Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grom

  1. Jak chcesz mieć serie jak 170, to znajdź wykres serii CAHA ( np Jendrexa z forum), jedź do tunera i niech zrobi podobny program. NIc nie powinno sie dziać. Seryjne sprzeglo poddaje sie w okolicach 380nm.
  2. Po wielu kombinacjach w sobote wrzuciłem do auta coś takiego: Sachs Kupplung Verstärkte Kupplung und Sachs Performance Kupplung Audi A4 (8K) 3000970019 W zestawie który przyszedł była zupełnie inna tarcza,natomiast mieszane uczucia miałem do docisku, bo wyglądał identycznie jak ori. Mechanik stwierdził, ze jednak jast ciut inny. Generalnie czuc na pedałe ze jest lekko twardszy. Oczywiście jak narazie nic sie nie slizga i auto jezdzi super, zobaczymy jak bedzie dalej. Łamie sie czy wracać do pierwotnego programu na 420nm, teraz mam 380 i chyba zrobie delikatną korekte na 400nm. Za jakiś czas, zdam relacje jak sie sprawuje ten zestaw.
  3. Hmm, a to nie przypadkiem system start-stop???, czyli ekologia:)
  4. Panowie potrzebuje nr śrub jak w temacie.
  5. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie miał taki problem:http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/wzmacniacz-antenowy-kiepski-odbior-radia-286687/
  6. Panowie od jakiegoś czasu słabo odbiera mi radio, niby odbiera ale jakość odbioru mocno spadła. Dzisiaj zrzuciłem osłony słupków(sedan) ,i moim oczom ukazał sie taki widok: Uploaded with ImageShack.us Rozumiem że o jest wzmacniacz antenowy, po zdjęciu osłony drugiego słupka zauważyłem nie podpiętą wtyczkę z kabelkami do szyby. Coś takiego: Uploaded with ImageShack.us Czy ta wtyczka nie powinna być gdzieś wpieta?? nigdzie nie moge znaleśc jakiegoś gniazda. Dojście blokuje kurtyna powietrzna.
  7. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    że tak zapytam słuchałeś Banga przez dłuższa chwilę z nutą dobrej jakości nagraną że piszesz takie rzeczy ? co jest wyznacznikiem dla Ciebie wobec tego dobrze i fajnie grającego sprzetu ? Umpa Umpa w bagażniku ? Oczywiście że słuchałem, kupiłem nawet zestaw do siebie. Niestety stopień tandectwa głośników (zwłaszcza tych z przednich i tylnych drzwi), skutecznie mnie zniechęcił. Jedyne co wg mnie jest wtym zastawie ok, to glosniki w desce i to one robią najwiekszą robotę. Cuber, nie przecze ze pomiędzy seria a bangiem jest różnica, natomiast nie będe sie nim zachwycał. Wszystko jest kwestią punktu odniesienia. Bang ma nawalone głosników, bo to dobrze w folderze wygląda a prawda jest taka, że dobrze zrobiony przedni system + sub, zmiata tego banga, czystością, jakością i przede wszystkim dynamiką. No własnie myślałem o tym "wyciągnięciu" sygnału RCA, tyle że miałem na myśli poszukać go na ścieżkach w wzmacniaczu końcowym w bagażniku, rozbierałem go tam jest zwykły układ końcówki mocy z radiatorem, wystarczy sprawdzić na które końcówki wpada sygnał i załatwione, myślę ze jest to do zrobienia. Co do konwerterów to są już całkiem dobre, mają wykrywanie poziomu REM, a niektóre jak np. nowy HELIX kompensację charakterystyki basu, ale to jednak nie to, pewna jest utrata dynamiki i tej soczystości dźwięku. To jak z MP3, niby gra super i nie da się odróżnić, ale dobre CD w sprzęt i o niebo lepiej. Suba w boczek jakiego zapodałeś, coś takiego jak z aukcji: obudowa pod subwoofer do Audi A4 B8 sedan (3347334218) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Tak, na tej aukcji jest nawet zdjęcie mojego bagażnika:) U mnie nie ma navi, więc miałem wolny lewy boczek. Myslę, ze spokojnie da sie zrobić jak piszesz. Mam kontakt do świetnego gościa co robi takie rzeczy. A tak z innej beczki, jak u was z jakością odbioru stacji radiowych?? U mnie jest słabo, dodam że nie mam żadnej anteny na zewnątrz auta. Co ciekawe na trasie odbiera lepiej niż w mieście.
  8. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Temat audio w b8 przerobiłem dośc dokładnie, nie jest łatwo coś rozsądnego wymodzić. Sorry panowie ale wrzucanie glosników typu r6a pod fabryczny wzmacniacz, to kiepski pomysł. Problem jest z podpieciem nie fabrycznego wzmaka pod radio. Mozna przestawic Vcdsem radio pod banga, (wtedy sygnał jest niskonapieciowy, liniowy) i bawić sie w podpinanie wzmaka przez konwertery, czy wejscia hi imput we wzmacniaczu. Tak jak mumen napisałeś, szału nie bedzie przez to że konwertery kastrują dzwiek. U siebie po wielu próbach i kombinacjach oddałem swojego concerta do gościa który wyciągnął RCA z przed końcówki mocy za grosze. Efekt, jest niezły. Na pewno o niebo lepszy niż fabryczny sound system czy bang w którym fajne są tylko maskownice. Z przodu mam coś takiego: Zestaw głośnikowy 16,5 cm - Audio System X-ION-165 - Audio System drzwi oczywiście wygluszone, z tyłu nic. W bagażniku sub Re audio w obudowie wpasowanej w boczek.
