Treść opublikowana przez wladca_pierscieni
-
[B5 AWM] Instalacja Stag czy warto???
ja mam staga 300 czy jestem zadowolony ??? nie wiem bo gazownik ktory montowal zrobil chale bylo za bogato i za ubogo z tego skutek uszczelniacze zaworow jak pojechalem na serwis to powiekszyl dysze i bylo spoko kolo 1000km i jest za bogato znow puzniej pojehalem to powiedzial ze sonda jest pasywna i to musze zrobic jak bede w pl to pojade do pozadnego gazownika niech to ogarnie
-
[ALL B6] Klimatronik pod RNS-E
bywaja na allegro cale kosze z klimatronikiem w tej samej cenie troszke cierpliwosci i
-
[B5 AHL] Mapa wtrysku Gazu -Czy tak ma być??
kontynuujcie ja sledze ten wontek
-
[B7 BPW] MyOwn, MyLove ;)
ladniutka
-
[ALL B6] Piny
tu powinienes znalesc wszystko http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_montaz_elementow_pakietu_oswietlenie_kratek_nawiewow_lampki_przedniej-t20727.0.html ktos pisal gdzies ze gosc z allegro ma tanie piny ale nie pamietam gdzie to bylo uzywaj opcji
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
ladniutka mody obiecujace wywal drewno
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
ja nie szukam tu koledzy szukali ja trafilem na ogloszenie (poluje na przod s-line) i tam jest tak w opisie
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
to jest s-line ? http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=939669377
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
prosba do moderatorow a nawet do samego prezesa o umieszczenie tego na pierwszej stronie
-
[B7 BLB] Niestety kolejny przypadek ciśnienia oleju - jak narazie rozwiązany
turdzi a sprawdzales czy mozna tu w norwegi kupic ta zembatke ?
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
jarko super wybor ja mam juz ponad rok takie same radyjko wpasuje sie super w autko ps. opracowalem ( przetlumaczylem z norweskiego ) i wgralem nowego softa z f910bt tu masz linka http://peb.pl/wbudowane-systemy-nawigacyjne/728824-rapidshare-pionear-avic-f900bt-upgrad-na.html
-
[B6 BDV] Nie działają spryskiwacze
- [B6 BDV] Nie działają spryskiwacze
zacznij od poczadku wyjmij zbiorniki i zobacz czy pompka pompuje dmuchnij w przewody na pewno to jakas pier**la- [B6 ALT] Padł silnik wymiana na nowy
koniec OT- [B6 ALT] Padł silnik wymiana na nowy
ku***a mac, jak ja nie trawie takich typow z takim mysleniem, zrobic byle jak i opierdolic do zyda :wallbash: gratuluje uczciwego podejscia a pozniej ktos nieswiadomy kupi taki bubel i znowu posty na forum i problemy. nie kazdy jest specem w technicznych sprawach,a zrobienie fury byleby jezdzila i dalsza odsprzedaz to chamstwo! radek4359- najlepiej na spokojnie dowiedz sie co Ci padlo, jaki bylby koszt ewentualnej naprawy,a najwyzej potem rob swapa, powodzenia! Tak ,niech kolega się pokieruje twoja ideą ,na pewno mu to wyjdzie na dobre :wallbash: Równie dobrze może wsadzić używany motor i pojeździć lecz dla zdrowia psychicznego lepiej sprzedać takie auto bo nóż widelec coś innego się posypie i kolega się załamię. Czy wy nie widzicie ze kolega nie ma zaufanego mechanika który mu to naprawi ,zrobić kapitalny remonto to żadna "sztuka" !!! a kupić drugi syfiasty motor jest jeszcze mniejsza sztuka . Zawsze możesz sprzedać auto z uszkodzonym silnikiem !!! weźmiesz z 5K mniej i masz spokój . Wszystko zależy od tego czy masz zaufanego mechanika ,bo jak nie to sporo ryzykujesz ,pójdzie coś nie tak i znowu plecy ,mechanicy i tak się nie przyznają do błędu jak coś spieprz.....ą Nie rób żadnego swapa bo na tym trzeba się znać . amen. gratuluje myslenia :polew: myslac jak ty to i kolejne auto moze kupic z padnietym silnikiem- [B6 ALT] Padł silnik wymiana na nowy
tez bym sie w Qrw..... mysle ze to najlepsze wyjscie dla ciebie- [B6 BDV] Nie działają spryskiwacze
jak kolega wyzej napisal sprawdz czy ubywa plynu moze byla woda i przymarzlo ?- Wszystko o Pakietach S LINE S4
temat byl w tym poscie rozbudowany i ciekawy- [ALL B7] Podgrzewanie foteli
ja mam panel z podgrzewaniem foteli do b7 na zbyciu :gwizdanie:- [ALL B6] Czarna folia( nie carbon) z połyskiem na dach a4 avant
i jak panowie ktos juz okleil avanta w czarnym polysku- [B6 AVJ] Wykres po wizycie na zabiorowym w Gliwicach - chip by Compsport - 200KM, 272Nm
robi wrazenie szczególnie przy moim ALZ 102hk- IO 2010 Vancouver
brawo :good: :good:- YouTube - filmy warte obejrzenia
- Wszystko o Pakietach S LINE S4
kurcze moglem zalicytowac dla ktoregos z was ;(- Wszystko o Pakietach S LINE S4
pisz do niego moze ci opcha moze ma wiecej - [B6 BDV] Nie działają spryskiwacze