Treść opublikowana przez PiterA4
-
[B5 ADR] A4 B5 17" Porsche... by szyluś ALU NA SELL ! :)
zmien gryl na ten ze znaczkiem 0000:wink: pozatym dluga droga przedtobom:naughty:
-
[B5 AFN] Silver By Rapciuch gwint,bra xenon mody w trakcie
ale sie mlody rozwija
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
i kapuchy
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
zacna przemiana
-
Perełka polskiej motoryzacji - dla pasjonatów :-)
niejezdziles czasem kiedys fiatem panda bo cos zazdroscprzez ciebie przemawia:grin:
- Wisko
-
Audi A4 B5 1.8 by Danio
Pierwszy dobrze idziesz z audica mechanika najwazniejsza potem mody:kox:
-
[A4 B5] Granatowy avancik.
Powtorze sie ladna ale ten zderzak
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
A to chyba ja Pozdrawiam fajna gablotka
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
dzis 19:35 kolo targow katowickich a4 b6 na tab SI pomrugane
-
A4 B5 Us'a By majkel Sprzedaz
ostroooo jedziesz tylko te fotki w nocy koszmarne:decayed:
-
Moje prace
:jerk:
-
Silver A4 By Kali:)
skad wytargales kombinezon audiczka fajna
-
S4 C4 2,2T Quattro
tylko tu na forum zrozumieja ta kase i czas wlozony w fure
-
Moje prace
przy grylu tez mozna
-
Moje prace
mamy rozumiec ze teraz przerwa weekendowa??
-
[B5 AWM] 1.8T quattro usa
Fajna sytuacja
-
Wskaznik boost w kratce nawiewu centralnej
tnij i po sprawie chcesz miec lepiej to wlokno i szpachla i po sprawie
-
Moje prace
temat umnie bedzie czesciej ogladany niz wiadomosci o 19:30:grin:
-
Moje Audi A4 2.6 Automat...
fajnie ze jestes wlascicielem a4 ale czeka cie mnostwo pracy jak chcesz ja doprowadzic do swietnego stanu:wink:ale zycze powodzenia:hi:
-
A4. 1.8T ANB blue Avant
fajna furmanka powodzenia i miliona zycze
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
:polew: fajny furak:naughty:
-
Tapicer Slask i temat wnetrza.
Katowice dab sa dwa tapicery przec**je:decayed: Sakol i tod postaram sie numery wychaczyc to napisze...
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Też Cię widziałem o 14:15 skaplem sie jak twarz skukalem:wink: ja sie pytam gdzie ramki??? Z tyłu i z boku na szybach są naklejki. A z przodu nie mam ramki, bo tablica jest inaczej zamontowana nie widzialem d*py ale szlo sie skapnac ze zwykly szarak nim nie jedzie bo fura inna niz pozostale:jerk:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Też Cię widziałem o 14:15 skaplem sie jak twarz skukalem:wink: ja sie pytam gdzie ramki???