Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PiterA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PiterA4

  1. montowałeś go sam? tak
  2. bo kupilem termostat w aso noma 2 na plebiscytowej 28.11.2011r i sie okazjue ze go szlak trafil:facepalm:
  3. I co było? Termostat i odpowietrzyłem dokładnie i jest ok 90st trzyma jaki termostat kupiles??
  4. 886. lecz slabo widac wiec moglem sie jeb:decayed: a jak 986 to z czego to?? ---------- Post dopisany 25-12-2012 at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany 24-12-2012 at 22:36 ---------- 986 jednak:decayed: sprawdzilem dokladniej:facepalm:
  5. jestesmy anty SO:polew: ---------- Post dopisany at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ---------- wlasnie stanley mam pytanko ile jest czasu gwarancji na czesci z aso?? o termostat mi chodzi dokladniej:whistling:
  6. bry:hi: ja nie dojade musze grzebac przy aucie:facepalm:
  7. obic ryj chu.... niemowiac za co i pojsc w cholere to zawsze zdaje egzamin:grin:
  8. twoje wypowiedzi w innych watkach oraz tutaj daja duzo do zrozumienia dlaczego twoj nick ma cos wspolnego z bmw
  9. najlepszego w swieta:decayed: a ja sie postaram jutro byc jak tylko poskladam autko:facepalm:
  10. A co oznaczają różnice w ostatniej dwójce cyfr? 11mm 0 460 414 987 SDI 0 460 404 987 AQM 0 460 404 972 AEY 0 460 404 964 1Z 0 460 404 985 AFN 0 460 404 969 ASV 0 460 404 977 AVG 0 460 404 968 to ja mam pytanie bo mam 1.9tdi afn z 1996r i mam taki kod na pompie 0460404886 co to za pompa?????
  11. jaki koszta oslony pod silnik??
  12. sprawa jasna ja zawsze bylem za oryginalem mowie o moto:kox: grunt ze jednoslad i rwie suty powodzonka LWG:naughty:
  13. :hi:akjam znam ten bol ja miesiac bylem w gipsie na L4:naughty:troche przy aucie pogrzebalem zato:grin: ---------- Post dopisany at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ---------- dwa dni w robo po L4 i zas 5 dni wolnego:naughty:
  14. Najpierw odpowietrz i zobacz co sie bedzie dzialo dalej nikt tu niejest wrozka....
  15. niech nas przybywa:decayed: Ps:jednoslad fajny ale!: wolalbym przod w oryginale
  16. Jutro po miesiacu obijania sie do roboty i to na drugo zmiana
  17. dzieki za spota chopy:hi:
  18. PiterA4 odpowiedział(a) na Jaco90 temat w Audi A4 B5
    ja mialem podobnie wymienilem termostat i przestalo wydziwiac
  19. a co chcesz poplywac na narodowym stadionie???
  20. 1.9tdi afn 1996r i peklo 360tys;) mam go od przebiegu 222 tys

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.