Treść opublikowana przez YOGI3000
-
Spoty Olsztyńskie
Nastepnym razem juz chyba nie będę nowym kolega Przyjezdzał bym częściej ale mam troszke kilometrów a i w niedziele to też rożnie bywa :gwizdanie:
-
Montaż LED zamiast postojówek
Tak te moje są H6W. A czemu nie wyglądaja zachęcająco? One maja świecić a nie wyglądać a skoro świeca to chyba sa dobre
-
Spoty Olsztyńskie
Jestem jeszcze za młody żeby wpadać
-
Montaż LED zamiast postojówek
Ja posiadam dokładnie te z linku http://jafra.home.pl/product_info.php/cPath/175/products_id/782 posidaja tez z mniejszą ilością smd ale to chyba może byc słaby efekt. Jeśli kogos interesuje jak wygląda to na moim aucie to pisac pw to zrobie i wysle fotke.
-
Spoty Olsztyńskie
Jeszcze ktoś? Bo ja tez sie zastanawiam.
-
Montaż LED zamiast postojówek
Ja zakupiłem do siebie can bus led z 8 smd i świecą bardzo dobrze. 4 diody świeca do przodu a z 4 światło rozchodzi sie na reflektor. Na początku miałem problem z jedna bo po kilkunastu minutach świecenia zaczynała migać ale ją odesłałem i przysłali mi nową i juz od ok poł roku jest
-
Spoty Olsztyńskie
Siemanko. Może i ja sie przejade w niedziele na spocik. Przyjmiecie nowego
-
[ALL B5] Pomoc w doborze anteny CB (trzy typy)
Ja mam sirio omega 95cm i nie narzekam. Kupiłem ją ponieważ słyszałem że jest jedną z lepszych anten do 1m a nie chciałem długiego dyndającego bata. Zamontowałem ją z tyłu na bagażniku i moge wszędzie wjechać bez jej zdjemowania. Uważam że jadąc w trasie wcale mniej się nie dowiem od osoby która ma np 2m antene bo po 1. w lesie to i tak nie ma zasięgu a jadąc przez miasto to jakby cos sie "działo" na trasie to krzyczą co chwile.
-
Bezpłatna navi w Noki ????
Nie we wszystkich nokiach można włączyc sobie darmową mapę ale raczej we wszystkich z symbianem można zainstalować np Garmina. Ja mam Garmin Mobile XT i szału nie robi zwłaszcza, że telefon ma mały wyświetlacz ale jest też wielki plus - telefon ma sie zawsze przy sobie
-
Polecane opony letnie
Dużo osób poleca potenze bo ma dobre trzymanie a jak jest ze ścieralnością, z hałasem i czy auto na nich wiecej pali (opory)? Jest tez oznaczenie RE050A i RE050, czym te opony się różnią tzn która lepsza? Przymierzam sie do zakupu w rozmiarze 225/45/17.
-
[B6 AVF] Dziwne dźwieki z turbiny
U mnie też był taki dzwięk. Jak jechałem np na 3 biegu i dodałem gazu do ok 2.5-3tys i schodził z obrotów to też tak szorało. Po czyszczeniu turbo jest cicho.
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
Moje auto w zime tez wolno sie nagrzewało, w trasie jak jechałem troszke szybciej to dochodziło do 90 ale jak zwalniałem np w miescie lub jakiejs wiosce to spadało do ok 80. Narazie jestem w trakcie testów termostatu i czujnika G2/G62 ale tez zastanawiam sie nad tymi świecami tylko nie wiem czy wogole je mam. Gdzisiaj próbowałem je zlokalizować i niestety nie mogłem znaleźć. Sprawdzałem grupe 16 i po odpaleniu na zimnym miałem w drugim oknie 11000000 a w trzecim 00, czyli sie nie włączyły, albo po prostu ich nie ma. W jaki sposób można jeszcze je sprawdzić? PS. Auto z niemiec.
-
[ALL B6] Trzeszczące mocowanie tylniej kanapy
Przyszła wiosna więc można troszke pogrzebac przy aucie :> Jak pisałem wyżej u mnie tez strasznie trzeszczało oparcie i w końcu sie z tym uporałem. Mam składana i dzielona kanape. Wymontowałem całe oparcie i nałozyłem smar na bolce od zawiasów, na bolce od zatrzasków i na środkowe łączenie. Wszystko złozyłem, troszke poruszałem oparciem góra-dół i jak narazie jest cisza Jeszcze musze cos zrobic z drzwiami albo szybami bo też troszke dziwnie piszczą, trzeszczą tak jak by drzwi miały luzy na zawiasach ale tak nie jest bo sprawdzałem przy otwartych drzwiach i są sztywne. Gdzies był taki temat ale teraz nie moge zanleźć. Jak by ktoś mogł to niech podrzuci
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Ja wymontowałem cały schowek i zdemontowałem drzwiczki. Schowek to 5 śrubek kluczem 8 i jedna kostka od światełek i ładnie schodzi do dołu. Pózniej z zawiasów trzeba wyciągnąć dwa bolce. Ja ścisnąłem kombinerkami troszke pokręciłem i wyszło bez wiekszych problemów. Dalej jak w opisie wyżej. Później przykręciłem schowek a drzwiczki zamontowałem dopiero jak wysechł klej. Mała uwaga do klejenia zawiasu, trzeba kilka razy sprawdzic czy jest dobrze dopasowany bo jak bedzie troszke krzywo to cieżko jest włożyc ten bolec. U mnie tak było i musiałem troszke postukać żeby wszedł natomiast z drugiej strony nie było problemu.
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Ja kupiłem auto z połamanym zawiasem i była chamsko wkręcona śruba dodatkowo klej a i tak się słabo trzymało. A w dodatku jak sie pozniej dowiedziałem to światełka nie miałem bo był odłączony tłoczek. Ah te niemcuchy Postanowiłem poprawić tą fuszerke w taki o to sposób. Wywierciłem mały otwór w drzwiczkach i włożyłem gwoździa a w zawiasie wyciąłem troszke plastiku i go cisnąłem jak na zdjęciu Wszystko zalełem poxipolem bezbarwnym i pomałowałem markerem Gwoździa wkładając w drzwiczki oczywiście też zatopiłem w kleju. Efekt jest taki. A juz po zamontowaniu wygląda tak Chyba nienajgorzej wyszło Tłoczek strasznie ciężko chodził wiec go rozebrałem i nałozyłem troszke smaru. Światełko działa a z zawiasem juz nie powino byc problemu. Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Zaślepienie i wyłączenie programowe EGR
Ja mam 4 w 10 pozycji i po wkręceniu śrubki błąd sie pokazuje Pewnie dopiero przy programie go zaślepie bo troszke denerwuje pomarańczowa lampeczka.
-
[ALL B5] Problem z nowym kabelkiem VAG KKL
A próbowałeś COM1,3 lub 4? Może komputer coś innego sobie przypisał pod COM2. Jak masz możliwośc to takie same próby wykonaj podpinając sie do innego auta. Sprawdzaj na vagcom i na polskim vagu. Jak nie bedzie działac to pisz do sprzedawcy.
-
[ALL B5] Problem z nowym kabelkiem VAG KKL
A masz w ustawieniach potru ustawiony taki sam port jak w vagu? Ja nic wiecej w ustawieniach portu nie zmianiałem i działa bez problemu. Spróbuj inne gniazdo usb. Sterowniki oryginalne?
-
[ALL B5] Problem z nowym kabelkiem VAG KKL
Nie trzeba lepszego, ja kupiłem za 50zł z allegro i działa bez problemu. Może głupie pytanie ale czy masz włączona stacyjke? Jak podłączasz kabelek to dioda sie świeci? Robiłes test w vag-com? Jaki komunikat?
-
[ALL] Interfejs nie działa
Kupiłeś nowy ten kabelek? Wspołpracuje on wogole z vagcom? Sprawdz na polskim vagu czy sie łączy ze sterownikami.
-
[B6 AVF] Proszę o sprawdzenie logów-uzupełnione
A jak mam to sprawdzić? Na vagu jak widac po logach temp jest prawie taka sama jak na zegarze a jak sprawdzałem chłodnice przy temeraturze do 90 to po drugiej stronie jest zimna wiec termostat nie puszcza płynu. Więc nawet przy małym obiegu silnik sie nie dogrzewa bo jest chłodzony zimnym powietrzem. Źle mysle? Jak tak to niech mnie ktos poprawi.[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 14:27_________________________________________________Ok, wiem jak sprawdzić te czujniki. Przetestuje i napisze wyniki.[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 14:57_________________________________________________Sprawdziłem czujnik G2/G62 oto wyniki: Rano ok 11 zimny silnik na dworze juz ok 8o grupa 007 kolejno - 6,3 - 0 - 10,8 - 7,2 grupa 003 - 5 Po poludniu w dzien nie jeżdzony na dworze ok 6o grupa 007 kolejno - 9 - 0 - 11,7 - 11,7 grupa 003 - 7 W czasie jazdy na liczniku 90o grupa 007 kolejno - 62,1 - 0 - 12,6 - 84,6 grupa 003 79 Co o tym sądzicie? Prosiłbym tez o ocene kompletnych logów z pierwszego postu.[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 19:36_________________________________________________Czy mogłby ktoś rzucić okiem :?:
-
[B6 AVF] Proszę o sprawdzenie logów-uzupełnione
Jeśli chodzi o temp na zegarach to nie miałem pełnej 90, ok jednej grubości kreski poniżej. W tych warunkach (ok -5 i poniżej) cieżko jest utrzymać tą temp, jak jade szybciej w trasie to dochodzi do 90 ale jak zwalniam w miejscowościach to często spada do ok 80. Ale chyba to normlane
-
[B6 AVF] Proszę o sprawdzenie logów-uzupełnione
zmienia to to że silnik odczuwa takie przygody... A to co może mu sie stać jak ma ok 70o i stoi na biegu jałowym a ja podłączam kompa i loguje. Przecież to nie sa logi dynamiczne Czy mogłby ktoś ocenić moje kompletne juz logi?
-
[B6 AVF] Proszę o sprawdzenie logów-uzupełnione
Tak nie był dogrzany. Zaczynałem logować to było coś ok 70 na zegarach. Czy to coś zmienia i potwórzyć logowanie na dogrzanym?
-
[B6 AVF] Proszę o sprawdzenie logów-uzupełnione
Witam. Zamieszczam narazie tylko statyczne ponieważ nie mialem możliwości zrobienia dynamicznych. Czy można z nich cos ocenić? Jeśli nie to w weekend postaram sie zrobic dynamiczne. Dynamiczne zrobione, proszę o ocene. Statyczne: 000 http://img121.imageshack.us/i/st000.jpg/ 001 http://img88.imageshack.us/i/st001r.jpg/ 003 http://img832.imageshack.us/i/st003d.jpg/ 004 http://img171.imageshack.us/i/st004.jpg/ 007 http://img508.imageshack.us/i/st007.jpg/ 013 http://img851.imageshack.us/i/st013.jpg/ 018 http://img848.imageshack.us/i/st018.jpg/ 023 http://img801.imageshack.us/i/st023.jpg/ BS: 000 http://img109.imageshack.us/i/bs000.jpg/ 003 http://img145.imageshack.us/i/bs003.jpg/ 011 http://img560.imageshack.us/i/bs011.jpg/ Dynamiczne: 000 http://img197.imageshack.us/i/dyn000.jpg/ 001 http://img824.imageshack.us/i/dyn001.jpg/ 003 http://img843.imageshack.us/i/dyn003.jpg/ 004 http://img219.imageshack.us/i/dyn004.jpg/ 008 http://img508.imageshack.us/i/dyn008.jpg/ 010 http://img853.imageshack.us/i/dyn010.jpg/ 011 http://img823.imageshack.us/i/dyn011.jpg/ Pozdrawiam