Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PiterA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PiterA4

  1. zmien gryl na ten ze znaczkiem 0000:wink: pozatym dluga droga przedtobom:naughty:
  2. i kapuchy
  3. zacna przemiana
  4. niejezdziles czasem kiedys fiatem panda bo cos zazdroscprzez ciebie przemawia:grin:
  5. PiterA4 odpowiedział(a) na Paluszek temat w 1.6
    szrot i po problemie byle sciagane na aucie przy tobie i nie obracane czy cos w tym stylu
  6. Pierwszy dobrze idziesz z audica mechanika najwazniejsza potem mody:kox:
  7. Powtorze sie ladna ale ten zderzak
  8. A to chyba ja Pozdrawiam fajna gablotka
  9. dzis 19:35 kolo targow katowickich a4 b6 na tab SI pomrugane
  10. ostroooo jedziesz tylko te fotki w nocy koszmarne:decayed:
  11. :jerk:
  12. skad wytargales kombinezon audiczka fajna
  13. PiterA4 odpowiedział(a) na fuso temat w Audi
    tylko tu na forum zrozumieja ta kase i czas wlozony w fure
  14. przy grylu tez mozna
  15. mamy rozumiec ze teraz przerwa weekendowa??
  16. Fajna sytuacja
  17. tnij i po sprawie chcesz miec lepiej to wlokno i szpachla i po sprawie
  18. temat umnie bedzie czesciej ogladany niz wiadomosci o 19:30:grin:
  19. fajnie ze jestes wlascicielem a4 ale czeka cie mnostwo pracy jak chcesz ja doprowadzic do swietnego stanu:wink:ale zycze powodzenia:hi:
  20. fajna furmanka powodzenia i miliona zycze
  21. Katowice dab sa dwa tapicery przec**je:decayed: Sakol i tod postaram sie numery wychaczyc to napisze...
  22. Też Cię widziałem o 14:15 skaplem sie jak twarz skukalem:wink: ja sie pytam gdzie ramki??? Z tyłu i z boku na szybach są naklejki. A z przodu nie mam ramki, bo tablica jest inaczej zamontowana nie widzialem d*py ale szlo sie skapnac ze zwykly szarak nim nie jedzie bo fura inna niz pozostale:jerk:
  23. Też Cię widziałem o 14:15 skaplem sie jak twarz skukalem:wink: ja sie pytam gdzie ramki???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.