Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kaju77

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kaju77

  1. Kaju77 odpowiedział(a) na guliver85 temat w 2.0TDI
    Lepszego rozwiązania nie znalem a jakoś było trzeba sytuacji zaradzić. Po całej akcji przejechałem autem około 15 tys km i jakoś brak objawów aby miało mu coś zaszkodzić...przynajmniej waniliowy nie szkodzi (taki akurat był pod ręką) a z rurek płynęła ropa z powietrzem. Zapach spalin mega nieprzyjemny.
  2. Kaju77 odpowiedział(a) na guliver85 temat w 2.0TDI
    No powiem Ci że tak długo że już mi ręce opadały i zaczynałem się doszukiwać dziury w całym. Ale tylko to pomogło. Pompowanie VCDS nic nie dawało. A błędy ewidentnie pokazują ze coś jest z paliwem na listwie nie tak.
  3. Kaju77 odpowiedział(a) na guliver85 temat w 2.0TDI
    Na 100% układ masz zapowietrzony! Jak chodził na plaku wtedy odpowietrzałeś poprzez luzowanie rurek do wtrysków? Miałem podobną sytuację, silnik cały ubabrany w paliwie, ale w końcu zaciągnął. O stacyjke tez bym się nie martwił, pewnie elektronika odczuwa spadki napięcia na aku i przez to świruje. Bez paniki. Odpowietrz dobrze układ a maszynka będzie chodzić jak nowa.
  4. Kaju77 odpowiedział(a) na guliver85 temat w 2.0TDI
    Odpowietrzaj go podczas odpalania na plaku odkrecajac przy wtryskach nakrętki. Miałem to samo. Mega ciężko się te auta odpowietrza jak wypali paliwo z listwy.
  5. No bo alle...za dużo prowizji bierze dlatego wszystko sprzedaje się na tel dlatego historii brak. Nadal uważam ze cena trochę z kosmosu. "Wszystkie felgi jak nowe" hmmm...fakt wyglądają zdrowo jednak jak na moje to nowy lakier na nich siedzi.
  6. No to tylko kupować, tylko ta cena...
  7. Słabe ET dlatego taka lipa.
  8. Nic nie będzie obcierało. Temat tych felg wałkowany w tym wątku od wieków. Skąd pomysł na 245/45?
  9. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gibons sprawdź proszę priv.
  10. Mógłbyś udostępnić fotki jak poprowadziłeś przewód?
  11. Spoko świecidełka...u mnie działają już ponad 2 lata. Nie ma z nimi najmniejszego problemu.
  12. Ja u siebie też dzisiaj pomierzyłem i tak: alternator: 14,5V zaciski komora silnika: 13,8V akumulator: 13,5V Czyli tak ma być czy z kodowanie jednak coś nie tak?
  13. Mega Kozaczy [emoji12] [emoji23] [emoji23] [emoji12]
  14. Czytaj, czytaj kolego...trafiłeś na idealny wątek. Myślę że znajdziesz i dopasujesz coś pod siebie. Nikt Ci nic nie doradzi jak nie sprecyzujesz czego oczekujesz, jakie masz zawieszenie, itp. Opony o których piszesz to standard audi tak ze felga 8-8,5J. ET zależne od oczekiwań...im wyższe tym felga będzie bardziej schowana w nadkolu.
  15. Tak sobie analizuje ten Twój wątek i przychodzą mi do głowy różne myśli i nie do końca jestem pewien czy mam chociaż trochę racji...jezeli altek ładuje 14,5V a napięcie na aku jest 13,5V po prawidłowym zakodowaniu nowego aku wiec może faktycznie elektronika w aucie nie pozwala ładować akumulatora mocniejszym napięciem aby go nie przaladować, ale to tylko takie moje przemyślenia i nie wiem tylko czy to ma sens?
  16. Bardzo to wszystko zagmatwane. W poniedziałek postaram się podmienić regulator napięcia i sprawdzę czy to coś da.
  17. Dziś wymieniłem akumulator i coś chyba niskie te ładowanie bo 13,5V? W kodowaniu zmieniłem dwie ostatnie cyfry w tym drugim numerze,aku taki sam jak miałem. Czyżby regulator czy coś nie tak z kodowaniem?
  18. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Możesz dać jakieś fotki i cenę na pw?Druga sprawa to dzisiaj przy wymianie węża od wspomagania zauważyłem pękniętą obudowę poduchy i nadaje się tylko do wymiany, numer to 8K0199381 i muszę wymienić na taką samą bez literki na końcu czy pasuje jakaś inna z literką? Ja u siebie wymieniłem na 8T0 i pasuje idealnie.
  19. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przecież B8 ma inny otwór centrujący niż "biedrony"
  20. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Żarnik D3S... w razie wątpliwości polecam http://www.philips.pl/c-m-li/lampy-samochodowe/product-selector.html
  21. No to chyba już czas najwyższy na pakiet zimowy...
  22. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przyłączam się do pytania...mój aku chyba też na wykończeniu. Poziom naładowania 50% jutro rano pewnie będzie z 10%[emoji47] [emoji34]
  23. Pakt Oki, ale jeżeli chodzi o seriale bardziej przypadł mi do gustu Blindspot http://m.filmweb.pl/serial/Blindspot%3A+Mapa+zbrodni-2015-741834
  24. Jest Kozaccco...mogą być wszystkie, jesień jest Twoja!
  25. Z tymi listwami to już chyba tak tradycja i muszą się odczekać...ja ze swoimi zbierałem się do montażu przez 3 miesiące w końcu sam montaż wykonany w 40 min i auto mega zyskało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.