Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

źrebak

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez źrebak

  1. Hej, wzór to DTM. DTM alloy wheels: "They were offered on the B7 S4 25th Anniversary, A4 DTM, A4 w/ Ti Package (but they were Ti colored), and some late production B7 cabriolets"
  2. no właśnie - ile czasu jest? :gwizdanie:
  3. Już raczej poczeka na moje A4 choć boi się nim jeździć bo niby za szybki i trudno zapanować nad mocą :polew: Przecież na twoje jest juz rezerwacja
  4. No dokladnie dowiem sie juz niedługo jak będę robił program:) Czekam tylko na 2tys km i pierwsza wymianę oleju Po zabiegu ma być ok 190KM :> I co najwazniesze - bez utraty gwarancji przy pełnej akceptacji ze strony ASO
  5. Bardzo dobry wynik, mój klekot BKE z thulem i 3 osobami spalal w takich warunkach ok 8l
  6. Póki co szukam intensywnie dobrego magika, który wskrzesi uspione koniki. Podobno wynik 190-195 PS jest akurat... :> Już teraz jeździ ładnie.. ale nie ma to jak program [br]Dopisany: 17 Luty 2011, 21:35_________________________________________________Dziś poraz pierwszy otworzyłem maskę-elegancko wszystko wyglada, takie nowiutkie, czysciutkie. Bardzo przyjemny widok
  7. zależało to fakt, ale jak wziąłem pod uwagę, że fajnie byłoby dziabnąć te 163 koniki - to nie wiadomo co na to skrzynia później, jak zniesie większe obciążenia. Jakoś do 2.2TDCI jej nie montują.......... ze sprzedażą automata też różnie bywa, dodatkowo rozmawiałem ze znajomym, który wziął właśnie B8 w S-tronic, zrobił już parę tkm ale ciągle czuje, że nie ma pełni władzy nad autem.... (pan jest starszej daty i całe życie jeździł manualem) a na sam koniec - to jest w końcu FORD, obarczam ten zakup ryzykiem wielu niespodzianek, a automat niewątpliwie mógłby się do nich zaliczać Poprostu od razu sobie założyłem, że FORD to nie AUDI i niestety można spodziewać się wielu niedociągnięć. Dlatego używanego S-MAXA, który NIE jest na gwarancji - raczej bym nie kupił. Z takim założeniem żyje się lepiej, a mój S-MAX pozytywnie zaskakuje
  8. nieznacznie, nie ma NAVI i aut. skrzynii biegów, poza tym ma wszystko co potrzeba
  9. AUDI sprzedane SMAX w innym wątku http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=186408.0 [br]Dopisany: 12 Luty 2011, 19:00_________________________________________________SPRZEDANY - proszę o zamknięcie
  10. jedrekx a dłubnięte macie te Fordy w firmie? Dzwoniłem do Witka z MRMOTORS ale oni nie robią Fordów. Rozglądam się za jakąś porządną firmą może uda się wykrzesić troszkę więcej mocy.
  11. Poi 2 latach rozstałem się z A4 B7 - super autko, jednak stało się za małe, rodzinka rozwojowa Na dniach odebrałem nowego S-MAXA, wersja titanium + dodatkowe siedzenia, bixenon, czujniki parkowania oraz panoramiczny dach, alufelgi 18'' Individual. Miałbyć inny - na zamówienie, ale akurat ktoś nie odebrał zamówionego wcześniej egzemplarza - i zaproponowano mi go na super preferencyjnych warunkach No... i będzie nad czym trochę popracować, póki co zdążyłem już założyc inne felgi. Póki co jestem mega zadowolony, kawał auta, ilość miejsca zachwyca. Super się prowadzi, nie czuje się wielkości i wysokości tego autka. O to pierwsze zdjecia zrobione telefonem, wkrótce dodam porządne fotki. Wykresik Pomiary są rzeczywiste, tzn robione na drodze/lotnisku po zważeniu autka
  12. dobra, na razie daje Ci wolną rękę..,w przypadku rozpoczętego finansowania musiałbyś dostawać na wszystko zgodę
  13. źrebak odpowiedział(a) na akjam temat w Audi A4 B7
    miód malina :>
  14. decyzja już podjęta - S MAX zamówiony Touran okazał się za mały a Sharan nie przypadł do gustu co do utraty wartości - z tym trzeba się poprostu pogodzić Co do AUDI - w pierwszej kolejności trzeba zaspokoić potrzeby rodziny - przyjdzie i czas na kupno autka wyłącznie do wożenia siebie(do offroadu mam już JEEP-a, jeszcze coś sportowego by się przydało... )- i tu napewno będę skłaniał się ku AUDI - może za rok lub dwa
  15. Audi NA TEN MOMENT nie oferuje tego co potrzebuje, niestety może kiedyś zdecydują się zrobić jakiegoś fajnego VAN-a, a6 to komfort podróżowania dla jedynie 4 osób Q5 za drogie i za małe Q7 to już ogromny potwór Chwilowe rozstanie nieukninione Tak więc chwilowe rozstanie z AUDI
  16. zamówiłem nowego S-Maxa, potrzebne było większe auto - rodzina w rozwoju:)
  17. witam ponownie - autko jest na sprzedaż, póki co w komplecie z felgami - chyba, że nie będzie chętnych to w ruch pójdą zarówno felgi jak i skóry, kierownica itp....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.