Treść opublikowana przez SebolA4
-
[ALL B5] Co się może tłuc miedzy amorem,a budą?
j.w. czy jest opcja żeby jakaś część na tyle umarła przy górnej części kolumny,że się tłucze zaczynając od bardzo małych nierówności i przy większych też? Może coś pomiędzy kolumna, a budą, ewentualnie przy mocowaniu górnym sprężyny? Nie mam ETKi nie mogę dokładnie zobaczyć.
-
[B5 ABC] Kompletna wymiana racz i klockow jakie klocki niepylace??
Textary bierz,dobre klocki, lekko pylą,bardzo dobrze hamują i cena jest ok.
-
[B5 AEB] Jakie opony zimowe do zawiasu -40
Mam AEB i zawias -40mm.Miałem opony 205/60/15, oraz 195/65/15 felgi stalowe ORI Audi ET chyba coś koło 45 i nic się nie lepi, śnieg był dobrze odprowadzany, max obciążenie też bez problemów.
-
[B5 AFN] Ile nadmuchac^^
Sam potestuj nie schodź z przodu poniżej 2,2 bo to za mało.Tył polecałbym 2,3 bo lżejszy (przy 2,4 i 2,5 będzie Ci auto skakało na nierównościach z tyłu) .Polecam z własnego doświadczenia przód 2,4 tył 2,3 przy obciążeniu do ok.200kg.Powyżej warto dobić po 0,1.
-
[ALL B5] Boczki,tapicerki drzwi przód przeróbka Anglik na Euro?
j.w. nie miałem możliwości namacalnego przyjrzenia się tapicerce anglika drzwi przednich w b5, ale na fotach widać, że różnica jest jak można się też domyśleć w sterowaniu szybami, lusterkami. Pytanie brzmi czy po przekładce sterowania z europejczyka wszystko pasi tak jak powinno czy trzeba coś rzeźbić?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek współczucia..., jak jeżdziłem na nocki zawsze miałem cały schowek wypełniony puszkami ala Red Bull bo różnie bywało zwłaszcza w takiej pogodzie. Dobrze,że masz zdrowe pomysły odnośnie fury to pewnie na wiosnę nie skrzywdzisz furaka 15 albo 16 calowymi felami tylko pójdziesz w to samo albo większe
-
[ALL B5] Jak pozbyć się trzeszczącej tapicerki drzwi?
j.w. Drzwi wygłuszone matami APP, głośniki 16cm, panele z MDFu.Problem jest taki,że pod samym radiem gdy pojawi się więcej basu to już trzeszczą tapicery drzwi, a co dopiero jak mam zamiar przód zrobić pod wzmacniaczem.Głośniki Focale 60 W RMS,Radio Alpine CDA 9855R.Macie jakieś rozwiązanie typu pokryć od środka te tapicery jakąś mata? No właśnie ale jaką i czy to się da poskładać potem? Poradźcie.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Po połeeedniu
-
[ALL] Tarcze firmy MIKODA - opinie i przemyślenia
Ja śmigam na MIKODACH plus klocki TEXTARY, moim zdaniem bardzo dobry zestaw jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny.Miałem już parę razy hamowanie np. z 160km\h do 80km\h (Autostrada) i nie odczuwam żadnego negatywnego wpływu na ten zestaw.Polecam.
-
[B5 ADP] Czy zakładać gaz do 1.6 jaka instalacja , może zwykła ?
Hmm,mnie tyle pali zagazowane AEB przy spokojnej jeździe.Na Twoim miejscu jechałbym na regulacje i szukał przyczyny dośc wysokiego spalania,chyba,że jeździsz bardzo ostro to rozumiem. Również polecam BRC, bezproblemowa instalacja.
-
[ALL] Wszystko o TURBO
8. FIRMY REGENERUJĄCE I SPRZEDAJĄCE REGENEROWANE TURBO: http://www.reampoland.pl/ 20-442 LUBLIN ul. Abramowicka 5 Mam Turbo po regeneracji w tej firmie 20 tyś.km śmiga bez problemu.Polecam.
-
[ALL B6] Czy takie zestawienie będzie odpowiednie?
Jak te 240 W wzmacniacza to jest RMS to myślę, że jaki 250 W RMS głośnik byłby idealny.Zawsze lepiej mieć mocniejszy głośnik z rezerwą mocy wtedy nie tak łatwo "spłonie". Jest tego trochę na alledrogo.[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 21:31_________________________________________________Ja osobiście polecam Suby: Infinity i Hertza (25 cm).Miałem okazję użytkować, słuchać, testować na bardzo dużo rodzajach muzyki w skrzyniach zamkniętych.Bardzo ładnie brzmią, chodź potrzebują trochę mocy (min 200 W RMS, żeby dynamicznie zagrać). Osobiście nie polecam niższych modeli JBL, Alphardów itp wynalazków.Choć dla każdego głośnik gra inaczej, ile uszu tyle opinii.Ot tak moje skromne zdanie.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Po urlopie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemanko Poszukuję pewnej fury dla brata do 10 tys zł. nie ma Ktoś coś gdzieś pewnego w rodzinie , znajomych itp itd?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oBRY- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I po spocie Tomek spoko,spoko jesteś motywacją do rezania dla mnie,hehe :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z Rańca- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemanko chyba tys na godzinkę se podjada se, a coo- [B5 ANA] Po założeniu gazu ,bierze dość spore ilości oleju
Każde moje auto po założeniu gazu zaczęło brać olej.W ilości: 1,5 litra na 5000 km Escort 1.6 , 2 l na 5000 km Honda Prelude 2.0 3l na 5000 km Honda Prelude 2.2 VTEC(litr łyka sam vtec) 1 litr na 5000 km Audi 1.8T. Każe z aut miało przebieg ok 200 tyś. km przy zakładaniu gazu sekwencyjnego i każdym zrobiłem ok. 50 tyś. km na gazie (nie licząc Audi) i dolewałem oleju, auta chodziły super bez żadnych problemów.Nie warto się tym przejmować.Lać paliwo,lać olej i jeździć.Pozdro- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
(Tak wielkim nawiasem pisząc mam do sprzedania 3 szt.ORI HP po 100 zł/szt. jakby Kogoś interesowało(są bez pudełek): http://allegro.pl/oryginal-toner-hp-12a-q2612a-f-vat-hp12a-sklep-fv-i1741203248.html )- [B6 BFB] Poprawa brzmienia wydechu
Jeśli wytniesz kata i środkowy to powinno przybyć trochę basowego brzmienia, ale nie będzie tego za dużo.Całą robotę robi tylny tłumik, od niego zależy jaki będzie dźwięk. Wycięcie kata odetka trochę wydech i przy dobrych wiatrach parę koników przybędzie.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema Pany Kusisz kurde tymi hamplami- Informacje i Identyfikowanie Turbosprężarek
A czemu lepiej aby nie Jak wymieniasz Turbo na większe, jak najbardziej :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za linka i Pozdro ekipa w sobotni wieczór - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE