Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wladca_pierscieni

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wladca_pierscieni

  1. czy już wszystko śmiga jak należy :> alex181266 wielkie dzięki za pomoc sam bym nie poradził sobie z tym wszystko śmiga fis tempomat troszke dałem d*py z manetką do spryskiwaczy jest od sedana i niedziała tylna wycieraczka jeszcze czujnik płynu spryskiwaczy oczywiście HID'y też wrzuciło ale to już nie problem jutro montuje PIONEER AVIC-F900BT
  2. ja już po montażu teraz mała kawka :> i zabieram się za kodowanie zobaczymy jak mi to pójdzie może wasze propozycje do silnika AZL i nie za bardzo kumam z tymi hamulcami koła w orginale miałem chyba 15" [br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 17:50_________________________________________________no i niestety niepowodzenie ABS poszło bez problemów centralny modół d*pa
  3. ps. sprawdz jeszcze kiedy rozrząd był robiony .. tel. do ASO (w DE nie robią takich szopek ze sprawdzeniem historii jak w Kaczogrodzie ) piękna furka tu w norwegi też szopek żadnych nie robią z historią a nawet jeszcze ci doradzą
  4. jeszcze muszę dokupić ramkę (nie wiem jak będzie z kolorem ) chyba separator antenowy i ......... :gwizdanie:
  5. radio "górna półka" ja się biorę za montaż w lipcu jak będę na urlopie zobaczymy jakie będą efekty
  6. ma ktoś z was takie radyjko albo coś takiego?
  7. spokojnie możesz wymienić jeden palnik dobierz tylko taką samą temperaturę światła i moc
  8. czyli musi być wyjście k-bus w radyjku to nic, będę miał puste pole w fisie na rezerwie będę jeżdził montował ktoś już coś takiego u siebie?
  9. szukałem w temacie ale nic nie znalazłem chodzi mi o radyjko PIONEER AVIC-F900BT :gwizdanie: czy jest możliwość przeniesienia go na fis chodzi mi nazwe stacji i tym podobne montował już ktoś coś takiego?
  10. ja zmieniłem listwy na S4 mam do zbycia cały komplet [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 00:33_________________________________________________ ja zmieniłem listwy na S4 mam do zbycia cały komplet narazie listwy niedostepne
  11. podziękował
  12. panowie mam problem kupiłem LED nie mam kontroli spalonej żarówki ale diody zamiast świecić mrugają jak kierunkowskazy mało tego podłączyłem do akumulatora świecą normalnie czy obciążenie ich opornikiem coś da ?
  13. miałem ten sam problem głupia sprawa była pęknięta obudowa komory komputera silnika są tam przekażniki między innymi od chłodzenia i i od klimatyzacji były kompletnie zalane sprawdż tam
  14. wita silnik ALZ ma 2 sondy jedna przed katalizatorem druga za ciężko ją dojżeć
  15. kupiłem w zimie sprężyny do tej pory nie wymieniłem troszke się boje że siądzie 40mm przód 30mm tył
  16. modem kupilem na allegro tu link: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=643698778
  17. a numer katalogowy tej manetki wycieraczek może znacie??? [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 01:13_________________________________________________ a chyba wiem to ta z przyciskami z czoła???
  18. co znaczy uruchomić pelnego fisa
  19. tak, dopniesz, ale musisz mieć śrubę torx 2,5x2,6x43,5 żeby dokręcić no i musisz dokupić jeszcze dolną część obudowy kolumny kierownicy, lub wyciąć miejsce na manetkę tempomatu w tej, co masz. no juz kupilem modul tempomatu nr katalogowy 8E0953549N teraz kolej manetki i z tego co wyczytalem (a nie wiem czy zrozumialem ) roznia sie sedan avant czy znacie moze numer katalogowy co podpasi do mojego modelu?
  20. witam czy jak kupię osobno manetkię http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=650544663&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.#gallery to ją dopnę do tych co mam (bez tempomatu) i jeszcze chodzi o modem http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=643698778 napiszcie czy to mi wystarczy żeby zabrać się za montaż tempomatu? z góry dzięki
  21. serdecznie witam wszystkich użytkowników forum i wszystkich "władców pierścieni"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.