Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grom

  1. Na urządzeniach mobilnych trzeba na dole kliknąć opcje pełnej wersji strony, wtedy pojawi się opcja głosowania.
  2. Koledzy i koleżanki niedawno otworzyłem knajpkę w Krakowie. Trud i nasze zaangażowanie zostało docenione, bo znaleźliśmy się w finałowej dziesiątce plebiscytu Domosfery na najfajniejszy lokal 2014 roku. W związku z tym wielka prośba do Was o głosy. Tu można głosować: http://www.domosfera.pl/wnetrza/56,133445,16576892,The_Dorsz___Krakow,,5.html a lokal nazywa się The Dorsz Przy okazji zapraszam wszystkich na jedyne prawdziwe Fish and chips w tym kraju, a także do restauracji na coś bardziej wyszukanego. Na hasło a4 klub, oczywiście rabat. Z góry wielkie dzięki za wsparcie.
  3. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam w rozmiarze 225/45/18, więc szerokość jest taka jak przy 17. Trzeba tylko bardziej uważać na felgi bo są bardziej naciągnięte w stosunku do 245.
  4. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, szuka ktoś lamp Led do sedana?? Jak coś mam idealne w super cenie. PW
  5. http://www.performance-kupplung.de/shop10/index.php/sachs-performance-kupplung-verstarkte-kupplung-audi/verstaerkte-kupplung-sachs-performance-kupplung-audi-a4-8k2/2-0-tdi-105kw/sachs-kupplung-verstarkte-kupplung-audi-a-4.html Ja mam ten zestaw i wytrzymal dokladnie rok przy 420nm. Znowu sie slizga. Docisk ma mocniejszy na bank, tarcza tez jest inna. NIe wiem czy nie jest to wina tego, ze mam dwumase od nowosci nie wymieniona, bo nie bylo zadnych objawow zuzycia. Rozmawialem wczoraj ze specem od sprzegiel, i powiedzial ze przy takim momencie, dwumasa dostaje w kosc i mogla sie lekko podgiac od temperatury. Skutek jest taki ze docisk nie lapie po calosci. TAk czy siak skrzynia 3 raz w dol, nowy dwumas, nowa okladzina tarczy kewlar, stary docisk i zobaczymy jaki bedzie efekt. Ciekawi mnie czy sprzeglo do tych nowych wersji 177km by nie podeszlo, bo tam jest seryjnie 380nm, z giftem pewnie 390nm wiec trudno uwierzyc ze to wytrzyma..
  6. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    thats what im talkink about:)
  7. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie czy jakaś wersja MMI w a4 /a5, ma opcje strumieniowego odtwarzania muzyki przez bluetooth ?? Ostatnio jeździłem nowym a3 z najnowszym mmi i nie powiem robi wrazenie, animacje, google maps, street view - wypas. Podobno najnowsze mmi jakie siedzi w audi.
  8. kowe Gdzieś mam, ale dopiero w przyszłym tygodniu bede mógł go znaleść. Spróbuj wyjąć radio, rozkręć je i wyciągnij czytnik na 80pro odgieły się te blaszki stykowe. Jeżeli nic sie nie połamało to da sie to wyprostować. Czytnik i tak musisz wyciągnąć, bo musisz wysłać gosciowi fote (było kilka rodzai).
  9. Osobiście wyciągnął bym dwie pary chinchów, jedna na przód druga na sub + ewentualnie tył jak nie chcesz z niego rezygnować. Pakowanie dwóch głośników basowych, jednego w pólke drugiego w zabudowę, to b kiepski pomysł. Zaletą sedana jest to że możesz wzmaka fajnie ukryć, pomiędzy tylną półką a scianą grodziową podszybia, warunkiem jest " płaskość " wzmacniacza. Zawsze możesz spróbować wsadzić najpierw ori suba B&O w półke ( taki głośnik można wyrwać za ok100pln), sam nie próbowałem ,ale słuchałem jak to gra i jestem więcej niż pewien, że sub w zabudowie którą Ci podesłałem robi o wiele większą robote. Jak coś mam 5 cio kanałowego HELIXA HXA 500Q MK2,bardzo porządny wzmak, mieści się idealnie i ogarnia cały system w b8. Oddam za przyzwoitą kase PW.
  10. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tu masz wszystko opisane. http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/upgrade-przednich-zwyklych-lamp-bixenon-led-234482/ Wielkie dzieki:)
  11. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Lampe wyjmuje sie bardzo prosto i szybko 3/4 ruchy śrubokrętem i lampa wychodzi ze ślizgów Ok, ale trzeba odkręcić dokładnie te same śruby co na filmiku tak??
