Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. ale to chyba do II drużyny United Myślisz że słabszy od Rio ? nie wiem i nie chcę wiedzieć poza tym, w tej chwili jakby za Rio zagrał Stawarczyk - nie zauważyłbym żadnej różnicy - obaj nieporadni i wcurwiający mnie niemiłosiernie ---------- Post dopisany 27-03-2014 at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany 26-03-2014 at 23:32 ---------- widać, że kibice wisły świetnie bawili się na derbach
  2. Takie cuś powinien mieć przy sobie każdy samiec na zlocie zamiast ID
  3. szkoda ze z wami niejade PUSSY
  4. Yebany Żeby nie było, to Ty naprawiasz mi dożywotnio te ledy:naughty: chińskich nie ma możliwości naprawy bo są nierozbieralne - po prostu wymienia się je w całości
  5. ładnie wsadził
  6. urlop mosz, nie żałuj se synek
  7. to psyt
  8. ale to chyba do II drużyny United
  9. raz na rok można zaszaleć i kupić Finkę
  10. post nr 102
  11. Miron, stówa Ty stary rowerze Życzę Ci, abyś w BT sprzededał tyle samo kredytów co przez ostatni miesiąc w robo a poza tym, to pomimo upływu lat żebyś się nie zmienił, fajny z Ciebie Kolo Jak będziesz spoko, to Gregory właśnie tobie będzie wozil kabanoska i prince polo na następnym, męski wypadzie
  12. myślę ( mam nadzieję), że po przejechaniu kilkunastu tyś km, Fuldy dalej będą potwierdzały swoje zalety, właśnie w przeciwieństwie do opon różnych, dziwnych marek
  13. Fulde Sport Control stawiasz z tymi z wyższej czy z niższej półki? absolutnie nie, ale na pewno wyżej niż wszystkie chińskie, koreańskie itp Fuldy po prostu dostałem w bdb cenie, myślę, że 1600zł za nowe gumy to było grzech nie brać
  14. Ja prawdopodobnie jadę z Griszą
  15. mam nadzieję, że para stoperów w przyszłym sezonie to będzie: Evans i Jones może dobrze by było gdyby został Evra, kilku zawodników pożegnał bym po zakończeniu sezonu.....
  16. Pany, co wy pier*dolicie, że budżetowe opony wypadają podobnie do Conti czy Bridgestone, mają pochlebne opinie, są ciche, dobrze trzymają na mokrym itp No proszę Was.... Akurat przez pół roku miałem takie stanowisko w robocie, że robiłem jazdy próbne autami klientów po naprawach, zawsze zwracałem uwagę na jakich oponach jest samochód i nikt mi nigdy nie wmówi, że Kumho, Hankook, Federal czy inne badziewie jest porównywalne to Conti, Michelin czy Bridgestone Poza tym, opinię z neta zawsze dzielę przez dwa. Wiadomo, że różne są style jazdy, różny stan tech pojazdów... To tyle ode mnie
  17. na grę United nie dało się patrzeć ---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ---------- Duża ilość strat, przegranych dryblingów. Jakości niewiele, waleczności ogromna ilość. ... tam Rooney, Matę to bym zdjął i grał w 10ciu
  18. dzięki za spota
  19. ja będę, ale max 20:30 spadam na meczyk
  20. też mam MR wychodzi mnie to dużo taniej niż wszelkie kablówki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.