Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PiterA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PiterA4

  1. niejeden marzy o takim spa
  2. fajna czarnula :kox:a nie lepiej bylo odciagnac blache po gradzie niz malowac??
  3. miszka przejzales na oczy na moto co?? kasku i ciuchow nie sprzedajesz czasem??
  4. jest gomowy oring groszowe sprawy
  5. hmm zobacze co dalej moze uda sie to jakos ogarnac w kazdym badz razie dziekuje i dosiego zycze
  6. wlasnie ze niema jest kawalek kabla i nic dalej kable sie naprezaja
  7. Witam panowie takie pytanie gdzie sie rozpina czujnik abs przedniego lewego kola??bo w nadkolu niewidze zadnej kostki procz kabli ktore za gumowa oslona gdzies tam wyzej leca:kwasny: ---------- Post dopisany at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ---------- audi a4 b5 1.9tdi afn 1996r:wink:
  8. ja tez dzis kupilem wahlera i zrobilem test w domu z goraca woda i sie c**je nie otwiera:grin:
  9. na 3 zdjeciu cos ci tam peklo
  10. a ja kiedys ulepilem cos takiego z nudow na probe z tego co mialem czyli halo z skody felicji czy fabi juz niepamietam i siatki tuningowej plaster miodu: <br /><br /> A tak to swieci: <br /><br /> ---------- Post dopisany at 11:21 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ---------- pomysl wziolem z tej foty: <br /><br />
  11. tez nadtym myslalem:whistling: trza bedzie sie pobawic:decayed:
  12. i zmiana tematu psssst
  13. wygladaja jak zabie oczy ujowe:decayed:
  14. oby tez nie ciekla:decayed:
  15. sa nasadzane bo to powrot paliwa wiec wymieniaj smialo:wink:
  16. ale ja niemowie ze audi to padlo wrecz odwrotnie:a4fan: tylko kwestia czesci kupilem w aso zeby miec spokoj a tu sami widzicie:decayed: akjam sprzeglo i dwumas juz przerabialem:naughty:
  17. jak i inne 3 czesci w ciagu roku:grin: wisko czujnik temp i termostat....laikiem niejestem bo mam praktyke elekto mechanika a przy autach dlubie fc**j czasu:decayed: i sie lubuje w tym wiec mam chyba peszka:kwasny:
  18. wiesz w poprzednich autach kupowalem z gatez i niebylo problemow do a4 z gatza kosztuje 30-40zl w aso ok 100zl a padl po 1.5roku wiec zaryzykuje i tym razem kupie z getza i zobacze co sie bedzie dzialo:wink:
  19. <br /><br /> ciekawe skad on je wziol??
  20. a w aso trzy razy drozej:kwasny:
  21. ---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:49 ---------- no to kapa termostat na 100% sie nie otwiera do wymiany...watpie ze kupie juz w aso.....
  22. a moj ori wytrzymal 1,5roku i juz sie nie otwiera:polew: mam gdzies aso to juz ktoras czesc zakupiona w aso ktora chu.. strzelil:thumbdown:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.