Treść opublikowana przez PiterA4
-
Gdzie regulacja recznego
fajnie ze jak kumpel odal na wymiane klockow z tylu auto takie jak ja mam i po odbiorze reczny igla i nic sie zlego z autem nie dzieje dzine nie:facepalm: co zrobili jazde probna nad morze i spowrotem zeby sie klocki ulozyly????pie....sz
-
Gdzie regulacja recznego
do przemadrzalego bufona!!!!! dorwalem ksiazke sam naprawiam audi a4 regulacja jest nad oslona termiczna i reczny trza wyregulowac a nie jak bufon wymyslal teorie rodem z piratow z karaibow ......jak jeszcze chcesz dawac takie rady to w nos sobie je wsadz
-
Gdzie regulacja recznego
z chu... do d*py to widze ze jest obeznany:grin:
-
Gdzie regulacja recznego
kolego lepsze to niz jak napisales wczesniej czekanie na cud!!!!!!!!!!!! niepotrezbuje twoich zbednych i malo sensownych komentarzy jak kazdy wymienilem klocki tarcze sa dobre teraz pytanie gdzie wyregulowac reczny???takie to trudne do ogarniecia czy tylko ty nie kumasz pytania:facepalm:
-
Gdzie regulacja recznego
nie reczny brzl na 3 zabku po wymianie klockow bierze na chyba 6 i to slabawo ---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:08 ---------- tez tak myslalem ale nie widze tam nigdzie zadnej regulacji:kwasny: ---------- Post dopisany 16-03-2013 at 16:14 ---------- Poprzedni post napisany 13-03-2013 at 15:08 ---------- panie i panowie nikt nigdy nie regulowal recznego w b5??? tyle tu rezaczy a nikt konkretnie niewie????
-
Myjnie na stacjach benzynowych
malo powiedziane
-
Malowanie lamp
ja mam depo i poszlo jak po masle
-
Gdzie regulacja recznego
regulacja jest na linkach, ale żeby się do nich dobrac musisz zdemontowac osłonę termiczną pod autem. a to gdzies na wysokosci wajhy recznego czy gdzies dalej??
-
Gdzie regulacja recznego
dzieki
-
Gdzie regulacja recznego
ja mialem reczny tylko klocki wymienialem i od tamtej pory brak recznego:kwasny:
-
Gdzie regulacja recznego
Witam mam takie szybkie pytanko gdzie w audi a4 b5 afn 1996r znajduje sie regulacja hamulca recznego??
-
[S4 B5] Moje maleństwo. Single turbo
wlasnie wypowiedzi czasami byly takie ze ze smiechu spadalem ze stolka:grin: jeb.. ich fura fajna Ps:moj tez byl odklejony od tira bo mam odprysk na masce
-
[S4 B5] Moje maleństwo. Single turbo
dlatego pisze ala do jego fury zapewne brakuje troche ale widze ze bardziej na osiagi idziesz chyba:naughty:
-
[S4 B5] Moje maleństwo. Single turbo
ala gracjan ala
-
Strefa motocyklistów
- [A4 B5] Czarna mamba by Sebero
ciekawie to wyglada- Strefa motocyklistów
panowie kur motor to w aucie motocykl sie mowi:decayed: szacunku troche!!!!! a ja dzisiaj tylko odpalilem- okragłe halogeny i kratki do przedlifta
no to czekam na foty ciekawie to wyglada:naughty:- okragłe halogeny i kratki do przedlifta
daj foty z bliska jak mozesz- Spoty Katowice i okolice
tia afn- Spoty Katowice i okolice
jakby nie bylo to kapa:kwasny:- Spoty Katowice i okolice
ja 100zl i 2pkt za przejechanie na stopie hehehe pikus:grin: ja na 70 ponad 100- Spoty Katowice i okolice
dobry z wieczorka oooo jak juz mowa o drogowych tematach to jeblo mi dzis fote miedzy bielskiem a tychami wiec znow nieoczekiwane wydatki- Spoty Katowice i okolice
- [A4 B5] Czarna mamba by Sebero