Treść opublikowana przez SebolA4
-
Poduszka Skrzyni 1.8T (AEB)
dzięki
-
[B5 AHU] Klocki na przednią oś
Polecam TEXTARY,bardzo dobre klocki w dobrej cenie ok.170zl
-
Poduszka Skrzyni 1.8T (AEB)
Witam,potrzebowałbym numery Poduchy skrzyni manualnej w Audi A4 1.8T 1997 rok Avant.Pozdrawiam.
-
[B5 AHL] BRC24 czy STAG4,KME G3 + lepsze wtryski w 1.6? Co lepsze?
Ja zawsze będę polecał BRC Sequent 24,warto dopłacać i cieszyć się bezproblemową jazdą przy długi czas.To nie Fiat CC.Pozdro
-
[ALL B5] 245/35R18 co myślicie o tym rozmiarze?
Jeśli chodzi o 18cali i 8 szerokosc to złotym środkiem w moim przypadku (GLEBA 40\60mm) byłoby mieć ET 35 z przodu ,a ET 45 z tyłu (Avant).Przód przy ET 35 ściera się delikatnie od środka przy skręcie i do hamowaniu o plastikowe nadkole (Nie niszczy opony więc nie ma problemu).Przy te opcji tył przy obciążeniu i bujaniu trze delikatnie o plastikowe nadkole.Mówię o opcji opony 225,wiec przy 245 to wszystko się prawdopodobnie nasili.
-
[ALL] Diesel vs Benzyna
Moment momentem,ale ta krótka jedyna w dieslach zabija.Myślę,ze do 60 benzyna da radę (zwłaszcza na jedynce),potem do jakiś 130 140 km\h diesel może wyjść na prowadzenie,a potem raczej benzyna gdyż aż iż mniej wajchować lewarkiem trzeba w benzynie niż w dieslu zawsze jakiś ułamek sekundy do przodu.Ot tak moje zdanie.
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
dzięki za szybkie zainteresowanie,pozdro
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
Czy z silnikiem AEB na tzw. "Lince" mogę się wkomponować w ta listę? Czy tylko TDI?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Potrzebuje kierę do b5 bo moja daje do obszycia,ma Ktoś leżaka coby na tydzień zarzyczyć ?
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
1.Fiat 126p 2.Fiat Cinquecento Sporting 1.1 3.Ford Escort 1.6 16v 4.Honda Prelude 5.Obecnie Łałdi
-
Łapy kompletne tłumika końcowego 1.8T
Potrzebuje numery łap wkręcanych na śruby wraz z gumami do tłumika końcowego w 1.8T te dwie ostatnie.
-
Metaliczny dźwięk z tłumika przy 1500obr./min w A4 B5 1.9TDI
Pierwsza opcja: Wjedź na kanał,wejdź pod auto i niech Ktoś naciśnie pedał do 1500 obr,zobaczysz co brzęczy.Mi brzęczało tak zrobiłem i po kłopocie (tłumik dotykał w pewnym miejscu o blachę podwozia). Druga opcja: W którym tłumiku masz coś luźne w środku i brzęczy. Trzecia opcja: Może katalizator już domaga się wymiany.
-
[ALL B5] Przednie lampy DEPO II lift od kogo z allegro?
Cześć.Mogę załatwić nowe Lampy DEPO soczewka poliftowe za 370 zł komplet,z tym,że trzeba wziąć 5 kompletów od razu,kto chętny pisać na gg: 2570446 lub PW.Jak się uskłada 5 osób to zamówię.Pozdrawiam.
-
[B5 AJM] Jakie żarówki możecie zaproponować
Ja ostatnio zapodałem Tescowe H7 za 14,90 sztuka bo mi padła jedna w nocy na trasie jak jechałem.Maja niebieska lekka poświatę i bardzo ładnie jasno świecą, narazie po miesiącu się trzymaja calkiem dobrze
-
[B5 AEB] Spadają obroty podczas zamykania szyb ...
To normalne z szybami,w każdym moim poprzednim aucie falowały obroty jak zamykałem szybe czy to Fiat czy Ford czy Honda.W Audi i tak wcale nie jest źle w Hondzie Prelude to obroty spadają o 350 jednostek niżej i potem wzrastaja.Pozdrawiam.
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
Na 18 cali oryginał zawias na glebie 40/60 nie wytrzyma więcej niż 50 tyś km jeżdżąc po Śląsku :/ - sprawdzone
-
[B5 ADR] Odboje amortyzatorów
Ja tez szukam tego samego i podłącze się do tematu.
-
[ALL B7] Felgi stalowe
Ja ujeżdżam już kupę lat Ultragripy 7 Goodyera i jestem mega zadowolony.Bierz rozmiar 205 albo 215 max w 16 cali.
-
[ALL] Pytanie o zasadności podwójnego mandatu
Dokładnie,jak ma juz wypisany to po ptokach,ale sam fakt jest jakiś dziwmy,hmm.
-
Ile pali Wam gazu?
11-15 miasto (16 klima i but) średnio 12,5 trasa mieszany dynamicznie 13 (klima)
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
Dokładnie.Tylko BRC Sequent 24 MY07 chodzi jak marzenie.Pozdrawiam.
-
[B5 AEB] A4 1.8T AEB 150KM 96.r. Dziwny dzwięk na nie rozgrzanym silniku
U mnie jest słychać podobny dżwięk prze jakieś 10 sek po uruchomieniu silnika,potem cisza.Ale zdarzy się także w niektórych monetach jak silnik jest rozgrzany,ale to na krótka chwilę.Co nie zmiena faktu,ze jest dziwne.
-
Droga na Solinę,wybierać sie na 18'' ?
Widzę,że co niektórzy zrobili sobie śmiechawę z tego pytania,ale w moim przypadku jadąc normalnie czyli na pewno nie przepisowo,nie chciałbym mieć do czynienia z przeciętą oponą czy zabawą w prostowanie skrzywionej felgi ,że o zawiasie nie wspomnę.Zdarza się tak,że człowiek jedzie po tych naszych pięknych drogach(Górny Śląsk) uważając na wszystko i dostaje na głowę bo na obniżonym zawiasie i niskim profilu i o to mi właśnie chodziło,że jak mam jechać po jakiś łatanych dziurawych drogach zygzakiem ciągle przyhamowując do 70km\h mając alternatywę Corse baloon style do dyspozycji to dziękuję.Może za bardzo przywiązuję wagę do tego typu spraw,ale już taki jestem,jak się ciężko zarabiało na auto to potem całkiem inaczej się do niego podchodzi w moim przypadku (co nie oznacza,że Wam pieniądze spadły z nieba).Bo co to za przyjemność z takiej jazdy.Dzięki za normalne odpowiedzi.Jutro śmigam luftować turbinę jadąc nad Solinę :>.Pozdrawiam.
-
Droga na Solinę,wybierać sie na 18'' ?
Cześć.Śmigam jutro nad jezioro solińskie i mam dylemat czy jechać Corsą na balonach 15 i męczyć się z 1.2 80 KM pod maska czy wybrać się Audi na 18" felgach w Kombi i lekkiej glebie i ze 100KM więcej pod maską? Jakie są tam drogi po zjeździe z autostrady, tzn.od Pilzna droga 73 potem 28 i dalej do bajora? Jeśli Ktoś jechał bardzo proszę o opinie na temat jakości dróg.Z góry dzięki i Pozdrawiam.
-
[ALL B5] Czy felga stalowa 7Jx16H2 Et 42 podejdzie do b5 bez problemu?
dzięki