  9. Masa jest na 1 pinie
  10. Panowie musze kupić sprzęgło u naszych zachodnich sąsiadów, mógłby ktoś luknąc na ta strone: Sachs Kupplung Verstärkte Kupplung und Sachs Performance Kupplung Audi A4 (8K) 3000970019 i napisać czy to jest wersja sachs performance ?? mocniejsza ?? niby można zmienic jezyk na angielski ale to co najważniesze jest i tak po niemiecku. Z góry dzięki.
  11. panowie oglaszam wszem i wobec. Kabel vcds 12.10.3, pieknie działa w b8. Okazało sie ze win 7 64bity rozwiązuje problem nie moznosci kodowania.
  12. a mój 12.10.3, robi adaptacje kasuje błędy itd., ale kodowac nie chce . Jutro zainstaluje na win 7 64bity, zobaczymy.
  13. Zmień date w systemie na 1.04.2013 i pójdzie:) Dzięki grom - jesteś wielki, zadziałało, zmieniłem datę i już jestem po pierwszych modyfikacjach Spoko, tez miałem ten problem. Powiedz koduje Ci ten interfejs?? u mnie nie chce, moge bledy kasować itd, ale kodowania nie chce zrobić. Tak, do tej pory odblokowałem: - test zegarów, - odblokowanie zielonego menu, - wskaźnik akumulatora (poprzez zielone menu), Odblokowałem ale chyba nie przyjęło: - światła przeciwmgielne jako doświetlanie zakrętów, - sygnał dźwiękowy przy otwieraniu samochodu, - język angielski w SDS. Zrobię kolejną próbę, może nie przyjęło zmian. Jaki masz system na kompie?? może tu leży problem, mój vcds za uja nie chce nic zakodować, jak klikam do it to nic się nie dzieje.
  14. Zmień date w systemie na 1.04.2013 i pójdzie:) Dzięki grom - jesteś wielki, zadziałało, zmieniłem datę i już jestem po pierwszych modyfikacjach Spoko, tez miałem ten problem. Powiedz koduje Ci ten interfejs?? u mnie nie chce, moge bledy kasować itd, ale kodowania nie chce zrobić.
  15. Powiem tak mam podobne kratki, kupione ponad rok temu za jakieś 200pln. Nie miałem najmniejszych zastrzezen do jakości,wykonanie spoko, pasowały bez żadnych pilników itd. Natomiast maja kupiasty chrom, po zimie zrobiły sie wżery, a jeden zmyłem karcherem ,także zamawiam z A5.
  16. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wystarczy angieski:), gadałem ze skosnookim,mówił że w wielu autach kodowanie nie działa. Pracują nad poprawą softu.
  17. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jendrex, nie wiem czy się nie zawiedziesz bo u mnie ten vcds owszem działa, ale nie chce nic zakodowac
  18. Radzik krzyczy ok 1200pln,Ale problem wtym że trzeba mu zawieść komplet z dobrym dwumasem i czekać 3 tyg!!!
  19. Jak się przewraca to chetnie je przygarnę, za dobrego flakona oczywiście:)
  20. W b8 przypalanie nic nie daje, próbowałem.. Jest słaby docisk i tyle. Trzeba go wzmocnić. Problem jest taki że radzikowski ma kosmiczne terminy. Ma ktoś z was stary docisk na zbyciu?? Rozkminiamy z mxzibi temat sprzegła dłuzszy czas. Od 3.0 tdi nie podeszło od Sharana tez nie. Jest pewien pomysł ,ale potrzebny jest drugi docisk. Ktoś musi przetrzeć szlak!!
  21. Panowie ,rozkminiamy z mxzibi temat sprzęgła, od 3.0tdi nie podejdzie z sharana też. Radzikowski chce komplet z dwumasem na 3tyg!!! Ma ktoś z was może swój stary docisk na zbyciu??
  22. Marcin a co z tym kolegą który robił jakieś próby na jakimś nowym zestawiku No niestety próba z dociskiem od 3.0tdi się nie powiodła. Okazało sie że docisk jest delikatnie wyższy i cały czas wysprzęglało. Jeszcze był pomysł z dociskiem od Sharana, ale też kupa. Także kombinujemy dalej. ten temat ze sprzeglem ciagle powraca.. czytac sie ludzia nie chce.. ;p Super tylko p.Radzikowski życzy sobie aby mu dostarczyć komplet z dwumasem i każe czekać 3tyg!!! O ile komplet tarcza, docisk mam, to sorry ale nie bede wyciagać dwamasa i stawiać auta na kołkach na 3tyg. W jakimś zachodnim sklepie widziałem komplet za 450E Sachs performance + shipping ,także koszta spore. Podzwonie po polskich tunerach.
  23. Panowie szukam rozwiązania ślizgającego się sprzęgła w b8 2.0tdi po programie na 190@420, co myslicie o serii sachs performance?? Jakieś doświadczenia ?? Opinie?? Gdzie to kupić w dobrej cenie??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.