Treść opublikowana przez wladca_pierscieni
-
Zapaszki do auta
Witam polecam ta piabke do czysczenia zapach bardzo przyjemny doskonale czysci bez sulikonu http://www.autokosmetyki.pl/w%C4%82%C5%BArth_cargo_pianka_do_czyszczenia_tapicerki_wewnatrz_samochodu,p836.html Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
ABS swieci
Witam pilna sprawa znajomy ma b6 1.9 tdi po odlaczeniu akumulatora jakis czas temu zapalil sie ABS wymienil juz prawie wszystko tatcae klocki pompe byl w ASO nie wiedza dla czego nie da sie usunac bledu szukalem na forum ale nic nie znalazlem spotkaliscie sie juz z takim czyms
-
DIESEL*POWER Type*approval*No*e1 72 245 2004*104 4697 01*
Tzn. Nie montowac boxa ? Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
DIESEL*POWER Type*approval*No*e1 72 245 2004*104 4697 01*
Witam mam okazje kupic cos takiego http://m.finn.no/bap/forsale/ad.html?finnkode=40523422&sort=5&keyword=tiguan&save_term=true DIESEL*POWER Type*approval*No*e1 72 245 2004*104 4697 01*czy jest to warte Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
witam ja mialem 4lata avic f900bt to ja wsadzilem na peb .pl opis jak i pliki jak zaktywowac na 910bt mam teraz f20bt i mysle o takim czyms jest to modul can-01.2 czy ktos to matowal ? ---------- Post dopisany 07-04-2013 at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2013 at 10:07 ---------- To jest dobre Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
1,6 alz
Ok dzięki jutro po robocie wezme sie za to i porobie zrzuty pozdrawiam Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany 07-04-2013 at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany 01-04-2013 at 21:05 ---------- Witam wrescie znalazlem goscia ktory mi ustawil gaz podlaczyl vaga i szczytal czasy wtryskow wszystko ok dzieki chlopaki za odpowiedzi:) Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
[B6 AVF] ZAPYTANIE o części wycieraczki tylnej ?
Jest to ta malutka podwójna dyszka razem z uszczelką ? Pekla i cieknie musze wymienic Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
Macie moze vaga ? I robicie na nim Krzysiek ma tylko do 2003r Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
1,6 alz
Hyba pojmuje , rozumie zeby najpierw porobic mapy na nowo bezyny i gazu i jakie cisnienie jest najbardziej prawidlowe? przestawic na samym reduktorze czy starczy zmiejszyc w parametrach kalibracji na 1.3 i z tymi wtryskami czy moga byc przyczyna bledu "mieszanka zbyt bogata/uboga" nawet jak mi to ustawiali w warsztacie w pl? Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
1,6 alz
Reduktor - tomaseto Listwa wtryskowa - valtek jak zebrać mapy i ustawiać mnoznik? Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
1,6 alz
witam od zalozenia instalacji( 2008)rok mam tylko z nia problemy przejezdzilem rok bez gazu teraz znowu ja wskrzesilem jak byscie mogli popatrzec na zrzuty i podpowiedziec co jest nie tak ,przerywa jak dodaje gazu jest slaby i husta na wolnych obrotach
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Myslicie ze pomoglo by to w alz ? Uszczelniacze nie pomogly
-
pin w liczniku od prędkości
SUPER z gory dziekuje
-
pin w liczniku od prędkości
Dal bys rade zrobic fotke
-
sygnal z licznika i skrzyni biegów do pioneer
Witam przeszukalem forum ale nic nie znalazlem*Czy wie ktos jak znalesc pin od sygnalu predkosci i od szkrzyni potrzebuje*To do radia avic F20bt i nie mam pojecia jak to znalesc jak by ktos mial zdjęcia bylo by super
-
pin w liczniku od prędkości
Witam przeszukalem forum ale nic nie znalazlem Czy wie ktos jak znalesc pin od sygnalu predkosci i od szkrzyni potrzebuje To do radia avic F20bt i nie mam pojecia jak to znalesc jak by ktos mial zdjęcia bylo by super
-
canbus do pioneera
wlasnie tez to wyczytalem fajna sprawa by byla
-
canbus do pioneera
witam czy ktos juz to matowal jest to kosc can-01.2 http://www.connects2.co.uk/Instructions/CAN-01.2.pdf jak to podlaczyc ?
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
ucichlo tu
-
[B6 ALZ] Silnik nie rowno chodzi,nie pali na 2 cylindry
a co z błędem 18731 wczoraj mi wyskoczył ale wykasowałem zobaczymy co sie będzie działo dodam ze miałem tez padnięta cewkę ale to z 2 lata temu
-
[ALL] Radio Pioneer 2DIN jakie wybrać/ jakie formaty video?
no to ktos mnie zmylil ale divx ci odczyta to 100% pewne
-
[ALL] Radio Pioneer 2DIN jakie wybrać/ jakie formaty video?
Kowi mylisz sie 700bt ma dvd nie czyta divx to jedyna różnica po miedzy tymi modelami jeśli chodzi o mapy to wszystkie wrzucisz i radio nie zniknie przeczytaj ten cały post http://peb.pl/sprzet-do-nawigacji/327842-avic-f900bt-pytanie-o-mape.html
-
[ALL] Radio Pioneer 2DIN jakie wybrać/ jakie formaty video?
tak ja dodałem ten post na peb.pl a czy te dwie jednostki sa na WinCE nigdzie nie znalazłem takiej informacji teraz napaliłem sie na takie cudo http://allegro.pl/pioneer-avic-f20-bt-nawigacja-roku-i1365215090.html ale cena na razie nie do przyjęcia
-
[ALL] Radio Pioneer 2DIN jakie wybrać/ jakie formaty video?
ja mam od ponad dwóch lat model f900bt jestem bardzo zadowolony jeśli chodzi o mapy i nowy soft z f910bt to masz wszystko tu http://peb.pl/sprzet-do-nawigacji/728684-pionear-avic-f900bt-upgrad-na-f910bt.html