Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SebolA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SebolA4

  1. Gwintu H&R znaczy się?
  2. Bry za***isty tekst :polew: :polew: :polew: Bajer musiał być, a cooo :> :>
  3. Dołańczam się do Życzeń i dorzucam 30 lat czyli 80 lat !!! Wszystkiego Najlepszego :>
  4. Bry z Wieczora Mario dopisz, że możliwy kredyt na dogodnych warunkach.Myślę, że mamy Fachowca od tych bajerów w naszym gronie :>
  5. Trza było tak od razu Będzie dla potomnych , bo nie ma takiego tematu :>
  6. Plan jest taki: Pacjentów dwóch z sercami AEB. Mam w swoim bolidzie sterownik ECU z kością ABT.Kolega w swoim furaku standard.Powiedzmy,że sterowniki są o tych samych numerach.Chcemy się wymienić na próbę komputerami sterującymi. Co oprócz manualnych czynności zamiany pudełek sterujących trzeba opanować (Vag?) żeby wszystko banglało prawidłowo w obu autach?
  7. Róbcie Tak ,żeby Fura Doogiego została wśród forumowiczów! ( to jedyna sznsa żeby się przejechać :> )
  8. Pojedzone + pogadane w doborowymTowarzystwie = Udany spot
  9. Chrapek to ja mam dużo na różne rzeczy, tylko problem z tym,że istnieje ograniczenie w postaci kasy i muszę wybrać jedną.Pogadamy dziś :>
  10. Dobry Byda i Jo.Do zoba. Są rezacze,ja pierdziu http://www.joemonster.org/art/19175/Jaki_to_samochod_
  11. Obry Pany Digitun też marudzi z AEB, jedyna szansa to gregor.Może ma jakieś wejścia.Sam już studiowałem ten problem i nie ma lekko (pochytaj vagowca co to ogranie to się zamienimy ECU i zbadasz ABT)
  12. Widzę,że tempo nowych stronic zacne. Ja tak dalej pójdzie to 5000 stron pyknie za 10 dni :> Pozdro
  13. Kurde, chłopie skąd Ty te texty czerpiesz ????? :polew: :polew: :notworthy: :notworthy: :notworthy: Dziwię się, że Ktokolwiek potrafi się jeszcze zastanawiać czy to możliwe.Heh. Jeden wielki wałek.
  14. Tu jest temat dla 98 roku, a to już inna bajka, dużo łatwiej.
  15. Poczytałem trochę do tyłu, żeby być na bieżąco.Kurde od Doogiego to byłoby spełnienie marzeń i kredyt na 5 lat (przy okazji rozwód i takie tam), ale chyba warto muszę się z tym przespać :>[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 23:58_________________________________________________z :polew: Ok, znalazłem.Już mam, tylko znów szukać magika co to ogranie.Bo do zrobienia jest.
  16. Mam szybkie pytanko, czy licznik z poliftowego s4 bez problemu wkomponuje do swojego przedllifta? (wiem,że inne kostki i bajery).Chodzi czy wykonalne bo jakoś tematu niet znaleźć na forum odnoście polifta z s4 do zwykłego przedlifta
  17. Praca ,praca, praca po 12- 14 h dziennie ale za tym idzie kasa kasa kasa
  18. Siema Ale żeście Panowie pojechali ze stronami
  19. Najsłabszym ogniwem jest radio i tu należałoby pomyśleć o zmianie. Masz Głośniki w dobrej cenie które wygenerują Ci duże koszta, aby grały tak jak na Morela przystało (wzmacniacz, przewody). Jeśli chodzi o głośniki to wzmacniacz jest niezbędny,bo bez wzmacniacza to będziesz wykorzystywał Morele porównując tak samo jakbyś w swoim aucie wykorzystywał moc silnika i jeździł max. do 1500 obr.Te głośniki są dość wymagające w moc żeby dobrze zabrzmiały.Musiałbyś pomyśleć też o kablach bo to też ma znaczenie. Moim zdaniem odpuść sobie te Morele w dobrej cenie (chyba, że chcesz przeznaczyć jednak odpowiednią gotówkę na resztę) i pomyśl o głośnikach pod radio które nie potrzebują dużej mocy aby brzmieć dobrze (z własnego doświadczenia HELIX DARK BLUE 62.1,HERTZ DSK 165, ewentualnie DLS RS6A). Przy czym musisz zrobić tez panele i wygłuszyć drzwi. W A4 B5 to nie łatwy temat, gdyż sam to przechodziłem.Apetyt rośnie w miarę jedzenia.Trzeba odpowiednio do tego podejść by uzyskać wykorzystanie zainstalowanych komponentów.Niekiedy warto zostać przy słabszym sprzęcie i mieć 2 tyś zł w kieszeni.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.