Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PiterA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PiterA4

  1. jest tam oring dozo rozbierania a roboty na 2 min Ps: oring wkrec na kremoe nivea
  2. PiterA4 odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    ja cos slyszalem o podwyzszonej temperaturze w komorze spalania ??? poczta pantoflowa niewiem czy cos w tym jest prawdy:slina:
  3. PiterA4 odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    a ma ten zabieg skutki uboczne ???
  4. na jakich obrotach polerka jedziecie uc i up??
  5. na jakich obrotach jedziecie uc i up??
  6. zapowiada sie ciezki wekend
  7. on sie chyba duzo masturbuje stad nie narzeka na brak czasu :jerk::jerk:
  8. Slyszalem cos o pascie na bazie aluminium valex czy cus takiego?
  9. Panowie sorki ze sie wbije w temat ale co polecacie do wewnetrznej strony reflektora znaczy sie mam taka kaszke czy zmatowienie w plastikowym szkle reflekttora :facepalm
  10. Bry
  11. Dzieki za szybkiego spota szkoda ze tak malo ludu
  12. ja tez umylem auto
  13. jutro ktos jedzie marznac na spota???
  14. ewentualnie rozebrac i polakierowac elementy nie majace wplywu na swiecenie reflektora:wink:
  15. niema jak dobre slowo
  16. PiterA4 odpowiedział(a) na Marcin1988 temat w 1.6
    ok dzieki
  17. PiterA4 odpowiedział(a) na Marcin1988 temat w 1.6
    czyli ten zaworek niema dzialac non stop??? ---------- Post dopisany at 17:36 ---------- Poprzedni post napisany at 17:31 ---------- sory ze wbijam w ten temat ale mam jeszcze jedno pytanie przy redukcji biegu w dol auto gasnie przeplywka,sonda,swiece,przewody,wymienione i dalej ten sam problem kumpel ma
  18. ---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ---------- ---------- Post dopisany 11-01-2014 at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany 10-01-2014 at 22:48 ---------- bite!!!
  19. ja kupilem identyko na gieldzie samochodowej za ok90 zl trza bylo troche sie nameczyc zeby ja spasowac ale nawet fajnie wyglada inaczej
  20. skurwisyn ladnie gada
  21. te znaczki to lancuchowo ida ktos ci podj.. i ten komu podj... podj... nastepnemu
  22. PiterA4 odpowiedział(a) na fireman tom temat w 1.9TDI
    ale wymiana niedlugo a zimy nima
  23. PiterA4 odpowiedział(a) na fireman tom temat w 1.9TDI
    bede sie martwil przy wymianie oleju
  24. PiterA4 odpowiedział(a) na fireman tom temat w 1.9TDI
    afn ma ten sam oring czy inny???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.