Treść opublikowana przez PiterA4
-
Audi A4 B5 Sedan 1.8 / 125 ADR BY......WESEK1988
wedlug mnie kozak fajne felgi wreszcie cos innego niz lopaty:decayed: Ps:tylko te brefki
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
dzis o 18:00 pod moim blokiem czerwona a4 b5 avant na tablicach smy....
-
[B5 ABC] Smaragd Perleffect...
wszyscu chyba czekamy na pogode zeby umyc furki i pomajstrowac:decayed: powodzenia
-
[B5 AGB] Czarne Es Bix'y Ledy Rns-e+Bt Recaro..
fajna czarna bestyjka
-
Strefa motocyklistów
powiem tak zazdroszcze ci kocham ten moto
-
[B5 AFN] mój czarny Avant => US
jak rejestracje przeniosles to ten zderzak dokoncz bo lipnie to wyglada pozatym ladna
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
trza zawitac na spota wkoncu po dlugiej przerwie
-
[B6 BBK] S4 AVANT - małe zwinne autko rodzinne
fajne rodzinne kombi
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
jest juz czym polatac
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
ale siedzi skubany
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
wnetrze kozak mi sie podoba dbaj o skorke
-
taki srebrny avant
jak ta zrobisz jak 80ke to bedzie koks
-
Spoty Katowice i okolice
- [b5 ANA] a4 b5 lift :)
fajny sedanik- [B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18
fajna bestyjka- [ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
wyglada fajnie jeszcze foty srodka- Malowanie lamp
opalarka dala rade- Granatowy AFN :)
- Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
za kolejne 20tys tez nic niebedzie widac jak i umnie- Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
ja tez wymienilem na gruchota element jezdzi juz 2 rok na autku jeblem jakies 25 do 30 tys kilometrow i wszystko sprawuje sie jak nalezy wiec nic tylko kupic zamiennik sprzedac kat i wychodza wtedy grosze za ten mod- [ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
foty???????- [B5 AFN] Zielony avant Ka4mila
ladna seria miliona zycze:decayed:- Gdzie regulacja recznego
jak ty pod sufitem dobra jak mam sie klocic z gosciem co naprawia tarpany to PROSZE O ZAMKNIECIE WATKU DZIEKUJE!!!!!!!!!!!!!!!!- Gdzie regulacja recznego
kur.. pisze ci ze mierzylem tarcze i jest tam fc**j miesa ile razy ci to zapisac ????nieczytasz ze zrozumieniem i potem sie slinisz jak stara piz....- Gdzie regulacja recznego
tempy jestes widac to.....to ze mu podregulowali i jest ok a ja nie regulowalem i jest jak jest zmien robote albo przestan glupoty pisac:facepalm: - [b5 ANA] a4 b5 lift :)