Treść opublikowana przez Góral.tz
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Pany a może ktoś podrzuci czy w b5 takie coś było montowane??
-
[ALL] Stojak na fele.
koło na kole upuścić do poniżej bara powietrza i niech sobie leżakuja w ciemnym chłodnym miejscu
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Paulina--> :bicz3: <--moskal
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
a to ty z moskalem się nie będziecie pytami w lublinie bawić ?? Musti to porządny zakochany gość a ty tu takie pytania sadzisz :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
może ja bym zawitał
-
[B5 AFN] Jakie ledy kupić i gdzie zamontować ?
działaj działaj
-
[B5 AFN] Jakie ledy kupić i gdzie zamontować ?
z tego co widzę po zdjęciu masz takie co wchodzą miejsce halogenów? okrągłe ? nie ja mam takie ja w linku
-
[B5 AFN] Jakie ledy kupić i gdzie zamontować ?
ja miałem juz 3 kontrole ale nie z powodu świateł, tylko raz spytali czy homologacja jest odp jest na kloszu wystarczyła. u mnie mieści sie w minimum od ziemi
-
[B5 AFN] Jakie ledy kupić i gdzie zamontować ?
mam dokładnie takie same, w dzień widać je o wiele lepiej niż normalne światła. jak dla mnie to 100% zadowolenia, śmigam na nich już od sierpnia.
-
[B5 AFN] Jakie ledy kupić i gdzie zamontować ?
A wiesz że światła do jazdy dziennej muszą być na odpowiedniej wysokości od drogi (i ta wysokość na pewno jest większa niż ty masz) więc twojego mocowania pseudo-ledów bym raczej nie polecał na światła dzienne chcesz pomierzyć??? :polew: jest co do centymetra :polew: :polew: i nie są to pseudo ledy :polew: każda ma po 1W
-
[B5 AFN] Jakie ledy kupić i gdzie zamontować ?
może tak http://allegro.pl/led-osram-swiatla-do-jazdy-dziennej-rl-e4-sklep-i1283885460.html
-
[ALL B7] Automatycznie podnoszona tylna klapa bagażnika - sedan
a może w b5 ktoś robił bo ja się piszę na takiego moda
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
ja jestem dzisiaj ustawiony z Nosferem na szame , okolo 19:00 pod MC , jesli ktoś chce to niech podjeżdża [br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 11:06_________________________________________________Spot przeniesiony do Pruszkowa na 19:00 dzisiaj bardziej ujowego terminu nie było :no:
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
kto co lubi ty możesz grzać osobno:) masz grzane lustra??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jestem gościnnie w Poznaniu i mogę zawitać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dziś spota robicie ??
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
tych rolek nie da się zahamować - po prostu BMW lepiej sobie poradziło i tyle. Próbowałem na żywo Xdrive w bmw - jest naprawdę niezłe.[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 09:42_________________________________________________ Promowali X drive, więc zj***li wcześniej Audi Jak dla mnie to toszkę dziwne już sie pogubilem jak to ma działac ?? to proste - nawet jak trzy koła ślizgają się (stoją na rolkach) to czwarte koło wyciągnie autko quattro jest dobre jak chcesz się w zimie poślizgać :polew:
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
- YouTube - filmy warte obejrzenia
co wy z tym filmikiem :sick3:- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
ja w ta odpadam w poznaniu będę dla mnie optimum to 7.11- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
oderwany od wodzianki wypowiadam sie :tongue4: proponuje 6.11 bądź też ewentualnie 7.11 dobra wracam bo się grzeje- [ALL B5] Migające oświetlenie kabiny polift
albo zimne luty w lampce- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
proste o qur..wa nieźle się zabawiacie :polew: :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pierdzisz w dolot :gwizdanie: :polew:- [ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
- YouTube - filmy warte obejrzenia