Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojtas88

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojtas88

  1. Brat do A6 C5 kupił za 106 zł Valeo banany na Placu na Stawach, śmigają aż miło
  2. Ja przejeździłem 3,5 sezonu na Goodyearach F1 - oponka super ale głośna dosyć i szybko znika:/ teraz trzeba nowe kupić a te Semperity mają dobrą opinie
  3. Czy użytkuje Ktoś oponki SEMPERIT SPEED-LIFE? Dobrą cenę mają teraz w 205/55 R16
  4. mój sąsiad też mi go polecał... a jak z zapachem ? Z zapachem ok Nie cuchnie jak wszystkie ARO, FAIRLINE itp... dobrze domywa Wycieraczki nie "jęczą" i nie zostawia smug na lakierze poza tym stosunek jakość cena uważam, że bardzo dobry bo za 14,99 mamy 5L płynu, gdzie Turtle Wax (równie dobry) kosztuje 17,99 (Makro) ale mamy tylko 4L Polecam jeszcze : Motul Płyn do spryskiwaczy zimowy do minus 20 Sylen by PlatiniumOil SYLEN ZIMOWY PŁYN DO SPRYSKIWACZY 5L-20C NAJTANIEJ (2834616192) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  5. Polecam płyn z LIDLA - Power Shine Daje rade Tej zimy przy - 20 jeszcze go nie brało
  6. Jaką polecicie folię do oklejenia listew? 3M najlepsza? FOLIA SREBRNA 3M CARBON SREBRNY 3D DI-NOC CA-418 (2874782809) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Coś takiego? LISTWY DEKORY AUDI A4 B6 B7 8E ALUMINIUM 06S (2869853665) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. To jest klasyczny "alu sczczotkowane? ?
  7. Polecam to: Szyba - Szyby Samochodowe - Autoszyby - Przyciemnianie - Auto Szyby, Kraków, Tarnów, Rzeszów
  8. wojtas88 odpowiedział(a) na koksik temat w Audi A4 B6
    To teraz nie wiem co lepiej zrobić. Lepszym rozwiązaniem będzie chyba zakup T4W i spiłowanie jednego bolca..A LED T4W w ofercie ma Osram ale nie wiem jak one się mają z CANem a wymiana wtyczek jakoś mi się nie widzi chociaż W5W LED Philips 4000K świecą bardzo zacnie..
  9. wojtas88 odpowiedział(a) na koksik temat w Audi A4 B6
    Da radę dokupić wtyczki pod W5W i będą pasować w otwór? Ja np. myślałem, że kupie T4W i spiłuje jeden bolec i wejdzie żarówka w miejsce H6W...
  10. Aa zapomniałem napisać, że widziałem T4W LED z oferty Osram, sorry T4W - LED -3850WW OSRAM LEDRIVING 4000K NOWOŚĆ!! (2804830751) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  11. Rozumiem Bo H6W LED nie ma np. w ofercie Philipsa ale są już np w ofercie Osram i zastanawiam się nad nimi ale nie wiem znowu jak z CAN się porozumieją
  12. Przerabiałem te LED-y już. Niestety w lampie zbiera się czasem wilgoć i po około 2 miesiącach przestała jedna świecić. Poza tym jedna wyglądała jakby się przytopiła. Wyjąłem i H6W standardowe siedzą
  13. Przy ksenonach masz ba9s H6W? Czy kupiłeś T4W i spiłowałeś jeden bolec?
  14. Lepiej by to było przelecieć cleanerem na gąbce tri-color a potem wosk na to np Collinite 476s i spokój na 3-4 miesiące przy odpowiednim myciu A do mniejszych rys poleciłbym najprostszy Meguiar's Ultimate Compound, którym przy okazji wypolerujesz lampy tylne i np zegary we wnętrzu i listwy
  15. Panowie opony Goodyear Eagle F1 dogorywają (bieżnik na równo ze znacznikami) więc niestety jestem zmuszony zakupić nowe gumy. Waham się pomiędzy Uniroyal Rainsport 2 a VREDESTEIN SPORTRAC 3 i tutaj pytanie czy Ktoś jeździ na tych Sportrac 3 lub coś słyszał? Opinie są bardzo pochlebne a w 2011 w teście ADAC w rozmiarze 195/65 R15 zajęły pierwsze miejsce. Dodam tylko, że u siebie mam rozmiar 205/55 R16. Czy ewentualnie polecicie coś innego? Pozdrawiam
  16. w/g. ETK-i to te ledy są spod wh...j modeli audi prawie wszystko po 2010r. dziwi mnie to że mechanik ci stwierdził że w B6 będzie ok a w b7 kupa czyżby w B6 MCE nie kontrolował żarówek tablicy ??? bo to o to głównie chodzi mnie szczerze mówiąc jeszcze się nie przydarzyło żeby mi się spaliła żarówka dla tablicy więc nawet nie wiem jak to zgłasza. W B6 MCE wyświetla błąd tablicy jak się spalą obie żarówki a co do B7 to nie mam pojęcia dlaczego tak powiedział, być może w B7 jest jakiś nowszy "czulszy" CAN-BUS?
  17. Oryginalna nowa lampka LED AUDI A3 A4 B6 A6 A8 Q7 (2414512808) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jeśli chodzi o te lampki to one pochodzą z najnowszego A5 Cabrio. Pytałem u swojego oswojonego mechanika i stwierdził że nie powinno wyrzucać błędu w B6 a wg. wątku w "Zrób to sam" w B7 pojawiają się z tym problemu. Lampki będę montował w przyszłym tygodniu u siebie więc wtedy będę mógł powiedzieć coś więcej Pozdrawiam
  18. Nie ma sprawy. Jak wybierasz się do ASO to pamiętaj żeby zamówić te nr-y 4H0 (A5 Cabrio), a nie 4G0 (A5 i chyba B8). Dokładnie takie 4H0 943 021, 4H0 943 022. Albo kupie te z aukcji Chyba będzie szybciej a cena podobna
  19. Dzięki! Już wszystko jasne:hi:Jutro zawitam do ASO
  20. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-b7-montaz-ledowego-podswietlenia-tablicy-rejestracyjnej-a5-b8-227211/
  21. Czyli reasumując: wtyki 2 PIN 4B0 971 832, lampki te Oryginalna nowa lampka LED AUDI A3 A4 B6 A6 A8 Q7 (2380622402) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i wszystko działa pięknie tak?
  22. Panowie czyli kupuje lampki i wtyki 2 PIN i można montować bez rozcinania kabli?
  23. Dowództwo wychyla i a tu jakaś cisza wiosna czy co
  24. Zdrowa 18A, parę osób chyba już tam ustawiało i ja również polecam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.