Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wladca_pierscieni

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wladca_pierscieni

  1. Witam polecam ta piabke do czysczenia zapach bardzo przyjemny doskonale czysci bez sulikonu http://www.autokosmetyki.pl/w%C4%82%C5%BArth_cargo_pianka_do_czyszczenia_tapicerki_wewnatrz_samochodu,p836.html Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  2. Witam pilna sprawa znajomy ma b6 1.9 tdi po odlaczeniu akumulatora jakis czas temu zapalil sie ABS wymienil juz prawie wszystko tatcae klocki pompe byl w ASO nie wiedza dla czego nie da sie usunac bledu szukalem na forum ale nic nie znalazlem spotkaliscie sie juz z takim czyms
  3. Tzn. Nie montowac boxa ? Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  4. Witam mam okazje kupic cos takiego http://m.finn.no/bap/forsale/ad.html?finnkode=40523422&sort=5&keyword=tiguan&save_term=true DIESEL*POWER Type*approval*No*e1 72 245 2004*104 4697 01*czy jest to warte Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  5. witam ja mialem 4lata avic f900bt to ja wsadzilem na peb .pl opis jak i pliki jak zaktywowac na 910bt mam teraz f20bt i mysle o takim czyms jest to modul can-01.2 czy ktos to matowal ? ---------- Post dopisany 07-04-2013 at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2013 at 10:07 ---------- To jest dobre Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  6. Ok dzięki jutro po robocie wezme sie za to i porobie zrzuty pozdrawiam Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany 07-04-2013 at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany 01-04-2013 at 21:05 ---------- Witam wrescie znalazlem goscia ktory mi ustawil gaz podlaczyl vaga i szczytal czasy wtryskow wszystko ok dzieki chlopaki za odpowiedzi:) Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  7. Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  8. Jest to ta malutka podwójna dyszka razem z uszczelką ? Pekla i cieknie musze wymienic Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  9. Macie moze vaga ? I robicie na nim Krzysiek ma tylko do 2003r Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  10. Hyba pojmuje , rozumie zeby najpierw porobic mapy na nowo bezyny i gazu i jakie cisnienie jest najbardziej prawidlowe? przestawic na samym reduktorze czy starczy zmiejszyc w parametrach kalibracji na 1.3 i z tymi wtryskami czy moga byc przyczyna bledu "mieszanka zbyt bogata/uboga" nawet jak mi to ustawiali w warsztacie w pl? Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  11. Reduktor - tomaseto Listwa wtryskowa - valtek jak zebrać mapy i ustawiać mnoznik? Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  12. witam od zalozenia instalacji( 2008)rok mam tylko z nia problemy przejezdzilem rok bez gazu teraz znowu ja wskrzesilem jak byscie mogli popatrzec na zrzuty i podpowiedziec co jest nie tak ,przerywa jak dodaje gazu jest slaby i husta na wolnych obrotach
  13. Myslicie ze pomoglo by to w alz ? Uszczelniacze nie pomogly
  14. Witam przeszukalem forum ale nic nie znalazlem*Czy wie ktos jak znalesc pin od sygnalu predkosci i od szkrzyni potrzebuje*To do radia avic F20bt i nie mam pojecia jak to znalesc jak by ktos mial zdjęcia bylo by super
  15. Witam przeszukalem forum ale nic nie znalazlem Czy wie ktos jak znalesc pin od sygnalu predkosci i od szkrzyni potrzebuje To do radia avic F20bt i nie mam pojecia jak to znalesc jak by ktos mial zdjęcia bylo by super
  16. wlasnie tez to wyczytalem fajna sprawa by byla
  17. witam czy ktos juz to matowal jest to kosc can-01.2 http://www.connects2.co.uk/Instructions/CAN-01.2.pdf jak to podlaczyc ?
  18. a co z błędem 18731 wczoraj mi wyskoczył ale wykasowałem zobaczymy co sie będzie działo dodam ze miałem tez padnięta cewkę ale to z 2 lata temu
  19. no to ktos mnie zmylil ale divx ci odczyta to 100% pewne
  20. Kowi mylisz sie 700bt ma dvd nie czyta divx to jedyna różnica po miedzy tymi modelami jeśli chodzi o mapy to wszystkie wrzucisz i radio nie zniknie przeczytaj ten cały post http://peb.pl/sprzet-do-nawigacji/327842-avic-f900bt-pytanie-o-mape.html
  21. tak ja dodałem ten post na peb.pl a czy te dwie jednostki sa na WinCE nigdzie nie znalazłem takiej informacji teraz napaliłem sie na takie cudo http://allegro.pl/pioneer-avic-f20-bt-nawigacja-roku-i1365215090.html ale cena na razie nie do przyjęcia
  22. ja mam od ponad dwóch lat model f900bt jestem bardzo zadowolony jeśli chodzi o mapy i nowy soft z f910bt to masz wszystko tu http://peb.pl/sprzet-do-nawigacji/728684-pionear-avic-f900bt-upgrad-na-f910bt.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.