Treść opublikowana przez wladca_pierscieni
-
Dobrzy chiptunerzy
Dla mnie tacy ludzie to dziady niestety rzucam temat na kolejne fora
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
W statyjce Mala probowka i bez trudu znajdziesz
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
A ile w Polandi za osobowke z dobrym materiałem
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
- Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
Tak t5 16000 +mva- Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
Ja inwestuje w http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=3277722749 testowalem sprzęt super laczy sie z fisem- Dobrzy chiptunerzy
Kilka postow wczesniej- webasto Tiguan
No to zostaje dalej drapac szyby :banghead:- webasto Tiguan
Stanley Mogl bys pospisywac numery czesci co by mozna było pozbierac graty na allegro ?- webasto Tiguan
:eek: ---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ---------- Dzisiaj bylem w aso I powiedzieli mi ze nie mam podgrzewania silnika takze musze miec caly komplet- webasto Tiguan
Cos temat ucichl Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2- Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
Mialem ten sam problem ale nigdy nie pamietalem sprawdzic formatu i za kazdyn razem jak byl obraz sciety to mowilem sobie ze to sprawdze Z tego co pamietam na monitorach tylnych byl pelny ekran Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2- webasto Tiguan
No właśnie muj jest z 2009 koncowka roku Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2- webasto Tiguan
witam bylem dzisiaj w ASO Oslo pytalem o rozbudowe webasto do postojowego w moim Tiguanie panowie stwierdzili ze jest to fizycznie nie mozliwe bo auto modelowo jest z 2010 roku i vw nie zaplanowal rozbudowy czy jest to mozliwe ?- Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
Witaj mialem to samo u siebie Zadko kiedy wyswietlal kontakty tak jak piszesz stara nokia działa super, nie mam pojęcia co moze byc napisz na peb.pl tan jest kilka postów o f9... Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2- Dobrzy chiptunerzy
Mav78 w sumie masz racje Moze za planujemy tam grupowy Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2- Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2- Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
No niestety nie ma takiej funkcji Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2- Dobrzy chiptunerzy
Witam Próbowałem znalesc ale nie ma nic o tunerach w okolicach Grudziądza czy polecicie kogos z tych terenow ?- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Witam czy mi pomozecie z instalacja bluetooth w vw tiguan jakie podzespoly potrzebuje i tym podobne szukalem pa forach vw ale nie znalazlem nic- [ALL B6] Czy ma ktos te listwy progowe w stylu Caractere dla B6 lub B7
Pasuje .sprawdzone Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2- ABS swieci
Jest to blad ABSu czy cos zle zakodowane w silniku bo tak wynika z opisu :confused: Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2- ABS swieci
Vag mój padl a koles gdzies pożyczył tylko takiego Nie za bardzo kumam tego objasnienia na ross.-tech jakos prostymi slowami- ABS swieci
Pedal hamulca ok nie twardy na fisie tez sie wyswietla hamulce Wymieniona pompa abs wszystkie zaciski tarcze klocki nic nie pomaga prt.sc wrescie dostalem ---------- Post dopisany 20-04-2013 at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany 19-04-2013 at 07:27 ---------- I jak paniwie idzie cios wyczytać z tych błędów:confused: Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2- ABS swieci
Jedyny blad jaki jest to :auto trans missing message from abs controller*. Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2 - Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?