Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PiterA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PiterA4

  1. dzieki za spota ja ucieklem bo nocka mnie czeka:facepalm:
  2. o egzemplarz do modow jak znalazl:kox:a silniczek looogien
  3. ku... lecisz z tym koksem jak mlody bog
  4. ojoj jakis ty delikatusny:facepalm:
  5. hydrografika:jerk:
  6. juz niedlugo uwierz mi a po drugie nie chodzilo mi o obklejanie auta tylko tego Y co na niebiesko malnoles:wink:
  7. Proszę przelać na konto 3680zł na carbon i kupuję, nie ma sprawy Przestał podobać mi się ten "przegrzany srebrny" więc przy okazji zderzaka rury tez poszły w ten kolor Co to za problem za jakiś czas znowu pomalować na inny kolor ? ty wiecej w lato wydajesz na wode w ciagu miesiaca na mycie auta niestac cie??
  8. fajnie by wygladal w carbonie
  9. http://a4-klub.pl/nadwozie-14/pielegnacji-auta-kosmetyki-samochodowe-916/ poczytaj a znajdziesz.lub tam zapytaj:whistling:
  10. [h=2]Jak zrobić "dobrze" mojemu audi Mozesz sprobowac przez rure wydechowa:polew:[/h]
  11. moze jakos vagiem da sie sprawdzic dzialanie turbo??niewiem w tym juz sie nie znam moze ktos ci poradzi jak to sprawdzic zeby nadaremno turbo nie wyciagac:whistling: pozdrawiam
  12. jak dobrze pamietam zle zalozylem ten pierscien(na odwrot) jak zrobilem to jak nalezy to wszystko bylo juz ok!!ale tak bylo umnie niewiem czy u ciebie tez tak bedzie....
  13. a dobrze poskladales turbo??ja kiedys sie jeb...m z juz niepamietam czym i tez przeladowywal mimo wyczyszczenia...
  14. obyscie nie skonczyli jak na tym filmie REAKTOR STRACHU
  15. od 4 lat 90st stale nieugiecie:decayed:
  16. do lancucha castrol i jestem zadowolony Ps:rodzinka mi sie powiekszyla brat kupil suzuki gs500:banan:
  17. moze niewiesz co to gowno???:decayed:albo poprostu jeszcze sylwestrem ci sie odbija
  18. gowno jak dolejesz do paliwa to na 100% coś się stanie gowno: w sensie dodatki i inna chemia! wystarczajaco zrozumiale??
  19. ja od 5 lat nie dolewalem zadnego gowna do baku tankuje na stacjach bp,shell...i nigdy w zimie nic zlego sie nie dzialo...filtr wymieniany jak sie nalezy i nic wiecej pozdrawiam:hi:
  20. po co prezentowac auto ktore jest na sprzedaz?? jakas reklama czy co??
  21. mi sie tak robi jak dowale w mrozne dni cieplym powietrzem
  22. to czekamy na foto:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.