Treść opublikowana przez SebolA4
-
[B5 AEB] Ile powinno być mocy przy 0,9bara w AEB 1.8T?
Rozumiem,że nie da się tego mniej więcej określić.Myślałem, że przy serii i zdrowym silniku jest to mniej więcej do określenia, nie chciałem dokładnej liczby tylko około. To inaczej, ale wg. Was powinno być przy serii i zdrowych bebechach? Około?
-
[B5 AEB] Ile powinno być mocy przy 0,9bara w AEB 1.8T?
szybkie pytanko j.w ile wg Was powinno być kucy przy K03 w Aeb przy max. doładowaniu 0,9 bara?
-
[ALL] Grupowe chipowanie compsport
Jestem również chętny na program w pierwszym kwartale 2011r w AEB jeśli uda mi się dogadać aby zajęli się 1.8T "na lince" bo wiem,że faktycznie marudzą.
-
[B6 AWX] Stalówki z Mercedesa do Audi
Więc tak, jeśli chodzi o fele z Merca to nie koniecznie będą pasowały u mnie przy ET 49 i mocnym do hamowaniu ocierały o zaciski z przodu (mam Ate 288mm).Pierścienie polecam z allegro z miasta Knurowa firma sprzedaje za śmieszne pieniądze, a sprawują się dobrze.Sprawę rozwiążą 5mm dystanse lub jeżdżenie spokojnie co w zimę nie jest żadnym problemem.U mnie przy naprawdę ostrym hamowaniu tarły.Dużo tez zależy od samej felgi czy jest starego czy nowego typu, ja miałem starego typu i miały takie przetłoczenia w postaci spawów i to tarło.
-
[B5 AEB] Przepływomierz A4 1.8 T. Proszę o pomoc
W związku z tematem jak już się rozwinął, mam pytanie: Jakie są objawy padania przepływki i czy przy zamontowanym stożku (nie gąbkowym,nie ITG) jest nieuniknione, że po nie długim czasie padnie?
-
[ALL B5] Czy wszystkie AFNy jak jeden miały System Lukasa z przodu?
dzięki bardzo za info,stała się Jaaasność Pozdrawiam
-
[ALL B5] Czy wszystkie AFNy jak jeden miały System Lukasa z przodu?
dziwne bo kumpel ma Lukasa w Avancie 1996 rok[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 17:26_________________________________________________a były Ate 280 mm czy tylko 288 mm?
-
[ALL B5] Czy wszystkie AFNy jak jeden miały System Lukasa z przodu?
Wiem,że jest na forum info. na ten temat,że występuje system Lukasa, ale mnie interesuje czy w AFNach do 1997 roku był montowany tylko i wyłącznie LUKAS z przodu pod tarcze 280mm ?
-
[ALL B5] Mam TA-TECHNIX 40\40mm i tył siedzi dziwnie nisko:/
hmm, przypadkiem muszę sprawdzić
-
[ALL B5] Mam TA-TECHNIX 40\40mm i tył siedzi dziwnie nisko:/
Jak w temacie,zawias 40\40 mm i tył po przejechaniu ok 8 tyś km. dziwnie jakby siadł nisko.Dużo jest niżej niż przód.Zakładał te zawieszenie poprzedni właściciel i tak się zastanawiam czy czasem nie użył sprinów od sedana bo dziwnie auto siadło.Dodam tylko,że jeżdżę sam albo w dwie osoby,bez obciążenia, a tył siedzi.W bagażniku wożę max. 50kg. Szukałem na forum takiego przypadku,ale nie znalazłem.Doradźcie jakie sprężyny założyć na tył,żeby było bardziej twarde i ok 10-20mm wyższe zawieszenie.
-
[ALL B6] Jaki ET w RS4 18'?
Ja miałem w replikach RS4 ET35 dlatego moja odp.
-
[ALL] Felgi z Mercedesa 15 do Audi?
Drogi Arku, tak się składa,że przejrzałem już trochę forum z tym tematem co mi wysłałeś włącznie i nie znalazłem odp. na 15 cali z Mercedesa i ET49 jest mowa o innych ET.Pozdrawiam Wracając do tematu przymierzyłem i faktycznie ET 49 jest za duże max to 45, przy ostrzejszym hamowaniu ociera delikatnie o zacisk.Do zacisków Lukasa pewnie by podeszło ale ATE już nie.Przy okazji potrzebuje felgę stalową 15 do Audi nie ma ktoś w pobliżu Gliwic,Zabrza czy Rudy Śląskiej?
