Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wladca_pierscieni

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wladca_pierscieni

  1. ja mam staga 300 czy jestem zadowolony ??? nie wiem bo gazownik ktory montowal zrobil chale bylo za bogato i za ubogo z tego skutek uszczelniacze zaworow jak pojechalem na serwis to powiekszyl dysze i bylo spoko kolo 1000km i jest za bogato znow puzniej pojehalem to powiedzial ze sonda jest pasywna i to musze zrobic jak bede w pl to pojade do pozadnego gazownika niech to ogarnie
  2. bywaja na allegro cale kosze z klimatronikiem w tej samej cenie troszke cierpliwosci i
  3. wladca_pierscieni odpowiedział(a) na lemak temat w Audi A4 B6/B7
    tu powinienes znalesc wszystko http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_montaz_elementow_pakietu_oswietlenie_kratek_nawiewow_lampki_przedniej-t20727.0.html ktos pisal gdzies ze gosc z allegro ma tanie piny ale nie pamietam gdzie to bylo uzywaj opcji
  4. ladniutka mody obiecujace wywal drewno
  5. ja nie szukam tu koledzy szukali ja trafilem na ogloszenie (poluje na przod s-line) i tam jest tak w opisie
  6. to jest s-line ? http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=939669377
  7. prosba do moderatorow a nawet do samego prezesa o umieszczenie tego na pierwszej stronie
  8. turdzi a sprawdzales czy mozna tu w norwegi kupic ta zembatke ?
  9. jarko super wybor ja mam juz ponad rok takie same radyjko wpasuje sie super w autko ps. opracowalem ( przetlumaczylem z norweskiego ) i wgralem nowego softa z f910bt tu masz linka http://peb.pl/wbudowane-systemy-nawigacyjne/728824-rapidshare-pionear-avic-f900bt-upgrad-na.html
  10. zacznij od poczadku wyjmij zbiorniki i zobacz czy pompka pompuje dmuchnij w przewody na pewno to jakas pier**la
  11. ku***a mac, jak ja nie trawie takich typow z takim mysleniem, zrobic byle jak i opierdolic do zyda :wallbash: gratuluje uczciwego podejscia a pozniej ktos nieswiadomy kupi taki bubel i znowu posty na forum i problemy. nie kazdy jest specem w technicznych sprawach,a zrobienie fury byleby jezdzila i dalsza odsprzedaz to chamstwo! radek4359- najlepiej na spokojnie dowiedz sie co Ci padlo, jaki bylby koszt ewentualnej naprawy,a najwyzej potem rob swapa, powodzenia! Tak ,niech kolega się pokieruje twoja ideą ,na pewno mu to wyjdzie na dobre :wallbash: Równie dobrze może wsadzić używany motor i pojeździć lecz dla zdrowia psychicznego lepiej sprzedać takie auto bo nóż widelec coś innego się posypie i kolega się załamię. Czy wy nie widzicie ze kolega nie ma zaufanego mechanika który mu to naprawi ,zrobić kapitalny remonto to żadna "sztuka" !!! a kupić drugi syfiasty motor jest jeszcze mniejsza sztuka . Zawsze możesz sprzedać auto z uszkodzonym silnikiem !!! weźmiesz z 5K mniej i masz spokój . Wszystko zależy od tego czy masz zaufanego mechanika ,bo jak nie to sporo ryzykujesz ,pójdzie coś nie tak i znowu plecy ,mechanicy i tak się nie przyznają do błędu jak coś spieprz.....ą Nie rób żadnego swapa bo na tym trzeba się znać . amen. gratuluje myslenia :polew: myslac jak ty to i kolejne auto moze kupic z padnietym silnikiem
  12. tez bym sie w Qrw..... mysle ze to najlepsze wyjscie dla ciebie
  13. jak kolega wyzej napisal sprawdz czy ubywa plynu moze byla woda i przymarzlo ?
  14. temat byl w tym poscie rozbudowany i ciekawy
  15. ja mam panel z podgrzewaniem foteli do b7 na zbyciu :gwizdanie:
  16. i jak panowie ktos juz okleil avanta w czarnym polysku
  17. brawo :good: :good:
  18. kurcze moglem zalicytowac dla ktoregos z was ;(
  19. pisz do niego moze ci opcha moze ma wiecej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.