Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PiterA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PiterA4

  1. jest jest nakurwiacz
  2. PiterA4 odpowiedział(a) na PanKoT temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    szkoda
  3. chyba ja niedawno widzialem w kato na debie:eusathink:
  4. nareszcie zaglebie idzie fc**j:decayed:
  5. fajne kolko i gleben
  6. paint nie paint autko ladnie sie przezentuje
  7. wlasnie wiadomo 1.6 mocy ma ile ma ale przedtem bylo ok a teraz jest katastrofa trza ostro deptac zeby to wogole jechalo:kwasny:
  8. obroty spadaja na chwile potem normalnie reszta dziala jak chodzi o klime
  9. witam kolegow mam pytanko u kolegi w audi a3 1996r 1.6 jak zalaczy klime to auto niechce jechac muli jak byk i dopiero powyzej 3000 obr zaczyna przyspieszac dwa lata temu serwisowal klime w sensie podpiecia maszyny ....gdy klima wylaczona to jedzie normalnie..wie ktos oco kaman ??? dodam ze stalo sie to nagle z dnia na dzien:thumbdown: za pomoc bede wdzieczny:naughty: ---------- Post dopisany 20-06-2013 at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany 19-06-2013 at 16:25 ---------- panowie nikt nie pomorze???
  10. w pszczynie jebie gradem burzami i innymi chu... czesc wogole:wink:
  11. :grin:
  12. fajny fajny zawsze mi sie podobaly leony szczegolnie czarne
  13. zgnite jajko w nawiew smierdzacy problem
  14. jak czyscilem turbo to ten nagar popsikalem spreyem do usuwania resztek silikonu i po paru minutach benzyna w sprayu zszedl caly nagar potem tylko polerka reczna
  15. moze na krotka chwile jak wogole niestety rekawy w gore i heja trza targac turbinke,gdzies czytalem ze to gowno lecz niepamietam gdzie dokladnie:doh:
  16. egon47 Myślałem że to egon bo podobna buda ale inna felga to mi nikt więcej nie przychodzi na myśl ---------- Post dopisany 10-06-2013 at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2013 at 21:40 ---------- Miszkowóz dziś na światłach koło biedronki, Kierowniczka za kółkiem Miszka zas na moto pewnie
  17. Fajnie utrzymana super
  18. Fajna gablotka i skora miazga
  19. kolego uszczelki ok 50zl i flaszka ew browar
  20. dobre tez sa z jana niezbednego w realu czy tesco sa:decayed:
  21. bry downo mie sam nie bylo
  22. matko profanacja tu autko fajne a takim motywem zjebane:doh:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.