Treść opublikowana przez wladca_pierscieni
-
[ALL] Co myślicie o tych felach i o tym wzorze?
myślę ze te felgi co pokazał laki83 to kros probował zrobić na rs-y (marna kopia) i brac 18tki!!! od razu, ja tego nie zrobiłem i żałuje
-
[ALL] Co myślicie o tych felach i o tym wzorze?
http://www.allegro.pl/search.php?string=rs4&from_showcat=1&category=620&country=1&category=18730
-
[ALL] Co myślicie o tych felach i o tym wzorze?
ja bym brał ale zastanowil bym sie jeszcze przy rs4 II polerowanych
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
największa różnica to cena poza tym w wygodzie nie zaważysz różnicy te same profile gąbki oczywiście skora to skora lepsza w utrzymaniu no i wyglad ja mam te z pierwszego linku i jestem bardzo zadowolony
-
Montaż LED zamiast postojówek
dziala fajnie teraz musze zamowic do tablic i bedzie spoko ceny juz spadly http://www.allegro.pl/search.php?string=can&us_id=3164282&country=1
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Ja mialem juz pociagniety plus tylko dodalem minus (sprawdz to sobie) a o wyciagnieciu kostki bylo gdzies na forum ale nie moge teraz znalesc ;( ja nie wyciagnalem kostki podlaczylem na minizlaczke za pare dni bede zakladal monitorki do zaglowkow to to poprawie :>
-
[B7 ASB] Nieustannie włączający się wentylator chłodnicy
ja mialem to samo co ddesperadoo przekazniki zalane vag nic nie pokazal, dzieje sie to w sloneczne dni tez?
-
[ALL B6] G12 cena + porady
mozna g12 mieszac z czyms innym?np borygo
-
[ALL] Kiedy zakładacie letnie opony ?
ja dzisiaj sie wzialem chociaz jeszcze pol metra sniegu na dworze
-
[ALL B6] Brak ogrzewania tylnej szyby
kombinowales moze cos z klimatronikiem ?
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
paulo77 ja tez mam ALZ dawal rade na 19 ale zmienilem na 17 rs6II felunek ladny
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
mi chyba tez pasuje
-
[ALL B6] Wymiana przycisków w klimatroniku
a co sie stalo z tymi przyciskami
-
[ALL B6] Wymiana przycisków w klimatroniku
oczywiscie wyjmiki do radia zeby bylo wszystko jasne
-
[ALL B6] Wymiana przycisków w klimatroniku
dokladnie tak jak to opisal laki83
-
[ALL] Kiedy zakładacie letnie opony ?
ja to dopiero w maju za oknem mam 50cm sniegu
-
[ALL B6] Wymiana przycisków w klimatroniku
wymiana przyciskow nie jest duzym problemem wyciagasz klimatronik rozpolawiasz go i spokojnie wymieniasz przyciski ja zmienialem u siebie sama obudowe na dwa din z modelu b7
-
[B6 AKE] Kontrolki nie gasną co robić??
podiec do chlopakow na spota to na 100% ci pomoga
-
[B6 AWX] Spaliny w samochodzie
poszukaj na forum jest duzo informacji na temat spalin w wewnatrz auta
-
[ALL B6] Kierunki diodowe w fabrycznych tylnych lampach(avant) w oparciu o panel led.
wow super robota pomysl pierwsza klasa
-
Pomoc w "Posadź drzewo" - klik w link
ja tez podlalem ci je troszke
-
[B6 ALL] Czy przód B7 pasuje do B6
a ja sie zastanawiam czy od cabrioleta bedzie pasic przod na pewno bedzie to ladniejsze niz od B7
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
daj znac jak bedziesz kupowac auto w norge to mci pomoge z ubezpieczeniem i,kredytem ewentualnie,itd...
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
- Wszystko o Pakietach S LINE S4
dokladka kosztuje dokladnie 163 Euro, wydrukujesz i oddajesz przy zakupie ten "swistek promocyjny" i odciagaja ci 25 Euro. Czyli suma sumarum 138 Euro ~ 560 zl. Polecam kazdemu kto mieszka blisko niemieckiej granicy to jak by dokupowal jeszcze pare pier**l gril kratki to nastepne 25euro w kieszeni - Wszystko o Pakietach S LINE S4