Treść opublikowana przez dansli
-
[B5 AEB] 1.8T quattro Drift :)
ireekk99 odsyłam do tematu http://www.a4-klub.pl/smf/all_rodzaje_i_dzialanie_napedow-t110264.0.html tam w drugiej wiadomosci jest link i jest w tabelce jakie sa mozliwe rozdziały napedu dla ułatwienia napisze kilka danych dla podczas poslizgu max. przeniesienie momentu --> zbliżony do 40:60 lub 60:40 max różnica prędkości obrotowej osi --> 80:20 lub 20:80 max przekaz mocy na oś bez poślizgu --> do 60% przy braku poslizgu, proporcje: przeniesienia momentu --> 50:50 prędkości obrotowej osi --> ~ 50:50
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
Strefa Śmiechu
http://www.sadistic.pl/promocja-udka-za-325-vt41934.htm poprawiony link bo nie działał
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
mało co to jest pełen bak, tak z kubik ropy by się przydał
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
:hi:
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Link nie bangla teraz
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
tak powinny chodzic diesle
-
[B6 AVF] Skrzynia 5 biegowa a szkrzynia sześcio biegowa?
da sie oj da sie to nie zwykly diesel to SB koniec [br]Dopisany: 27 Maj 2010, 20:21_________________________________________________prosze diesel do 6000 tys dla niedowiarków Miruk spójrz :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
http://smotri.com/video/view/?id=v1320880191a
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
zalezy która
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
różnie to bywa z tym wykształceniem..... :gwizdanie: oby było tak jak mówisz
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
niestety jutro ( to znaczy juz dzis :gwizdanie:) egzamin z PODSTAW TECHNIK POMIAROWYCH i trzeba sie uczyc
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
znów rymowac by sie zdało lecz nas jest tu ciagle malo rymowania nadszedl czas wiec dzis tutaj zapraszam WAS kiedys rymy rosły w siłe i czytało sie je mile teraz nie ma rymów tu niechaj wroca do nas znów
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
siema spiochy
-
Ceny paliwa marzec 2026
u mnie ostatnio Pb 95 4,86 ON 4,69 ale jedno jest pocieszajace BIO 3,59
-
[B6 AVF] Skrzynia 5 biegowa a szkrzynia sześcio biegowa?
hmm no w sumie tez racja ale nie wiem czy czytałes dokladnie wiec nie wiem czy to tak strasznie duzo ( znajomy kreci SB'eka do prawie 6 tysiecy ale to juz boli ) z glosnoscia szło wytrzymać nie twierdze ze to bardzo przyjemna jazda ale jechac sie da i to całkiem spoko
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
siema MARiOLiNi kiedy robimy jakis drift po ustroniu hehe
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
elo elo Pany wiecie moze gdzie w naszych okolicach albo w okolicach Katowic mozna zhamować auto?? ( nie musi byc z 4x4 ) fajnie i nie drogo... ma ktos moze jakies znajomosci?? moze byloby wiecej osób chetnych na mały pomiar
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
watek ma tetnic zyciem a nie swiecic pustkami..!!!
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=CAW7NI6Dp1Q&feature=player_embedded
-
[B6 AVF] Skrzynia 5 biegowa a szkrzynia sześcio biegowa?
niestety nie wiem czy ja mam calkowicie serie bo nie bylem na hamowni ale raczej nic nie bylo robione i lecialo do wrocka 215 licznikowe. a te 220 napewno by jeszcze poszlo bo widac ze chcial nie wiem jakie oznaczenie skrzyni jutro sprawdze
-
[B6 AVF] Skrzynia 5 biegowa a szkrzynia sześcio biegowa?
sugerujesz ze AFN nie poleci nawet 220km/h?? to sie z Toba nie zgodze
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.maxior.pl/film/142763/Tragiczny_wypadek
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehe w wisle mnóstwo qauatrówek i subarek jest ale niektórzy nie potrafia docenić piekna tych samochodów no ja mam granatowa z czarnymi lexusami
-
Strefa Śmiechu
chciał spalić gumy a spalił sprzegło :polew: