Treść opublikowana przez PiterA4
-
Spoty Katowice i okolice
dzieki za spota ja ucieklem bo nocka mnie czeka:facepalm:
-
[A4 B5 2.8 AAH] Moja A-czwórka
o egzemplarz do modow jak znalazl:kox:a silniczek looogien
-
Skoda na wypasie czyli Octavia I 1.9TDi Laurin&Klement :)
hahhahahaha odpadlem
-
1989 Audi Coupe Quattro 20V Turbo
ku... lecisz z tym koksem jak mlody bog
-
Jak zrobić "dobrze" mojemu audi.
ojoj jakis ty delikatusny:facepalm:
-
[ALL B5] Audi S4
- [ALL B5] Audi S4
hydrografika:jerk:- [ALL B5] Audi S4
juz niedlugo uwierz mi a po drugie nie chodzilo mi o obklejanie auta tylko tego Y co na niebiesko malnoles:wink:- [ALL B5] Audi S4
Proszę przelać na konto 3680zł na carbon i kupuję, nie ma sprawy Przestał podobać mi się ten "przegrzany srebrny" więc przy okazji zderzaka rury tez poszły w ten kolor Co to za problem za jakiś czas znowu pomalować na inny kolor ? ty wiecej w lato wydajesz na wode w ciagu miesiaca na mycie auta niestac cie??- [ALL B5] Audi S4
fajnie by wygladal w carbonie- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
http://a4-klub.pl/nadwozie-14/pielegnacji-auta-kosmetyki-samochodowe-916/ poczytaj a znajdziesz.lub tam zapytaj:whistling:- Jak zrobić "dobrze" mojemu audi.
[h=2]Jak zrobić "dobrze" mojemu audi Mozesz sprobowac przez rure wydechowa:polew:[/h]- turbina po czyszczeniu i co dalej.
moze jakos vagiem da sie sprawdzic dzialanie turbo??niewiem w tym juz sie nie znam moze ktos ci poradzi jak to sprawdzic zeby nadaremno turbo nie wyciagac:whistling: pozdrawiam- turbina po czyszczeniu i co dalej.
jak dobrze pamietam zle zalozylem ten pierscien(na odwrot) jak zrobilem to jak nalezy to wszystko bylo juz ok!!ale tak bylo umnie niewiem czy u ciebie tez tak bedzie....- turbina po czyszczeniu i co dalej.
a dobrze poskladales turbo??ja kiedys sie jeb...m z juz niepamietam czym i tez przeladowywal mimo wyczyszczenia...- Czarnobyl 1986-2006
obyscie nie skonczyli jak na tym filmie REAKTOR STRACHU- Jaką macie TEMPERATURĘ OLEJU w swoim TDi
od 4 lat 90st stale nieugiecie:decayed:- Strefa motocyklistów
do lancucha castrol i jestem zadowolony Ps:rodzinka mi sie powiekszyla brat kupil suzuki gs500:banan:- Czy stoujecie jakieś domieszki do diesla w zimie?
moze niewiesz co to gowno???:decayed:albo poprostu jeszcze sylwestrem ci sie odbija- Czy stoujecie jakieś domieszki do diesla w zimie?
gowno jak dolejesz do paliwa to na 100% coś się stanie gowno: w sensie dodatki i inna chemia! wystarczajaco zrozumiale??- Czy stoujecie jakieś domieszki do diesla w zimie?
ja od 5 lat nie dolewalem zadnego gowna do baku tankuje na stacjach bp,shell...i nigdy w zimie nic zlego sie nie dzialo...filtr wymieniany jak sie nalezy i nic wiecej pozdrawiam:hi:- Czerwona Suczita - A4 1.8 ADR
po co prezentowac auto ktore jest na sprzedaz?? jakas reklama czy co??- Parujace wnetrze
mi sie tak robi jak dowale w mrozne dni cieplym powietrzem- Kolejny Adulot do zabawy :)
to czekamy na foto:wink: - [ALL B5] Audi S4