  12. Jako że temat audio w b8 dość dokładnie przerobiłem,to moge powiedzieć że konwerter sygnału z wyjść głośnikowych na chinch, to spora strata w dzwięku. Jak dla mnie to się nadaje tylko na sub. Głośniki wysoko tonowe na tylną półke ?? no co ty bez sensu. Głośnik basowy w tylną półke?? w fabryczne miejsce, to nie takie proste bo musi być to głosnik free air, a znalezienie i dopasowanie tego to b trudna sprawa. Nie wiem czy masz navi ,jak nie, to sprawe masz ułatwioną, kupujesz coś takiego Audi A4 B8 sedan obudowa subwoofera - Sklep BASSER pakujesz jakiś glośnik za ok 300pln, do tego mocny wzmak, bo w sedanie ciezko sie przebić z basem do srodka ,konwerterem pod radio i masz bas w aucie. Zawsze możesz też oddac radio do elektronika który wyciągnie Ci chincze z przed koncówki mocy w radiu ( ja tak zrobiłem ), wtedy podpinasz kazdy wzmak jaki Ci pasuje. Bardzo dobrze robi przestawienie radia Vcdsem pod B$O, ale tylko wtedy kiedy masz przód pod wzmakiem. Widze ze jesteś z okolic Łodzi, jak chcesz możesz do mnie podjechać i posłuchać czy warto się w to bawić.
  13. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koledzy czy do wymiany żarnika w lampie trzeba ją wyjąć?? zanlazłem taki filmik w necie , ale wygląda to dość nieporadnie..
  14. Panowie, co dokładnie dają adaptacje w kanale 130 (ustawienia czasu opóźnień dot. kompensacji opóźnień sprzętu audio oraz akustyki) mam u siebie w b8 niefabryczne audio i od czasu do czasu ktoś narzeka e słyszy jakieś dziwne echo. Może w tym kanale powinienam coś podziałać. I jeszcze jedno czy u was też jaki pada mocny deszcz, to mikrofon zbiera go i szumi u rozmówcy??
  15. Jak wyświetla Ci unreadable, a wkładasz karte sd ( nie sdhc), to prawdopododobnie masz coś nie tak z czytnikiem. Miałem podobny obiaw skończyło się na wymontowaniu czytnika i prostowaniu blaszek. Na Allegro był gość, który mjał te czytniki. WRC czyli tylko ASO, nie ma opcji jakiejś aktualizacji przez VCDS??
  16. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    D3s Miałem identycznie i nawet błąd był w vcds. Wymiana żarnika załatwiła sprawę Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4 Własnie miałem pisać że jest błąd w Vcdsie:) Ok czyli wymieniam zarniki, macie jakiś sprawdzony sklep , bądź sprzedawce którego możecie polecić?? Znalazłem taką aukcje: XENON KSENON ŻARNIK D3S OSRAM AUDI A5 ORGINAŁ F-V (4293469098) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. wygląda na oryginał.
  17. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Coś pech mnie nie opuszcza, wczoraj przestał działać jeden xenon, jak włączę ponownie światła działa chwile normalnie, a po chwili znów gasnie. Czy takie obiawy to zarnik?? Czy może coś innego?? To są d1s?
  18. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie czy sderzak tył od s4 w stosunku do slinowego różni się tylko dyfuzorem ?? czy są jakieś dodatkowe różnice? chodzi mi o to, czy jak kupie skorupe od s4 do dyfuzor sline pedzie pasował??
  19. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-154/zderzak-audi-a4-b8-8k-tyl-tylny-s-line-8k9-pdc-331641/ To jest niestety avant, gdyby był sedan juz by u mnie był
  20. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czołem panowie, pare dni temu przerysował mnie Tir. Potrzebuje zderzak tył sline do sedana, bo mojego juz sie raczej nie uratuje. Wiem że z sedanami jest kłopot ale może ktoś coś wie i pomoże.
  21. Chyba z b5 z zestawie:) jakieś 3 lata temu robiliśmy tu grupówkę u aligatora, koszta były o 100zł niższe wiec te ceny są bardzo ok. Smigam 3rok na dynosofcie, ostatnio robił mi służbowego paska z tuning protection i wyciąganie kompa to jest już jakas zabawa, a cena 2k z fakturą jest taka jak u każdego dobrego tunera.
  22. Ja kupiłem jakiś czas temu to sprzęgło z pełną świadomością, że to nie jest Sachs performance. Wklejalem linka żeby każdy sobie poczytal. U mnie jao do tej pory żadnych problemów. Moje seryjne sprzęgło poddalo się przy 420nm, wrzuciłem drugie ori sachsa parę tysi zrobiłem, znów slizgac się zaczelo. Stąd uważam ze bezpieczniej jest robić max 400. Zacząlem kombinować i kupiłem to wzmocnione. Powiedz to 490nm to na Sachs performance, czy właśnie na takim jak moje??
  23. Panowie, temat tyczy się sprzęgła w b8. W b7 jest inne, które więcej znosi, nie mieszajcie. W b8 jest lichy docisk, sprzęgło chodzi leciutko, ale znosi mniej niutona. Obicie kewlarem nie zaszkodzi, ale bez wzmacniania docisku więcej jak 400mm bym nie robił.
  24. Manual 143 ma katalogowo 9,3, 170 ma 8,6 Wysłane z mojego GT-P5200 przy użyciu Tapatalka
  25. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dawno nie vagowalem auta, ale z tego co pamietam to radio wywalalo jakis blad ''indepandent converter'', kasowalem ale nie poprawialo odbioru. Mam zwykly concert bez ASS. Wysłane z mojego GT-P5200 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.