Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PiterA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PiterA4

  1. mam 5000 do opchniecia jak chcesz
  2. Ja to bylem ja te biale twoje lustra to znak rozpoznawczy po nich cie rozpoznaje hehe a kaj to mnie rano widujesz tak czesto ?? na debie kolo bylego burdelu casanowa a i pare razy na drodze 86 na tychy:wink:
  3. mua fajnie sie prezenci twoj furak ---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ---------- a lusterka nie srebne tylko biale ujebane ---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ---------- i godzine pozniej na pentli slonecznej kolega z czerwonego b5 avant ktorego tez czesto widuje rano jak cisne na garaz
  4. fajny fajny naprawde zdrowa seria ja bym wywalil te lampy ze zderzaka i wyrezal cos na wlasna reke
  5. stanley widziany dzisiaj kolo celnego w kato ale o ktorej to niewiem za***any jestem
  6. wesolych ekipa
  7. dziwne tematy wywalasz i po problemie ja wywalilem i spaliny szybciej uciekaja auto jest zwawsze
  8. moze odswieze gdzie mozna dostac te plastikowe elementy ramion mechanizmu bo w aso nima:shock3:
  9. ta d*pa jest ochydna a tak pozatym fajna
  10. niewiem czy forumowa ale piekne zolte b5 w avancie bodajze rs4 na brackiej pol godziny temu :jerk:
  11. daj jakies foty za dnia tych soczewek:wink:
  12. Znowu Cie nie zauważyłem PS. Masz na mysli oświetlenie ? -jeżdżę tak już z pół roku - nie mam czasu dyskoteka nad tablica stanley na spocie wyrezaj nowe
  13. kapeluszniki
  14. 25 min temu stanley na debie:decayed: Stanley czeka cie rezanie cos zauwarzylem:facepalm:
  15. jest tak samo w b5 no prawie
  16. dzis na debie bordo a4 b5 pomrugane dlugimi i pare minut pozniej kierowniczka w szarym b6 prawie mi wymusila ale to ch..j:decayed:
  17. :hi:czolem mnie nie bedzie ale moze ktos zainteresowany cb radiem?? http://a4-klub.pl/slaskie-91/slaski-bazar-sprzedam-kupie-zamienie-oddam-145308/index50.html
  18. dreptalem piechty:decayed:
  19. przed chwila stanley na debie
  20. nie kupuj maszyny do szycia:decayed: czyt"opel" fajny czerwony wacek
  21. Podsufitka trzyma sie na uszczelkach drzwi i słonecznikach oraz rączkach jakbyś chciał to mam czarny sufit od s4 do avanta dzieki za info wiem mam smaki na taka lecz na samej podsufitce sie to nie konczy wiec wole za wczasu przerwac zabawe
  22. OLI_B5 a jak jest mocowana podsufitka na jakis klej czy zatrzaski??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.