Treść opublikowana przez PiterA4
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa cieknie
jest tam oring dozo rozbierania a roboty na 2 min Ps: oring wkrec na kremoe nivea
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
ja cos slyszalem o podwyzszonej temperaturze w komorze spalania ??? poczta pantoflowa niewiem czy cos w tym jest prawdy:slina:
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
a ma ten zabieg skutki uboczne ???
-
MEGUIAR'S Ultimate Compound vs MEGUIAR'S Ultimate Polish
na jakich obrotach polerka jedziecie uc i up??
-
Zestaw dla świeżaka.
na jakich obrotach jedziecie uc i up??
-
Spoty Katowice i okolice
zapowiada sie ciezki wekend
-
W co teraz gracie na telefonach (android) ??!!
nie do tego obok:polew:
-
W co teraz gracie na telefonach (android) ??!!
on sie chyba duzo masturbuje stad nie narzeka na brak czasu :jerk::jerk:
-
środek do polerowania dekorów
Slyszalem cos o pascie na bazie aluminium valex czy cus takiego?
-
środek do polerowania dekorów
Panowie sorki ze sie wbije w temat ale co polecacie do wewnetrznej strony reflektora znaczy sie mam taka kaszke czy zmatowienie w plastikowym szkle reflekttora :facepalm
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
Dzieki za szybkiego spota szkoda ze tak malo ludu
-
Spoty Katowice i okolice
ja tez umylem auto
-
Spoty Katowice i okolice
jutro ktos jedzie marznac na spota???
-
Malowanie wnetrza ori szklanej lampy w I lifcie
ewentualnie rozebrac i polakierowac elementy nie majace wplywu na swiecenie reflektora:wink:
-
BRAK mocy po czyszczeniu turbiny AFN
niema jak dobre slowo
-
Zaworek na filtrze powietrza
ok dzieki
-
Zaworek na filtrze powietrza
czyli ten zaworek niema dzialac non stop??? ---------- Post dopisany at 17:36 ---------- Poprzedni post napisany at 17:31 ---------- sory ze wbijam w ten temat ale mam jeszcze jedno pytanie przy redukcji biegu w dol auto gasnie przeplywka,sonda,swiece,przewody,wymienione i dalej ten sam problem kumpel ma
-
Lotka a'la RS do Avanta
---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ---------- ---------- Post dopisany 11-01-2014 at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany 10-01-2014 at 22:48 ---------- bite!!!
-
Lotka a'la RS do Avanta
ja kupilem identyko na gieldzie samochodowej za ok90 zl trza bylo troche sie nameczyc zeby ja spasowac ale nawet fajnie wyglada inaczej
-
Rs4 b7 str 2 filmik + fotki
skurwisyn ladnie gada
-
Moja NIUNIA- 1.8t 150+ lublin
te znaczki to lancuchowo ida ktos ci podj.. i ten komu podj... podj... nastepnemu
-
Cieknie olej nad filtrem
ale wymiana niedlugo a zimy nima
-
Cieknie olej nad filtrem
bede sie martwil przy wymianie oleju
-
Cieknie olej nad filtrem
afn ma ten sam oring czy inny???