Treść opublikowana przez wladca_pierscieni
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
czy już wszystko śmiga jak należy :> alex181266 wielkie dzięki za pomoc sam bym nie poradził sobie z tym wszystko śmiga fis tempomat troszke dałem d*py z manetką do spryskiwaczy jest od sedana i niedziała tylna wycieraczka jeszcze czujnik płynu spryskiwaczy oczywiście HID'y też wrzuciło ale to już nie problem jutro montuje PIONEER AVIC-F900BT
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
ja już po montażu teraz mała kawka :> i zabieram się za kodowanie zobaczymy jak mi to pójdzie może wasze propozycje do silnika AZL i nie za bardzo kumam z tymi hamulcami koła w orginale miałem chyba 15" [br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 17:50_________________________________________________no i niestety niepowodzenie ABS poszło bez problemów centralny modół d*pa
-
[B6 AVF] Niebieska strzała :D aktualizacja - rezanko wnetrza :
ps. sprawdz jeszcze kiedy rozrząd był robiony .. tel. do ASO (w DE nie robią takich szopek ze sprawdzeniem historii jak w Kaczogrodzie ) piękna furka tu w norwegi też szopek żadnych nie robią z historią a nawet jeszcze ci doradzą
-
[ALL] Podłączanie nie ori radia pod FIS
jeszcze muszę dokupić ramkę (nie wiem jak będzie z kolorem ) chyba separator antenowy i ......... :gwizdanie:
-
[ALL B7] Alpine 9855R w B7 w końcu udało się zainstalować
radio "górna półka" ja się biorę za montaż w lipcu jak będę na urlopie zobaczymy jakie będą efekty
-
[ALL] Podłączanie nie ori radia pod FIS
ma ktoś z was takie radyjko albo coś takiego?
-
Montaż LED zamiast postojówek
spokojnie możesz wymienić jeden palnik dobierz tylko taką samą temperaturę światła i moc
-
[ALL] Podłączanie nie ori radia pod FIS
czyli musi być wyjście k-bus w radyjku to nic, będę miał puste pole w fisie na rezerwie będę jeżdził montował ktoś już coś takiego u siebie?
-
[ALL] Podłączanie nie ori radia pod FIS
szukałem w temacie ale nic nie znalazłem chodzi mi o radyjko PIONEER AVIC-F900BT :gwizdanie: czy jest możliwość przeniesienia go na fis chodzi mi nazwe stacji i tym podobne montował już ktoś coś takiego?
-
[ALL B6] Odstająca listwa przy drzwiach
ja zmieniłem listwy na S4 mam do zbycia cały komplet [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 00:33_________________________________________________ ja zmieniłem listwy na S4 mam do zbycia cały komplet narazie listwy niedostepne
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
znaczki
-
[ALL B7] Rodzaje atrap
trójeczka
-
Montaż LED zamiast postojówek
podziękował
-
Montaż LED zamiast postojówek
panowie mam problem kupiłem LED nie mam kontroli spalonej żarówki ale diody zamiast świecić mrugają jak kierunkowskazy mało tego podłączyłem do akumulatora świecą normalnie czy obciążenie ich opornikiem coś da ?
-
[ALL B6] Problem z wentylatorem po wyłączeniu silnika
miałem ten sam problem głupia sprawa była pęknięta obudowa komory komputera silnika są tam przekażniki między innymi od chłodzenia i i od klimatyzacji były kompletnie zalane sprawdż tam
-
[ALL] Jaki wpływ na pracę silnika ma sonda lambda ?
wita silnik ALZ ma 2 sondy jedna przed katalizatorem druga za ciężko ją dojżeć
-
[ALL B6] Wymiana sprężyn seryjnych na obniżające
kupiłem w zimie sprężyny do tej pory nie wymieniłem troszke się boje że siądzie 40mm przód 30mm tył
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
DZIEŁO SZTUKI
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
modem kupilem na allegro tu link: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=643698778
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
a numer katalogowy tej manetki wycieraczek może znacie??? [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 01:13_________________________________________________ a chyba wiem to ta z przyciskami z czoła???
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
co znaczy uruchomić pelnego fisa
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
czyli żle wyczytałem
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
tak, dopniesz, ale musisz mieć śrubę torx 2,5x2,6x43,5 żeby dokręcić no i musisz dokupić jeszcze dolną część obudowy kolumny kierownicy, lub wyciąć miejsce na manetkę tempomatu w tej, co masz. no juz kupilem modul tempomatu nr katalogowy 8E0953549N teraz kolej manetki i z tego co wyczytalem (a nie wiem czy zrozumialem ) roznia sie sedan avant czy znacie moze numer katalogowy co podpasi do mojego modelu?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
witam czy jak kupię osobno manetkię http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=650544663&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.#gallery to ją dopnę do tych co mam (bez tempomatu) i jeszcze chodzi o modem http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=643698778 napiszcie czy to mi wystarczy żeby zabrać się za montaż tempomatu? z góry dzięki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
serdecznie witam wszystkich użytkowników forum i wszystkich "władców pierścieni"