Treść opublikowana przez SebolA4
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kusi ten gwincik, kusi...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Trzeba sprzedać Trochę gratów, żeby kupić jeden porządny grat , ewentualnie być szybciej niż Mario na kebabie w Piątek- czytaj zrobić program :> Widze boli Cie to ... :polew: :polew: Boli, nie boli zawsze to dodatkowy impuls do rezania :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Trzeba sprzedać Trochę gratów, żeby kupić jeden porządny grat , ewentualnie być szybciej niż Mario na kebabie w Piątek- czytaj zrobić program :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Taka prędkość czy sciema..
Mnie się wydaje, że wszystko w porządeczku.Grzebnięte dobrze RS4 i zdziwko jest.- [ALL] Czy zamontuję hamulce przód z B6 320mm bez większych problemów do B5 ?
Czyli trochę gratów trzeba uzbierać za parę ładnych złotówek.Dzięki wielkie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Łooo Kutwa, ale sprzęt... Nie chcesz się zamienić np. na B5 AEB? :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aaa popatrzę i JA.Narazicho- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Po spocie przy piweczku- [ALL] Czy zamontuję hamulce przód z B6 320mm bez większych problemów do B5 ?
j.w. Podpowiedzcie bo nie mam zielonego pojęcia.Czy da się to wyrezać, bez wielkiej rzeźby ?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a Ty skąd wiesz ? :decayed: :decayed: Nie trudno znaleźć :> Ja myślę, że też bym Ci kupca znalazł na te Twoje obecne koła.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry w ten Kebabowy Dzień :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No nic, plan na wiosnę jest taki: Trzeba rezać tak w motorowni co by Mario nie był pierwszy w Kebabszynku w piątki :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Faktycznie nie będzie lekko- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mario ile w serii miałeś Nm?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak stare wysłużone AEB nie da rady to ... Bo w sumie czemu mniejsza pojemność ma się męczyć z większą i jeszcze po sofcie.Zrobim program do 1.8T i wtedy się zobaczy, a coo ... :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Seba a Ty będziesz nie?[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 20:52_________________________________________________Do powyższej wypowiedzi kolegi Maria to nawet słów brakuje Powinienem być.(Tomasz łatw magika co adaptację pochyta tych ECU.) pośpieszyłeś się z tym wystawieniem do żyda ;( mogliśmy najpierw razem podjechać do Gregora ale mówiłeś coś że nie będzie działać u mnie to jak to jest w końcu? Spokojnie Żyd poczeka, z tym, że u mnie trochę z finansem krucho.Może Ktoś z Katowickich, czy Żorskich chyta misję z tymi ECU.Gregory może być problem z wykombinowaniem czasu. Mario, chopie Ty już nie mosz co przerabiać w tym swoim Seacie (czyli pomieszaniem Skody z VW i dodatkiem Yugo )przez to Nas nie rozumiesz, tee to są ważne sprawy.Po takim ABT jak dobrze pójdzie to Tomasz da Ci powoniać z wydechu jak się ustawicie na kresce (i to jest Nasz plan), a Tyś tego jeszcze nie ogarnoł Synku :> :> :> Spoko spoko oby Wam sie udało bo jak narazie to po spocie ja juz zamawiam drugiego kebaba a Wy dopiero parkujecie na chodniku ... :polew: :polew: :polew: ale miło mi że chcecie mieć takl szybka fure jak ja ... :polew: :polew: a jak zrobie Big T i IC to zas mnie bedziecie gonic .... :polew: Tak zrób, i weź też przy okazji wymiany Turbo i IC ten klekot z pod maski zlikwiduj bo u Nas jakoś cicho u Ciebie jakoś dziwnie się tłucze coś :> :> :> ... Może się i tłucze ale za to ma taki moment obrotowy że na 1/4 mili może startować z twoim pudłem na lince ... