Treść opublikowana przez SebolA4
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry Syciego Najlepszego w te Święta i na cały rok.... Hej!
-
205/50/17 czy 215/45/17
Hmm, miałem w Hondzie.Średnia klasa felg. Potrafi się pogiąć przy niższym profilu jako to bywa z włoską felgą średniej jakościowo firmy.Nie jest to chiński chłam, ale nie jest to też BBS.Przy profilu 50 powinno byc ok, miałem taki profil i nie było problemów, niższy profil spowodwał, że wylądowały u magika od prostowania i poszły do żyda....
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:Obry z Rańca.
-
Problem z odpaleniem, wysokie spalanie/ 1.8T 150KM 97r
Podpinając się pod temat.Jakimi preparatami czyścić przepustnicę WD-40 wystarczy, czy może benzyną ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:Bry Ta S5 ..... (tylko szkoda, że w Francyjii)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki bardzo Panowie. Do Tarnowskich mam blisko tam się udam:thumbup1:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemanko:hi: Panowie polećcie jakiegoś dobrego malarza felg bo potrzebuję pomalować 4 szt. Wiem, że w Tarnowskich Doogi robił swoje i całkiem dobrze to wyglądało, ale nie mam namiarów.Poratujcie:notworthy:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:Po połedniu...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry na Wieczór:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To zdradź co tam knujesz Będzie gotowe to obadasz:wink:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Po 70h w pracy w tym tygodniu bez soboty, ale za to rezanie rozpoczęte:decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry Wszystkim. Tomek co Ty taki uradowany. Program zrobiłeś czy co ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemano. Najlepszego Miron, Zdrowia, B9 Życzę
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
Robi robotę. Nic Ci nie pozostaje tylko nadążyć za zewnętrznym wyglądem i wsadzić Recaro.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema Rezacze. Wbija Ktoś pod M1 do Zabrza? Pewnie będzie kupa luda bo jest parę stopni na plusie i zimowi rezacze się pojawią
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Starzy Górale powiadają, że do 3 % odchyłki nie ma tragedii:wink4:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Obry z Rańca:hi: Odnośnie 1BE, jak myślicie czy sedanowy zestaw 1BE do Avanta bardziej siądzie (silniki te same)? Odnośnie Gwintu, myślę, że moglibyśmy jeszcze wynegocjować minimalnie cenę jakbyśmy brali w dwóch te gwinty od PUMY. Na aledrogo stoją ok. 2 tys zł.Trochę poczytałem na ten temat i to jest lepszy zawias niż MTS, TA-Technixy i nawet KW według ludzi na innych forach Vaga. Nie za twardy. nie za miękki, jest ok.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nic dodać nic ująć Nie spocie się nie pojawię mam podyplomówkę do 21.00, zanim dojadę to już najlepsze hasła będą za mną i wszystko zjecie:kwasny:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzień Dober:hi: Widzę, że humory dopisują, to gut bo pogoda nie nastraja jakoś bardzo pozytywnie.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry z Wieczora !- Da sie założyć lpg do 1.8T
1.8T to jeden z silników które super współpracują z sekwencyjną instalacją gazową.W grę wchodzą tylko sprawdzone instalacje na sprawdzonych podzespołach.Ja osobiście polecam BRC.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemanko:hi: Kurde Wiosna idzie trzeba się zabrać poważnie za rezanie, bo wstyd się będzie pokazać na spocie, że o zlocie nie wspomnę. Tomek rób hamuloki bo 288mm w Twoim przypadku naprawdę będzie robiło robotę, a koszta masz śmieszne za zaciski i jarzma.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry Panowie i Panie - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE