Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. Pany a może ktoś podrzuci czy w b5 takie coś było montowane??
  2. koło na kole upuścić do poniżej bara powietrza i niech sobie leżakuja w ciemnym chłodnym miejscu
  3. Paulina--> :bicz3: <--moskal
  4. a to ty z moskalem się nie będziecie pytami w lublinie bawić ?? Musti to porządny zakochany gość a ty tu takie pytania sadzisz :gwizdanie: :gwizdanie:
  5. działaj działaj
  6. z tego co widzę po zdjęciu masz takie co wchodzą miejsce halogenów? okrągłe ? nie ja mam takie ja w linku
  7. ja miałem juz 3 kontrole ale nie z powodu świateł, tylko raz spytali czy homologacja jest odp jest na kloszu wystarczyła. u mnie mieści sie w minimum od ziemi
  8. mam dokładnie takie same, w dzień widać je o wiele lepiej niż normalne światła. jak dla mnie to 100% zadowolenia, śmigam na nich już od sierpnia.
  9. A wiesz że światła do jazdy dziennej muszą być na odpowiedniej wysokości od drogi (i ta wysokość na pewno jest większa niż ty masz) więc twojego mocowania pseudo-ledów bym raczej nie polecał na światła dzienne chcesz pomierzyć??? :polew: jest co do centymetra :polew: :polew: i nie są to pseudo ledy :polew: każda ma po 1W
  10. może tak http://allegro.pl/led-osram-swiatla-do-jazdy-dziennej-rl-e4-sklep-i1283885460.html
  11. a może w b5 ktoś robił bo ja się piszę na takiego moda
  12. ja jestem dzisiaj ustawiony z Nosferem na szame , okolo 19:00 pod MC , jesli ktoś chce to niech podjeżdża [br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 11:06_________________________________________________Spot przeniesiony do Pruszkowa na 19:00 dzisiaj bardziej ujowego terminu nie było :no:
  13. kto co lubi ty możesz grzać osobno:) masz grzane lustra??
  14. ja jestem gościnnie w Poznaniu i mogę zawitać
  15. dziś spota robicie ??
  16. tych rolek nie da się zahamować - po prostu BMW lepiej sobie poradziło i tyle. Próbowałem na żywo Xdrive w bmw - jest naprawdę niezłe.[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 09:42_________________________________________________ Promowali X drive, więc zj***li wcześniej Audi Jak dla mnie to toszkę dziwne już sie pogubilem jak to ma działac ?? to proste - nawet jak trzy koła ślizgają się (stoją na rolkach) to czwarte koło wyciągnie autko quattro jest dobre jak chcesz się w zimie poślizgać :polew:
  17. co wy z tym filmikiem :sick3:
  18. ja w ta odpadam w poznaniu będę dla mnie optimum to 7.11
  19. oderwany od wodzianki wypowiadam sie :tongue4: proponuje 6.11 bądź też ewentualnie 7.11 dobra wracam bo się grzeje
  20. proste o qur..wa nieźle się zabawiacie :polew: :polew:
  21. pierdzisz w dolot :gwizdanie: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.