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Na jutro biorę linkę spróbujemy :> Jak się zrobi cieplej to trzeba się wybrać na jakieś małe "wyścigi" na strefę.Moim faworytem jest Tomek ze swoim aeb, zdrowa sztuka.W Twoim Mario jeszcze nie miałem okazji poczuć tych Nm. Wiosna przyjdzie będziom testować.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Seba a Ty będziesz nie?[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 20:52_________________________________________________Do powyższej wypowiedzi kolegi Maria to nawet słów brakuje Powinienem być.(Tomasz łatw magika co adaptację pochyta tych ECU.) pośpieszyłeś się z tym wystawieniem do żyda ;( mogliśmy najpierw razem podjechać do Gregora ale mówiłeś coś że nie będzie działać u mnie to jak to jest w końcu? Spokojnie Żyd poczeka, z tym, że u mnie trochę z finansem krucho.Może Ktoś z Katowickich, czy Żorskich chyta misję z tymi ECU.Gregory może być problem z wykombinowaniem czasu. Mario, chopie Ty już nie mosz co przerabiać w tym swoim Seacie (czyli pomieszaniem Skody z VW i dodatkiem Yugo )przez to Nas nie rozumiesz, tee to są ważne sprawy.Po takim ABT jak dobrze pójdzie to Tomasz da Ci powoniać z wydechu jak się ustawicie na kresce (i to jest Nasz plan), a Tyś tego jeszcze nie ogarnoł Synku :> :> :> Spoko spoko oby Wam sie udało bo jak narazie to po spocie ja juz zamawiam drugiego kebaba a Wy dopiero parkujecie na chodniku ... :polew: :polew: :polew: ale miło mi że chcecie mieć takl szybka fure jak ja ... :polew: :polew: a jak zrobie Big T i IC to zas mnie bedziecie gonic .... :polew: Tak zrób, i weź też przy okazji wymiany Turbo i IC ten klekot z pod maski zlikwiduj bo u Nas jakoś cicho u Ciebie jakoś dziwnie się tłucze coś :> :> :> ...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
S Seba a Ty będziesz nie?[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 20:52_________________________________________________Do powyższej wypowiedzi kolegi Maria to nawet słów brakuje Powinienem być.(Tomasz łatw magika co adaptację pochyta tych ECU.) pośpieszyłeś się z tym wystawieniem do żyda ;( mogliśmy najpierw razem podjechać do Gregora ale mówiłeś coś że nie będzie działać u mnie to jak to jest w końcu? Spokojnie Żyd poczeka, z tym, że u mnie trochę z finansem krucho.Może Ktoś z Katowickich, czy Żorskich chyta misję z tymi ECU.Gregory może być problem z wykombinowaniem czasu. Mario, chopie Ty już nie mosz co przerabiać w tym swoim Seacie (czyli pomieszaniem Skody z VW i dodatkiem Yugo )przez to Nas nie rozumiesz, tee to są ważne sprawy.Po takim ABT jak dobrze pójdzie to Tomasz da Ci powoniać z wydechu jak się ustawicie na kresce (i to jest Nasz plan), a Tyś tego jeszcze nie ogarnoł Synku :> :> :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Seba a Ty będziesz nie?[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 20:52_________________________________________________Do powyższej wypowiedzi kolegi Maria to nawet słów brakuje Powinienem być.(Tomasz łatw magika co adaptację pochyta tych ECU.)- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wbijajcie, najwyżej pochytacie kebaby na wynos do domu dla pociech, żeby rosły w dobrym tempie i Kobiet, żebyście mieli pretekst do wspólnego zrzucania kilogramów podczas :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema, jasne że tak, jeszcze dzisiaj w pracy i zaś 3 dni wolnego Widzę że ostro wziąłeś się za handel. Ten sterownik na 100% nie pasuje do mojego ;( ? Pytałeś się? To żaden problem sprawdzić, tylko potrzeba magika z VAGiem, żeby zrobić adaptację pod nowe immo (podobno parę kliknięć) i powinien banglać bo masz te same numery bez tej literki na końcu.Myślę, że nic nie ulegnie awarii ani nie spłonie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry Panowie. Widzę, że humorki dopisują- [B5 AGB] Audi S4 by EcuProject
To już musi dobrze się odpychać.Zdrowiutka sztuka.Gratulację - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE