Treść opublikowana przez YOGI3000
-
[B6 AWX] Czy warto chipować.
A po co Ci cena bez zniżki jak mozesz zrobic program za 900zł? Logów nie musisz mieć, Witek sprawdza auto przed programem i jak jest cos nie tak to nie robi modyfikacji wtedy za sprawdzenie 100 i do domu chyba że można naprawić na miejscu. Jak masz mozliwośc to mozesz zrobic logi wkleić na forum i wtedy Ci powiedzą czy jest sens wogole sie umawiać. Nie wiem jak teraz ale jak ja robiłem miesiac temu to ok 2tyg czekałem.
-
[B6 AVF] Moje A4 1.9TDI S line sedan
Tak sądzisz? Chyba widziałem juz nie raz takie połączenie i chyba było good. Zreszta to są odległe plany więc narazie nie ma o czym dyskutować :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Moje A4 1.9TDI S line sedan
Jeśli chodzi o plany to zbyt dużo ich nie ma. Przede wszystkich chip który juz zrobiłem (link w podpisie), szukam grilla od S4, może kiedys przedni zderzak s line i RNS E i raczej do szczęścia nic wiecej nie potrzeba
-
[B6 AVF] Moje A4 1.9TDI S line sedan
Witam Przedstawiam Wam moje kolejne A4. Tym razem jest to B6 2004r 1.9 TDI 131KM, kolor ebony black,pearl effect. Auto osobiście kupiłem w DE i sprowadziłem rok temu przy przebiegu ok 210tys km. Wyposażenie jakie posiada to: przede wszystkim S line czyli: -sportowe zawieszenie 1BV S Line -aluminiowe 9-ramienne obręcze 7,5J x 17 z oponami 235/45/R17 -emblemat S Line na tylnych listwach ochronnych drzwi po obu stronach pojazdu -listwy progowe w drzwiach z emblematem S Line -sportowe siedzenia z bokami pokrytymi czarną skórą i środkową częścią z tkaniny „Speed” w kolorze czarnym -wstawki w tapicerce drzwi z tkaniny „Speed” w kolorze czarnym -podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa, regulowane elektrycznie, dla obu przednich foteli -podsufitka i elementy przy suficie w kolorze czarnym -elementy dekoracyjne z matowego aluminium -sportowa trójramienna kierownica, pokryta czarną, perforowaną skórą -gałka drążka zmiany biegów pokryta czarną perforowaną skórą -osłona drążka zmiany biegów z czarnej skóry -uchwyt hamulca ręcznego pokryty czarną skórą -system informacji kierowcy FIS -pakiet oświetleniowy -zderzaki i progi w drzwiach w kolorze nadwozia dodatkowo -ABS, ESP itp -wspomaganie kiery -klima auto 2 strefy -4 el. szyby -el. lusterka + grzane -6x airbag -bixenon -grzane siedzenia -tempomat -czujniki parkowania -i jeszcze takie tam różne Wklejam zdjęcia, proszę o ocene, jakieś sugestie i jeśli są pytania to pisać chętnie odpowiem.
-
[ALL B6] Zapala się Airbag
Ja również uporałem sie z tym problemem. U mnie w liczniku zamiast vinu były esy floresy, przyuczenie vagiem nie pomogło ale elektronik z mojego miasta się z tym uporał w inny sposób. Problem pojawił się po korekcie licznika (podobno ten typ tak ma).
-
Spoty Olsztyńskie
Wydaje mi się że nie, po kilku próbach, z problemami ale by odpalił. Jeśli grzebałes pod kierownica i teraz nie odpala to szukaj tam przyczyny, przejrzyj wszystkie przekaźniki i bezpieczniki.
-
Spoty Olsztyńskie
Jak by to immo to na ułamek sekundy by odpalił i zaraz by zgasł no i ten kluczyk na zegarach by migał
-
[B6 AWX] Czy warto chipować.
Na forum golfa ciągnie sie grupowy w MR Motors za 900zł wiec spokojnie możesz sie zapisac i umawiać z Witkiem. Ja niedawno byłem
-
[B6 AVF] Wykres do oceny/ Wykres od Patroxa po poprawce
A to aż tak kopci że widzisz w lusterku czy ktos jechał za toba?
-
[B6 AVF] Wykres do oceny/ Wykres od Patroxa po poprawce
Tak to prawda, ja przejrzałem kilkanaście wykresów AWX/AVF i tylko kilka podzeszło pod 175. I dlatego próbuje sie dowiedzieć czemu u mnie tak wyszło Kolega Pawlo napisał że auto mocno kopci więc chyba wiadomo że cos jest nie tak.
-
[B6 AVF] Wykres do oceny/ Wykres od Patroxa po poprawce
Wychodzi na to że te 187 to masz zrobione ze 140 a to chyba duży przyrost jak na sam program (34%), może dlatego kopci. Ja mam 184 ale w seri wyszło 160, a to już wielki szok dla wszystkich. Za same hamowanie biora chyba cos ok 100zł, za program cos ok 1000zł a za poprawki chyba jest jeszcze inna cena ale moge sie mylić.
-
[B6 AVF] Skromne 1.9 + mały sofcik MRMOTORS :)
Nikt nie potrafi odpowiedzieć czemu te silniki nie mają seryjnych 130KM tylko duzo wiecej? Może założyć oddzielny wątek na ten temat i niech się fachowcy wypowiedzą?
-
[B6 AVF] Skromne 1.9 + mały sofcik MRMOTORS :)
Nie było przeładowania, osobiście robiłem logi przed programem no i tak jak napisał hornet że Witek też sprawdza auto i jak było coś nie tak to by nie zrobił takiego programu. Jeśli to zasługa pompek to auto musiało juz tak wyjechać z fabryki bo nie sądze żeby ktos przy tym modził bo w DE jezdził nim 70 letni dziadek wiec jeśli tak to czy to możliwe że auto ktore w papierach ma 130KM zjechało z taśmy o mocy 160KM?
-
[B6 AVF] Skromne 1.9 + mały sofcik MRMOTORS :)
No nie do końca taki sam bo przy 2 tys mam max czyli 354Nm a rzadko kto tyle ma, a na ten wzrost przy 3,6 to Witek powiedział że tak sie zachowuje układ paliwowy.
-
[B6 AVF] Skromne 1.9 + mały sofcik MRMOTORS :)
To są wartości które odczytałem podczas logowania auta wiec chyba faktyczne. Kto napisze co i jak sprawdzic czemu auto miało tak silna serie albo kto mi to logicznie wytłumaczy?
-
[B6 AVF] Skromne 1.9 + mały sofcik MRMOTORS :)
Teraz nie wiem jeszcze nie sprawdzałem. A czy te wartości co podałem są typowe dla seryjnego i sprawnego AVFa? Co jeszcze jest ważne?
-
[B6 AVF] Skromne 1.9 + mały sofcik MRMOTORS :)
Chyba ktos źle zrozumiał, 1,34 bara było przed Mam logi zrobione przed programem. Co jeszcze mogę sprawdzić? W stat gr001 5,2-5,5mg/R w dyn max 55 przy 2 tys i spada do 45 przy 4,2tys. Jakie parametry są jeszcze za to odpowiedzialne i gdzie je sprawdzić?
-
[B6 AVF] Skromne 1.9 + mały sofcik MRMOTORS :)
Auto mam od roku, wcześniej jeździło w DE. Doładowanie było ustawione na 1.34. Na jakim kanale można sprawdzic pozostałe parametry? Czy możliwe żeby był taki błąd na hamowni? Czy możliwe żeby po 200tys padły pompki i ktos je już wymienił lub regenerował? Napiszcie jak to wszystko sprawdzić, do dyspozycji mam vaga.
-
[B6 AVF] Skromne 1.9 + mały sofcik MRMOTORS :)
No właśnie, a może mi ktos logicznie wytłumaczyc czemu te silniki nie maja 130KM tylko wiecej np jak w moim przypadku aż 160KM? Zwykle sie mowi że koni ubywa a w tych dieslach po kilku set km jeszcze doszło? A moze miał 180 i zostało juz tylko 160
-
[B6 AVF] Skromne 1.9 + mały sofcik MRMOTORS :)
chcesz powiedziec że przy wysokich temp seryjny ic nie da rady? nie, wszystko seria, jedyny mod to brak kata
-
[B6 AVF] Skromne 1.9 + mały sofcik MRMOTORS :)
pewnie bedzie ale gdyby było jeszcze quattro to bym inwestował ale niestety nie ma ;( i dlatego narazie tak zostaje
-
[B6 AVF] Skromne 1.9 + mały sofcik MRMOTORS :)
Przebieg bardzo skromny i oryginalny ok 230tys. A jak sprawdzic jakie są pompki to moge to zrobic i napisac na forum.
-
[B6 AVF] Skromne 1.9 + mały sofcik MRMOTORS :)
Ja nic nie robiłem, nie sądze też żeby ktoś robil w DE. Witek sprawdzał i powiedział że nie ma żadnego BOXa.
-
[B6 AVF] Skromne 1.9 + mały sofcik MRMOTORS :)
Witam. Jestem świeżo po programie. Oto wykres a reszta w opisach. Prosze o ocene. pozdrawiam Uploaded with ImageShack.us
-
Spoty Olsztyńskie
Dzieki Marianb. Musze kiedys wstawic jakieś fotki na forum żeby inni ocenili ale jakos nie mogę sie zebrać.