-
[ALL] Felgi z Mercedesa 15 do Audi?
Mam pytanko niby proste.Czy felgi z Mercedesa 15 cali ET 49 cali z rozstawem 5x112 po zastosowaniu pierścieni centrujących będą pasowały do A4 1.8T 97r? Hamulce Ate.
-
[ALL B6] Jaki ET w RS4 18'?
ET 35
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
mało kto robi teraz 1.8T "na lince"w cenie 900 zł,trzeba się dużo więcej nagimnastykować i stracić 6h zamiast 2,albo 3h i pewnie temu.
-
[ALL B5] Podgrzewanie foteli
Ja mam grzane zice,a od kierowcy nie trybi i za cholere nie mogę zdiagnozować co to już przeszukałem wszystko,a prawy grzeje aż miło.Chyba będę musiał wyciągnąć gada i rozbebeszyć może styku nie ma gdzieś w środku bo cała wiązka i reszta kabli na zewnątrz fotela jest gut.
-
[B5 AFN] Światła mijania włączaja sie po 1-2min
Ewidentnie coś musi się nagrzać przy lampie,albo przewody,luźna masa przy lampie skoro jak przytrzymasz długie i szybciej się włączają.Sprawdź dobrze styki,wyciąg kostki w lampie,zobacz połączenie masy czy nie zaśniedziałe,posprawdzaj styk we włączniku przy kierownicy.
-
Gdzie można dostać baterie LR61 do pilota Webasto A4 B6/B7?
Nie ma jakiś krótszych baterii żeby dorobić jakieś małe tulejki od strony plusa? Taka kasa za baterie to jest przesadza rozumiem 100 zł za 3 ale nie tyle.
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
Właśnie co z AEB itp.Cena ta sama czy jak to się ma do PB TURBO?
-
[B6 AVJ] Dziwny stuk z zawieszenia
Sprawdź czy nie masz luźnych zacisków i czy czasem nie wyrobiły Ci się prowadnice w których są śruby trzymające zacisk.Znajomy miał wyrobione tulejki w których są poprowadzone te śruby (te które się odkręca przy wymianie klocków) i miał te same objawy.
-
[B5 AJM] Głośny dźwięk silnika znikający po wciśnięciu sprzęgła
Miałem taki przypadek w poprzednim aucie i wg.mechaników było to padające łożysko oporowe (ale wytrzymało 50 tyś km jeszcze potem sprzedałem auto) lub luźne sprężyny docisku.Może masz coś nie tak poskładane.Jedź do mechanika który Ci to robił,chyba,że robiłeś to sam.
-
[B5 ABC] Jak poprawić kondycję silnika?
Najlepszym sposobem jest ustawka z znajomym który ma podobne osiągi,a najlepiej z autem o podobnej masie i mocy silnika.Co do przeganiania fury to tez polecam, sam miałem niektóre poprzednie auta zamulone po tysiącu kilometrów z odpowiednio otwartą przepustnicą zaczęła wracać moc.Jak się kupi auto które długo stało,albo od osoby która nie przekraczała 3 tyś. obr. to tak bywa, ponieważ silniki "V" mają przyjemny dół w porównaniu do normalnego benzyniaka nie zaturbionego oczywiście i niektórym to wystarcza do przemieszczania się z punktu A do Punktu B jeżdżą w zakresie niskich obrotów i zamuła gotowa.
-
[B6 AWX] Rozerwana plecionka - wymienić czy wstawić zamiennik?
Kolega ma w AWXie wstawiony zamiennik z drugiego linku,auto dostało trochę wigoru jego zdaniem,nie narzeka.
-
[ALL B5] Czym przyciemnić tylne światła w avancie B5?
edmondo, czy ściągałeś lampy żeby je przyciemnić czy robiłeś to na aucie? Dla mnie efekt super ,delikatnie i jak piszesz,że nie ma różnicy w świeceniu chyba się skuszę
-
[INNE] 1.8T 411KM by MR Motors
Miód Ile za taki spiek trzeba wyłożyć ?