Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. masz tak isam stół jak ja
  2. szczęściarz
  3. Liczysz że drugi kpl tak samo szybko pójdzie jak pierwszy ---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ---------- Audi A4 B7 3,0 dizel qłatro 2007r (3936460105) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Patrzcie jak Pucek przepłacił za te swoje 3.0tdi qłatro:grin: I to o 3 lata młodsze hehe i pewnie niebite No ba igła nic tylko brać
  4. Liczysz że drugi kpl tak samo szybko pójdzie jak pierwszy ---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ---------- Audi A4 B7 3,0 dizel qłatro 2007r (3936460105) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Patrzcie jak Pucek przepłacił za te swoje 3.0tdi qłatro:grin: I to o 3 lata młodsze hehe i pewnie niebite
  5. to psyt
  6. to psyt raz jeszcze Arturoo, szkoda tak cennego materiału
  7. Jakby komuś brakowało plemników, przyslijcie swoją Kobietę do mnie
  8. w VW jest wentylowana
  9. zależy z kim to robisz i ile flaszek do tego
  10. ---------- Post dopisany at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany at 12:10 ---------- 4szt 18" stan obojętny
  11. to psyt, Drogówka na C+
  12. a tymczasem w ASO
  13. pssssssyt:wink:
  14. Auto jedzie jak jechało ? wszystko ok ? PS. Musieliśmy trochę cofnąć licznik i dolać Ci gnoju, bo trochę tego poszło Zapomnielismy tylko skasować spalania na FISie Ty się śmiej, jak wsiadam to jebie lakiernią jak w nowym samochodzie Po jeździe volvo właśnie tak się czuję, jednak co audi to audi Ps. Spalanie 10.9 po 2 dniach jazdy
  15. Auto jedzie jak jechało ? wszystko ok ? PS. Musieliśmy trochę cofnąć licznik i dolać Ci gnoju, bo trochę tego poszło Zapomnielismy tylko skasować spalania na FISie Ty się śmiej, jak wsiadam to jebie lakiernią jak w nowym samochodzie
  16. ile taki aku ? jakie ma parametry ? :naughty::naughty: Ori czyli jakiego producenta ? normalna cena ok 550zł, 85Ah i 780A z tego co pamietam ori, czyli uj mnie obchodzi czy to składał wietnamczyk, pakistanczyk czy gebels PS. Made in Spain
  17. Ja też wczoraj ulepszyłem swój wóz, nowy ori aku siedzi w aucie. Wartość pojazdu znowu poszła w górę
  18. jedna mata wiosny nie czyni cleverley, welbeck, young jakaś masakra wykończą mnie nerwowo w tym sezonie jaki rekord został do pobicia - z kim jeszcze nie przeyebali od okoła 40 lat ?????? cleverley, young, smalling, może ktoś jeszcze - moim zdaniem są za słabi na United.... czy tez byli za słabi. Bo drużyna obniżyła loty do ich poziomu
  19. Gra MU woła o pomstę do nieba
  20. Pajda coś wspominal, że zaczęły mu plastiki gdzieś z tyłu trzeszczeć, ale po co to wszystko rozdziewiczać ?
  21. yebany dobry był do dzisiaj pamiętam jego gol Thierry Henry vs Manchester United WONDER GOAL - YouTube

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.