Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PiterA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PiterA4

  1. PiterA4 odpowiedział(a) na bernardo8 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
  2. fajna szpara miedzy zderzakiem a blotnikiem z przodu:decayed:
  3. rs4 i sk byl:whistling: szkoda bo troche roboty i kasy w nia poszlo chyba ze taka kupil i poprostu on tylko jezdzi:doh:
  4. siema ale ku... wczoraj widzialem fajna b5:kox: zolty avant na SK zrobiony na rs4 kolejny niewierny nienalezacy do forum:facepalm:
  5. twoje pytanie jest podobne do tego co zrobic zeby na swiecie niebylo przemocy! zrob jakies zdjecie pompy skad cieknie itd wtedy ktos cos ci doradzi pozdrawiam:wink:
  6. dobry z wieczorka
  7. ladne fele powodzenia w modach:decayed:
  8. kapelusze:decayed:
  9. 65zl w aso 20min roboty:decayed:
  10. ciekawy objaw moze zbiorniczek gdzies jest walniety?? bo jak ponizej kreski nie ubywa dalej to jakas magia:decayed: mi ostatnio uciekal plyn z krucca przy glowicy...i to tylko jak auto ostyglo wiec audi ma w sobie czrna magie chyba:polew:
  11. PiterA4 odpowiedział(a) na PiterA4 temat w Audi A4 B5
    ja jakos niemam z tym problemu:naughty:
  12. 4 lata temu moje auto przeszlo gradobicie grad wielkosci sliwek na samym dachu 22 wgnioty plus reszta elementow !!blacharz zaspiewal 1500zl w tychah gostek co wyciaga takie wgniecenia zaspiewal 850zl i odalem mu auto po 2 dniach odebralem i szok nic nie widac i tak juz po 4 latach nic zlego sie w tych miejscach nie dzieje wiec szukaj jakiegos obciagacza:decayed: w swojej okolicy polecam
  13. PiterA4 odpowiedział(a) na PiterA4 temat w Audi A4 B5
    dzieki kolego najwyzej zaryzykuje ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ---------- a mam jeszcze jedno pytanie czy do wyciagniecia wiska musze demontowac caly przod czy jest jakis knif na wytarganie wiska??????? Tu masz ładny opis jak to zrobić ze starego forum........ Zaloguj się serdecznie dziekuje za pomoc
  14. PiterA4 odpowiedział(a) na PiterA4 temat w Audi A4 B5
    dzieki kolego najwyzej zaryzykuje ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ---------- a mam jeszcze jedno pytanie czy do wyciagniecia wiska musze demontowac caly przod czy jest jakis knif na wytarganie wiska???????
  15. doberek:hi: ---------- Post dopisany at 13:37 ---------- Poprzedni post napisany at 13:36 ---------- on napisal na terenie zaglebia tym tekstem obrazisz stasia:polew:
  16. PiterA4 odpowiedział(a) na PiterA4 temat w Audi A4 B5
    wiem ale pytalem sie w sklepie obok mnie i gosc mi mowi 220zl a uzywji widze od 50zl zwyz wiec sam wiesz
  17. PiterA4 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam chcialem sie dowiedziec jak sprawdzic wiskoze czy dziala ??oczywiscie chodzi mi o zdemontowana bo moja jest do wymiany i mam zamiar kupic uzywke i niechce pietnacie razy rozbierac auta..moje autko to a4 b5 1.9 tdi afn 1996r dziekuje za informacje:hi:
  18. :hi:dobry z wieczorka
  19. czasami ktos nie zakuma i swe szarady ciepie:grin:
  20. ja pisałem o km zrobionych w tym sezonie ja tez jeblem 12 tys km no to Ci powiem doj**ałeś ostro do pieca bo praktycznie od kwietnia do września całymi weekendami jeździłem od rana do wieczora + w tygodniu nieraz jak udało mi się skończyć wcześniej pracę ja jednorazowo po 360km robilem a w tygodniu przejazdzki po 160km i teraz jak niejezdze dziwie sie skad ta kasa na koncie
  21. czekamy na foto:naughty:
  22. niekupowalbys tych dziennych szybciej mialbys przednie lampy:grin:
  23. ja pisałem o km zrobionych w tym sezonie ja tez jeblem 12 tys km
  24. fajna a le swiatla jazdy dziennej bezsens oszpecisz ja ale to tez tylko moje zdanie
  25. miszka mi pyklo 12tys:whistling:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.