Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. Podobno zamiast tortu bedzie kebab ---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ---------- Glosik poszedl
  2. za dużo do wyboru nie masz - mamy 6 singli ze śląskich - jak masz jakąś sugestię to wal PW No chyb a że chcesz być w pokoju z jakąś parą to wal śmiało - właśnie jesteśmy z krakusami na etapie podziałów pokoi Standardowo na 2-os nie specjalnie jest co liczyć bo za dużo ich nie ma tym bardziej na naszym piętrze - wstępnie podział już mam zrobiony ---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ---------- Rok temu udało się że wiekszość osób miało pokoje 2-os - jedni z nielicznych co 2-os nie mieli to rodzina Pucosławów (oraz ja z majkim ale nam nie zależało)- więc jak będzie pokój 2-os to tym razem im się należy ---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:48 ---------- acha - no i single w tym roku mogą liczyć na pokój 2 -os - tym bardziej że jest ich 6 mi specjalnie nie zależy, może być pokój 6 singli ze Śląska i tak nie wiem czy trafię do swojego pokoju czy nie
  3. ja oczywiście będę
  4. jak chcesz fajne 19stki przymierzyć to wpadnij jutro Kato
  5. po raz trzeci
  6. no to psyt
  7. Pytanie z innej beczki, z kim mogę być w pokoju ? Były jakieś przydziały na gliwickich ?
  8. w tym roku będziesz kierowcą, niech te twoje B5 wyjedzie gdzieś dalej niż poza trasę SO->Wesoła->SO
  9. Dokładnie auto od Kokosa był raz na arenie kupil auto od nas z klubu a felgi chyba od Majkiego kupil ---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:26 ---------- gwint na aucie zalożony przesadziłem z gleba z przod trzeba to dzwignac :facepalm: ---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:27 ---------- http://images62.fotosik.pl/766/1d4956f8fd0b30e2.jpghttp://images62.fotosik.pl/766/14801e3a6dcf9658.jpg dystans by się przydał
  10. takie siatki to ja mam w serii
  11. nie dość, że nie ma pomysłu na grę, to 3/4 drużyny bez formy.....
  12. heh, ale początek II połowy widać o ile są wolniejsi gracze MU
  13. ten Rafael to jest jednak idiota
  14. wzór ok , ale kolor jakoś mi nie leży, musiał byś te koła malnać na coś ciemniejszego ( grafit ) a i zrób coś jeszcze z tym akwarium i załóż wątek kolor ok, ciemne mi się w ogóle nie widzą- jak walnę ciemniejsze, to rozmiar będzie wydawał się mniejszy, akwarium może zniknie, a wątek kiedyś miałem, ale usunąłem ---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:28 ---------- psyt, przed obiadkiem
  15. Pogadaj z Arturem w ośce chyba nie można
  16. nie no, wielka szkoda, że bez kibiców
  17. ja nic nie edytowałem
  18. tylny spowalniacz wygląda przód tam jeszcze jakoś obleci Problem jest taki, że tyłu nie da się raczej powiększyć, przód by można było, ale po uj iść w takie koszty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.