Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PiterA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PiterA4

  1. jak dojdzie gwint i dystans to sie pochwale narazie minimum jest:decayed:
  2. I jak sie jezdzi na tej gumie bo mialem okazje kupic te same alu w gumie 235 i.zrezygnowalem
  3. wkleje ci pare fotek z prac nad lakierem ---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------
  4. A mozliwe :-) pozdro ---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 06:21 ---------- dzis 15:30 kraver na debie niewidzacy mua
  5. zestaw elring nigdy mnie nie zawiodl,nakretki dales nowe??
  6. rozwija sie temat widze ale fele bym yebnol w grafit
  7. Brak styku gdzies lub za cienkie kable
  8. kuzwa tak myslalem ale fele i gleba miazga:jerk:
  9. Po 18 kolo opty w kato czarne b5 avant na zaj.. kurrr... Felach tabele sm
  10. Bo na forum niema ramek na tablice do moto heh ladnie cisles za.ta bialom toyotom
  11. Pilnie? To cos sie dzieje czy tak poprostu?
  12. pozdrawiam kolege z czarnej b7 na rej SBE.... z klubowymi ramkami ktory jechal w siemianowicach slaskich ok godz15:00 wiza wi strzelnicy ..Goraco pozdrawiam i nalegam zeby kolega potrenowal wyprzedzanie bo gdybym nalozyl na motocykl grubiej wosku toby mnie obtarl:facepalm:
  13. dzis ok 16 chyba przed przebudowa drogi w tychah Kraver ja sobie spokojnie prawym na jednosladzie a ten jak nie zapier...
  14. Najlepszy efekt daje odtluszczenie,zagruntowanie nalozenie lakieru i jak wyschnie to wodny papierek 2500 zmatowac i walnac polerke efekt ladny i tanszy od lakierowania
  15. Trza podkrecic nakretki na odbojach zderzaka a jak to nie pomorze to rozwiercic otwory montazowe slizgow zderzaka i wyregulowac
  16. Ja mam gdzie rezac a szkoda mi bylo kaleczyc moje oczko w glowie i kupilem dzielone i polecam taki zabieg:)
  17. ja mam taki sam rejestrator fajna zecz
  18. Niechcesz sie zamienic na 1.9tdi????? :polew:
  19. Witam :hi:chcialbym zaprosic forumowiczow na wszelakie rezanka i naprawy biezace naszych miedzy innymi oferuje: *Wymiane olejow *Wymiane klockow wahaczy. *czyszczenie geometri turbin, *Polerke lakierow jak i korekty. *Rezanko kierunkowskazow usa *Polerowanie lamp,malowanie wnek itd itp Ceny uwzglednimy inwidualnie zawsze sie jakos dogadamy Zapraszam do katowic wszelakie info pod numerem 517 864 748 ---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ---------- Kilka fotek z moich prac: czyszczenie zmiennej geometri afn: Malowanko plastidipem znaczkow i lusterek: Malowanie wnek lamp a4 b5: Rezanie kierunkow USA z dodatkowym wylacznikiem
  20. No i gitara

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.