Treść opublikowana przez PiterA4
-
[B5 ANB]Moje granatowe 1,8T po lifcie,gleba,przelot| 18cali od SLEPEGO str.2
jak dojdzie gwint i dystans to sie pochwale narazie minimum jest:decayed:
-
[B5 ANB]Moje granatowe 1,8T po lifcie,gleba,przelot| 18cali od SLEPEGO str.2
sprzedalem cie sory
-
[B5 ANB]Moje granatowe 1,8T po lifcie,gleba,przelot| 18cali od SLEPEGO str.2
kiedy nowe kolo wpadnie
-
[B5 ANB]Moje granatowe 1,8T po lifcie,gleba,przelot| 18cali od SLEPEGO str.2
I jak sie jezdzi na tej gumie bo mialem okazje kupic te same alu w gumie 235 i.zrezygnowalem
-
[B5 ANB]Moje granatowe 1,8T po lifcie,gleba,przelot| 18cali od SLEPEGO str.2
Jaki rozmiar opon masz na tej feli?
-
[B5 Afn] Avant Oem+ Daily By Kraver [Rs6]
wkleje ci pare fotek z prac nad lakierem ---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
A mozliwe :-) pozdro ---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 06:21 ---------- dzis 15:30 kraver na debie niewidzacy mua
-
b5 wydmuchana uszczelka miedzy turbo a kolektor
zestaw elring nigdy mnie nie zawiodl,nakretki dales nowe??
-
[ALL B5] Niebieski avant, najlepszy w mieście ;)
rozwija sie temat widze ale fele bym yebnol w grafit
-
Topi się obudowa bezpiecznika
Brak styku gdzies lub za cienkie kable
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
kuzwa tak myslalem ale fele i gleba miazga:jerk:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Po 18 kolo opty w kato czarne b5 avant na zaj.. kurrr... Felach tabele sm
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Bo na forum niema ramek na tablice do moto heh ladnie cisles za.ta bialom toyotom
-
Zapraszam na rezanie i naprawy mechaniczne :)
Pilnie? To cos sie dzieje czy tak poprostu?
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
pozdrawiam kolege z czarnej b7 na rej SBE.... z klubowymi ramkami ktory jechal w siemianowicach slaskich ok godz15:00 wiza wi strzelnicy ..Goraco pozdrawiam i nalegam zeby kolega potrenowal wyprzedzanie bo gdybym nalozyl na motocykl grubiej wosku toby mnie obtarl:facepalm:
-
Spoty Katowice i okolice
- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
dzis ok 16 chyba przed przebudowa drogi w tychah Kraver ja sobie spokojnie prawym na jednosladzie a ten jak nie zapier...- jak używać zestawu naprawczego do lakieru
Najlepszy efekt daje odtluszczenie,zagruntowanie nalozenie lakieru i jak wyschnie to wodny papierek 2500 zmatowac i walnac polerke efekt ladny i tanszy od lakierowania- [A4 B5 97r] szczelina miedzy reflektorem a zderzakiem
Trza podkrecic nakretki na odbojach zderzaka a jak to nie pomorze to rozwiercic otwory montazowe slizgow zderzaka i wyregulowac- Lampy soczewkowe do A4 B5 98r
Ja mam gdzie rezac a szkoda mi bylo kaleczyc moje oczko w glowie i kupilem dzielone i polecam taki zabieg:)- [B5 AGB] Czarne Es Bix'y Ledy Rns-e+Bt Recaro..
ja mam taki sam rejestrator fajna zecz- Bmw E36 cabrio 330 Estoril BBS Vadery itepe...
Niechcesz sie zamienic na 1.9tdi????? :polew:- Zapraszam na rezanie i naprawy mechaniczne :)
Pw- Zapraszam na rezanie i naprawy mechaniczne :)
Witam :hi:chcialbym zaprosic forumowiczow na wszelakie rezanka i naprawy biezace naszych miedzy innymi oferuje: *Wymiane olejow *Wymiane klockow wahaczy. *czyszczenie geometri turbin, *Polerke lakierow jak i korekty. *Rezanko kierunkowskazow usa *Polerowanie lamp,malowanie wnek itd itp Ceny uwzglednimy inwidualnie zawsze sie jakos dogadamy Zapraszam do katowic wszelakie info pod numerem 517 864 748 ---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ---------- Kilka fotek z moich prac: czyszczenie zmiennej geometri afn: Malowanko plastidipem znaczkow i lusterek: Malowanie wnek lamp a4 b5: Rezanie kierunkow USA z dodatkowym wylacznikiem- wyczyszczona turbina i dalej tryb awaryjny
No i gitara - [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana