Treść opublikowana przez PiterA4
-
A4 b5
- [B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
fajna szpara miedzy zderzakiem a blotnikiem z przodu:decayed:- Spoty Katowice i okolice
rs4 i sk byl:whistling: szkoda bo troche roboty i kasy w nia poszlo chyba ze taka kupil i poprostu on tylko jezdzi:doh:- Spoty Katowice i okolice
siema ale ku... wczoraj widzialem fajna b5:kox: zolty avant na SK zrobiony na rs4 kolejny niewierny nienalezacy do forum:facepalm:- Dziurawa pompa wtryskowa
twoje pytanie jest podobne do tego co zrobic zeby na swiecie niebylo przemocy! zrob jakies zdjecie pompy skad cieknie itd wtedy ktos cos ci doradzi pozdrawiam:wink:- Spoty Katowice i okolice
dobry z wieczorka- [B5 ADP] Zielone A4 < Gwint, Alu BBS 18", skóra, smoked lights, CA...>
ladne fele powodzenia w modach:decayed:- Spoty Katowice i okolice
kapelusze:decayed:- Ubytek płynu chłodniczego
65zl w aso 20min roboty:decayed:- Ubytek płynu chłodniczego
ciekawy objaw moze zbiorniczek gdzies jest walniety?? bo jak ponizej kreski nie ubywa dalej to jakas magia:decayed: mi ostatnio uciekal plyn z krucca przy glowicy...i to tylko jak auto ostyglo wiec audi ma w sobie czrna magie chyba:polew:- jak sprawdzic wiskoze??
ja jakos niemam z tym problemu:naughty:- Dach po gradobiciu
4 lata temu moje auto przeszlo gradobicie grad wielkosci sliwek na samym dachu 22 wgnioty plus reszta elementow !!blacharz zaspiewal 1500zl w tychah gostek co wyciaga takie wgniecenia zaspiewal 850zl i odalem mu auto po 2 dniach odebralem i szok nic nie widac i tak juz po 4 latach nic zlego sie w tych miejscach nie dzieje wiec szukaj jakiegos obciagacza:decayed: w swojej okolicy polecam- jak sprawdzic wiskoze??
dzieki kolego najwyzej zaryzykuje ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ---------- a mam jeszcze jedno pytanie czy do wyciagniecia wiska musze demontowac caly przod czy jest jakis knif na wytarganie wiska??????? Tu masz ładny opis jak to zrobić ze starego forum........ Zaloguj się serdecznie dziekuje za pomoc- jak sprawdzic wiskoze??
dzieki kolego najwyzej zaryzykuje ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ---------- a mam jeszcze jedno pytanie czy do wyciagniecia wiska musze demontowac caly przod czy jest jakis knif na wytarganie wiska???????- Spoty Katowice i okolice
doberek:hi: ---------- Post dopisany at 13:37 ---------- Poprzedni post napisany at 13:36 ---------- on napisal na terenie zaglebia tym tekstem obrazisz stasia:polew:- jak sprawdzic wiskoze??
wiem ale pytalem sie w sklepie obok mnie i gosc mi mowi 220zl a uzywji widze od 50zl zwyz wiec sam wiesz- jak sprawdzic wiskoze??
witam chcialem sie dowiedziec jak sprawdzic wiskoze czy dziala ??oczywiscie chodzi mi o zdemontowana bo moja jest do wymiany i mam zamiar kupic uzywke i niechce pietnacie razy rozbierac auta..moje autko to a4 b5 1.9 tdi afn 1996r dziekuje za informacje:hi:- Spoty Katowice i okolice
:hi:dobry z wieczorka- Moja Sunia Mousunia czyli Muzyczny AJM Jancysia...
czasami ktos nie zakuma i swe szarady ciepie:grin:- Mały Zet czyli Kawasaki Z 750
ja pisałem o km zrobionych w tym sezonie ja tez jeblem 12 tys km no to Ci powiem doj**ałeś ostro do pieca bo praktycznie od kwietnia do września całymi weekendami jeździłem od rana do wieczora + w tygodniu nieraz jak udało mi się skończyć wcześniej pracę ja jednorazowo po 360km robilem a w tygodniu przejazdzki po 160km i teraz jak niejezdze dziwie sie skad ta kasa na koncie- Audi A4 B5 AFN by morisk26
czekamy na foto:naughty:- Audi A4 B5 AFN by morisk26
niekupowalbys tych dziennych szybciej mialbys przednie lampy:grin:- Mały Zet czyli Kawasaki Z 750
ja pisałem o km zrobionych w tym sezonie ja tez jeblem 12 tys km- Audi A4 B5 AFN by morisk26
fajna a le swiatla jazdy dziennej bezsens oszpecisz ja ale to tez tylko moje zdanie- Mały Zet czyli Kawasaki Z 750
miszka mi pyklo 12tys:whistling: - [B5 AFN] Czerwona szklarnia :)