Treść opublikowana przez PiterA4
-
[B8 CAGA] czarny kot
jest jest nakurwiacz
- [B5] by PanKoT
-
[B5 Afn] Avant Oem+ Daily By Kraver [Rs6]
chyba ja niedawno widzialem w kato na debie:eusathink:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
:jerk:
-
Spoty Katowice i okolice
nareszcie zaglebie idzie fc**j:decayed:
-
[B5 AEB] SedANowe USA by deny
fajne kolko i gleben
-
[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(
foty:whistling:
-
[B5 AFN] OOOO Srebrny Czterołap w Sedanie
paint nie paint autko ladnie sie przezentuje
-
[ALL B5] Czarnula! BBS Orange! Sprzedam!
fele
-
na klimie nie idzie jechac?
wlasnie wiadomo 1.6 mocy ma ile ma ale przedtem bylo ok a teraz jest katastrofa trza ostro deptac zeby to wogole jechalo:kwasny:
-
na klimie nie idzie jechac?
obroty spadaja na chwile potem normalnie reszta dziala jak chodzi o klime
-
na klimie nie idzie jechac?
witam kolegow mam pytanko u kolegi w audi a3 1996r 1.6 jak zalaczy klime to auto niechce jechac muli jak byk i dopiero powyzej 3000 obr zaczyna przyspieszac dwa lata temu serwisowal klime w sensie podpiecia maszyny ....gdy klima wylaczona to jedzie normalnie..wie ktos oco kaman ??? dodam ze stalo sie to nagle z dnia na dzien:thumbdown: za pomoc bede wdzieczny:naughty: ---------- Post dopisany 20-06-2013 at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany 19-06-2013 at 16:25 ---------- panowie nikt nie pomorze???
-
Spoty Katowice i okolice
w pszczynie jebie gradem burzami i innymi chu... czesc wogole:wink:
-
Strefa Śmiechu
:grin:
-
Seat Leon TOP SPORT
fajny fajny zawsze mi sie podobaly leony szczegolnie czarne
-
Gdybym miał zniszczyć auto swojemu wrogowi to:
zgnite jajko w nawiew smierdzacy problem
-
czyszczenie turbo
jak czyscilem turbo to ten nagar popsikalem spreyem do usuwania resztek silikonu i po paru minutach benzyna w sprayu zszedl caly nagar potem tylko polerka reczna
-
czyszczenie turbo
moze na krotka chwile jak wogole niestety rekawy w gore i heja trza targac turbinke,gdzies czytalem ze to gowno lecz niepamietam gdzie dokladnie:doh:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
egon47 Myślałem że to egon bo podobna buda ale inna felga to mi nikt więcej nie przychodzi na myśl ---------- Post dopisany 10-06-2013 at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2013 at 21:40 ---------- Miszkowóz dziś na światłach koło biedronki, Kierowniczka za kółkiem Miszka zas na moto pewnie
-
A4 B5 1.8T AJL 180PS by beny.
Fajnie utrzymana super
-
[B5 AFN] Pierwsze auto czarne A4
Fajna gablotka i skora miazga
-
Zapieczone kierownice w turbo?
kolego uszczelki ok 50zl i flaszka ew browar
-
jakie ściereczki ?
dobre tez sa z jana niezbednego w realu czy tesco sa:decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
bry downo mie sam nie bylo
-
[B5 AFN] Cassablanca White 1.9 TDI AFN, 18' TURKUSOWE', GWINT (AKTUALIZACJA)
matko profanacja tu autko fajne a takim motywem zjebane:doh: