota..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
yrB <szok> A moskal gdzie??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tu akurat muszę Cię poprzeć.. Ja osobiście nie lubię piłki nożnej.. Przynajmniej się nie wkurzam jak przegrywamy (czyli w 98% przypadków)..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobre.. Można się pośmiać..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
trzeba byc jego "znajomym" to sie wyświetli cała :naughty: :naughty: :naughty: Juz poczyniłem pewne kroki w tym kierunku.. Bo dopiero poźniej zobaczyłem ze to jego profil..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"Nie możesz oglądać tego zdjęcia, ponieważ użytkownik zablokował galerię, a wybrane zdjęcie nie jest jego głównym." [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2009, 14:50_________________________________________________
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pełna mleka.. Prawie jak Milka.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To na poprawe humoru hit ostatnich imprez http://infobot.pl/r/1qhM[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2009, 10:07_________________________________________________ bo co ???? Bo nie potrafi czytac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ostatnio byłem na parę dni nad morzem...walnąłem 700 km w jedną stronę i twierdzę, że o auto jest bardzo niewygodne, mało pakowane i wogóle paździerzowate. Kręgosłup nap***a mnie cały czas.. po 8 godzinach nieustającej jazdy..rozjebał mi się na trasie termostat Brak ABS, brak komfortu, brak przestrzeni ...to nie jest frędzel dla mnie Po uciułaniu pewnej ilości gotowizny..wracam do Taka prawda.. BRY
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
AndyN licytował kota w worku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
daj juz spokój bo nie sprzeda :kox: :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Miejmy nadzieje ze nie sobie.. :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Znam ten problem.. [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 09:41_________________________________________________ Mówisz i masz..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
BRy... A u mnie impreza nadal trwa.. Niewiem ile butelek juz poszło.. Ale ja juz nie pije.. Jutro trasa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm.. Przekroczenie prędkości?? tak o całe 28km/h udanego spota Poziek dla Ciebie też, żeby dooopy były jak zwykle i kiełbasa się nie przypaliła krzyniek Ty piracie !!!! jasne, tak zapier*** że z dwóch pasów zrobił mi się jeden trafiłem na takich służbistów (a przynajmniej ten jeden co mi wypisywał mandat) że jak bym szybciej jechał to chyba bym piechotą do domu wracał To ile Ty masz juz pkt?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm.. Przekroczenie prędkości??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To to wszystkiego najlepszego dla Ciebie PARAF.. Specjalnie dla Ciebie secik panienek. Wybieraj którą chcesz.. Wyczesane afro Dosłownie wyczesane.. mam na niego sposób , spytaj go , dał sie ostatnio podejść jak świeży rekrut.... Ja go podszedłem na 0,5m Oj.. Bolałoby.. [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 10:50_________________________________________________PARAF Jeszcze to dla Ciebie. Z najlepszymi życzeniami.. [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 10:53_________________________________________________Tak wogole to siema panie i panowie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Starość nie radość..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
On żyje!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Rower weź z Boberkiem bedziesz mogł się pościgać..