Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KeN

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KeN

  1. KeN odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7c338ddfed4d8d38.html ja robiłem tylko zdjęcie - żeby nie było
  2. wielkie dzięki kolego :th: zaopatrzę się na wszelki wypadek w kilka sztuk Pozdrawiam
  3. mógłbyś kolego jaśniej napisać co dokładnie sie stało, że nie świecił licznik kilometrów? i jak to rozwiązałeś? zamierzam też te ramki założyć i chce podejść do tego bezstresowo, żeby mnie nic niemiłego nie zaskoczyło
  4. KeN odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    30k na rok i 3 wymiany oleju
  5. a co sie może zepsuc w IBM - ewentualnie bateryjka moze budzic zastrzerzenia z racji wieku bądź nieumiejętnej eksploatacji IBM są cichutkie, lekkie, nie grzeją się, są szybkie nawet jak nie mają najnowszego procesora - potrafią byc szybsze od niejednego DualCore. Poza tym magnezowa bądź tytanowa obudowa - można na tym stanąć i nie pęknie, minimalizm i dbałość o szczegóły - po prostu przyjemnie się z IBM pracuje :th: Acera to bym chyba tylko do szpoy wstawił i powierzył bym mu obsługe dojarki :polew: ok, na poważnie: nie kupujcie tandety ludzie, szczegolnie tych "renomowanych" marek z allegro..
  6. nie, chyba za trudne wkleiłem no trzeba Ci przyznać że trudne :gwizdanie: no ale może jakaś podpowiedź?
  7. to jakiś Cadillac?
  8. moim ADP jechalem 205 i pewnie jeszcze by poszlo wiecej, ale musialem hamowac bo ktos źle ocenił moją predkosc i mi wyjechał przy drugiej próbie (autostrada, 4osoby, bagaznik na max wypchany) jechalem 200 i raczej nie poszlo by wiecej, no moze z górki obie próby na LPG
  9. Przy zapisywaniu pliku tekstowego wybierz kodowanie znaków 'Unicode'. Wtedy krzaki powinny zniknąć dokładnie, a jeśli jeszcze jakieś by wyskoczyły to zapisz bez polskich znaków diaktrycznych i powinno być ok :th:
  10. czy nie lepiej w takiej kasie poszukac czegos uzywanego? a przynajmniej markowego: HP, IBM, DELL.. za 2k to raczej sprzęty tandetą wiejące, niby nowe, mają wypasione procesory (nie zgrane z płytą główną lub ram'em, i potem chodzą jak diesel bez turbo ) ja osobiście radzę poszukać używki w tej kasie.Pół roku kupilem miesięcznego HP G5000 za 15oo zl (wtedy kosztowal nowy 24oo zl) i mnie wystarcza - nie jestem maniakiem gier, chcialem miec w miare szybki i markowy i jestem zadowolony. co do Twojego upatrzonego, może sie czepiam, ale mialem juz kilka laptopów, i zawsze touch pad był na srodku i tak jest ok, a tu w tym MSI (co to w ogóle za firma ) jest z lewej strony - straszne, no chyba że jesteś leworęcznym. Jak sie zdecydowałeś, to porozmawiaj o warunkach gwarancji i serwisie, żeby Ci później lapa do Tajwanu nie wysyłali
  11. KeN odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    ten akurat nie jest śmieszny, ale warto obejrzeć http://www.metacafe.com/watch/1250795/oil_on_the_highway_at_95_mph pytanie do 'wyjadaczy' : jaki koleś ma silnik? diesel czy benzynka?
  12. KeN odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://moto.allegro.pl/item342030432_pokrowce_samochodowe_tuning_typowe_audi_a4_b4.html typowe...bardzo typowe widac ze szyte na miare;)
  13. przyłączam się do prośby koleki rafalekx'a
  14. KeN odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://furious.pl/foto/a9/01.jpg http://furious.pl/foto/a9/02.jpg http://furious.pl/foto/a9/03.jpg
  15. cos mi sie zdaje ze tego nie da sie sciagnac, ze to jest całosc z półką bo znow sie z 10min szarpałem..ech
  16. czy ktos z Was wie jak sciągnąć zaślepki (maskownice) głośników na tylnej półce A4 B5 tak, aby nie rozwalić niczego? chce to sciagnac z prawej strony bo poluzował mi sie głosnik i chce go dokrecic. szarpałem sie z tym, ale nie chce nic popsuc. prosze o rade
  17. mnie też skrzypi, wlasnie w okolicach tego miejsca. dokladnie tak jak pisze Tas2die4. wyczaiłem jedno miejsce - troche banalne, ale moze to jest to, a mianowicie - prawy głośnik na półce nie jest super dokręcony i jak go od spodu poruszałem to ma luzy troche. dokrece go jakoś (bo na razie nie wiem jak sie zabrac za sciagniecie zaślepki od góry) i jak sie poprawi to dam znac. moze to nie jest to, ale warto sprawdzic
  18. Dzieki wielkie, mam nadzieje ze jakos zalicze dzieki za info rulezz
  19. wiecie, ktos w mojej miejscowosci ma taką samą czerwoną i ma przyciemniane szybki - juz mi sie odwidziały, nie za bardzo pasują... dzieki za opinie o mojej Wasze sugestie dały mi do myślenia (szczególnie malowanie klamek i lusterek) Za 2 tyg. sesja pozniej wakacje i duuuzo wolnego czasu aby wziac sie za robote zobaczymy co z tego wyjdzie aha, mam jeszcze jedno pytanko - nie mam klimy i czy da sie ją założyć w jakims serwisie/warsztacie (jaka jest mniej wiecej cena)?
  20. Witam wszystkich posiadaczy mam ją od 3tygodni i jestem bardzo zadowolony to moje pierwsze autko w życiu i cieszę się bardzo że to akurat wyposarzenie: 2xAirbag, 2xelektryczne szyby i lusterka, elektryczny szyberdach, centralny zamek+alarm z pilota+domykanie szyb i szyberdachu z kluczyka, halogeny wbudowane fabrycznie w lampy, instalacja LPG (sekwencja firmy KME za 3500zl). planuję wstawić jakieś felgi 16" i zmienić tylne lampy na te z modelu po lifcie. zastanawiam się jeszcze nad przyciemnieniem szyb, ale nie wiem czy to dobry pomysł - proszę o jakieś sugestie
  21. dziękuję, oby wszystko było ok, bo już nie mogę się doczekać :biggrin: wiecie jak to jest przy zakupie pierwszego w życiu samochodziku... A4 rulezz
  22. Witam wszystkich klubowczów! :biggrin: jutro po poludniu jadę obejrzeć moje pierwsze w karierze autko! długo myslałem co wybrać i zdecydowałem się na A4 jak wszystko dobrze pójdzie to w maju będę już smigał silniczek na poczatek 1.6 z sekwencją moze nie jest to szczyt marzen, ale od czegoś zacząć trzeba.. Pozdrawiam wszystkich fanów marki - jak sądzę nie brak Ich tutaj A4 rulezz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.