Treść opublikowana przez wojtas88
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Brat do A6 C5 kupił za 106 zł Valeo banany na Placu na Stawach, śmigają aż miło
-
Polecane opony letnie
Ja przejeździłem 3,5 sezonu na Goodyearach F1 - oponka super ale głośna dosyć i szybko znika:/ teraz trzeba nowe kupić a te Semperity mają dobrą opinie
-
Polecane opony letnie
Czy użytkuje Ktoś oponki SEMPERIT SPEED-LIFE? Dobrą cenę mają teraz w 205/55 R16
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
mój sąsiad też mi go polecał... a jak z zapachem ? Z zapachem ok Nie cuchnie jak wszystkie ARO, FAIRLINE itp... dobrze domywa Wycieraczki nie "jęczą" i nie zostawia smug na lakierze poza tym stosunek jakość cena uważam, że bardzo dobry bo za 14,99 mamy 5L płynu, gdzie Turtle Wax (równie dobry) kosztuje 17,99 (Makro) ale mamy tylko 4L Polecam jeszcze : Motul Płyn do spryskiwaczy zimowy do minus 20 Sylen by PlatiniumOil SYLEN ZIMOWY PŁYN DO SPRYSKIWACZY 5L-20C NAJTANIEJ (2834616192) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
Polecam płyn z LIDLA - Power Shine Daje rade Tej zimy przy - 20 jeszcze go nie brało
-
listwy, dekory
Jaką polecicie folię do oklejenia listew? 3M najlepsza? FOLIA SREBRNA 3M CARBON SREBRNY 3D DI-NOC CA-418 (2874782809) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Coś takiego? LISTWY DEKORY AUDI A4 B6 B7 8E ALUMINIUM 06S (2869853665) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. To jest klasyczny "alu sczczotkowane? ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Polecam to: Szyba - Szyby Samochodowe - Autoszyby - Przyciemnianie - Auto Szyby, Kraków, Tarnów, Rzeszów
-
zarówki led w5w
To teraz nie wiem co lepiej zrobić. Lepszym rozwiązaniem będzie chyba zakup T4W i spiłowanie jednego bolca..A LED T4W w ofercie ma Osram ale nie wiem jak one się mają z CANem a wymiana wtyczek jakoś mi się nie widzi chociaż W5W LED Philips 4000K świecą bardzo zacnie..
-
zarówki led w5w
Da radę dokupić wtyczki pod W5W i będą pasować w otwór? Ja np. myślałem, że kupie T4W i spiłuje jeden bolec i wejdzie żarówka w miejsce H6W...
-
H6w led smd bax9s canbus
Aa zapomniałem napisać, że widziałem T4W LED z oferty Osram, sorry T4W - LED -3850WW OSRAM LEDRIVING 4000K NOWOŚĆ!! (2804830751) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
H6w led smd bax9s canbus
Rozumiem Bo H6W LED nie ma np. w ofercie Philipsa ale są już np w ofercie Osram i zastanawiam się nad nimi ale nie wiem znowu jak z CAN się porozumieją
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Przerabiałem te LED-y już. Niestety w lampie zbiera się czasem wilgoć i po około 2 miesiącach przestała jedna świecić. Poza tym jedna wyglądała jakby się przytopiła. Wyjąłem i H6W standardowe siedzą
-
H6w led smd bax9s canbus
Przy ksenonach masz ba9s H6W? Czy kupiłeś T4W i spiłowałeś jeden bolec?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Lepiej by to było przelecieć cleanerem na gąbce tri-color a potem wosk na to np Collinite 476s i spokój na 3-4 miesiące przy odpowiednim myciu A do mniejszych rys poleciłbym najprostszy Meguiar's Ultimate Compound, którym przy okazji wypolerujesz lampy tylne i np zegary we wnętrzu i listwy- Polecane opony letnie
Panowie opony Goodyear Eagle F1 dogorywają (bieżnik na równo ze znacznikami) więc niestety jestem zmuszony zakupić nowe gumy. Waham się pomiędzy Uniroyal Rainsport 2 a VREDESTEIN SPORTRAC 3 i tutaj pytanie czy Ktoś jeździ na tych Sportrac 3 lub coś słyszał? Opinie są bardzo pochlebne a w 2011 w teście ADAC w rozmiarze 195/65 R15 zajęły pierwsze miejsce. Dodam tylko, że u siebie mam rozmiar 205/55 R16. Czy ewentualnie polecicie coś innego? Pozdrawiam- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w/g. ETK-i to te ledy są spod wh...j modeli audi prawie wszystko po 2010r. dziwi mnie to że mechanik ci stwierdził że w B6 będzie ok a w b7 kupa czyżby w B6 MCE nie kontrolował żarówek tablicy ??? bo to o to głównie chodzi mnie szczerze mówiąc jeszcze się nie przydarzyło żeby mi się spaliła żarówka dla tablicy więc nawet nie wiem jak to zgłasza. W B6 MCE wyświetla błąd tablicy jak się spalą obie żarówki a co do B7 to nie mam pojęcia dlaczego tak powiedział, być może w B7 jest jakiś nowszy "czulszy" CAN-BUS?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oryginalna nowa lampka LED AUDI A3 A4 B6 A6 A8 Q7 (2414512808) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jeśli chodzi o te lampki to one pochodzą z najnowszego A5 Cabrio. Pytałem u swojego oswojonego mechanika i stwierdził że nie powinno wyrzucać błędu w B6 a wg. wątku w "Zrób to sam" w B7 pojawiają się z tym problemu. Lampki będę montował w przyszłym tygodniu u siebie więc wtedy będę mógł powiedzieć coś więcej Pozdrawiam- Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Nie ma sprawy. Jak wybierasz się do ASO to pamiętaj żeby zamówić te nr-y 4H0 (A5 Cabrio), a nie 4G0 (A5 i chyba B8). Dokładnie takie 4H0 943 021, 4H0 943 022. Albo kupie te z aukcji Chyba będzie szybciej a cena podobna- Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Dzięki! Już wszystko jasne:hi:Jutro zawitam do ASO- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-b7-montaz-ledowego-podswietlenia-tablicy-rejestracyjnej-a5-b8-227211/- Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Czyli reasumując: wtyki 2 PIN 4B0 971 832, lampki te Oryginalna nowa lampka LED AUDI A3 A4 B6 A6 A8 Q7 (2380622402) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i wszystko działa pięknie tak?- Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Panowie czyli kupuje lampki i wtyki 2 PIN i można montować bez rozcinania kabli?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dowództwo wychyla i a tu jakaś cisza wiosna czy co- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zdrowa 18A, parę osób chyba już tam ustawiało i ja również polecam - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!