Treść opublikowana przez wladca_pierscieni
-
[ALL B6] Pytanie o sprężyny
a czy sprężyny z avanta pasują do sedana chodzi mi o te ze zdiec na początku tematu
-
[ALL B6] Bierze olej
mi bral 0.5 L na 1000km zero dymu po wymianie uszczelniaczy (2000 km) i nie zmienia sie nic na bagnecie
-
[ALL B6] Bierze olej
ja stawiam na uszczelniacze zaworow
-
[ALL B6] Zatrzasnięty zamek klapy tył [Sedan] jak otworzyć awaryjnie ?
W avancie to wiem ze w klapce trójkata jest cięgno ale w sedanie
-
[ALL B6] Pytanie o sprężyny
dobre pytanie
-
[ALL B6] Pytanie o sprężyny
ja kupilem w norwegi
-
[ALL B6] Pytanie o sprężyny
a i jak to ma sie do naszych zawieszen
-
[ALL B6] Pytanie o sprężyny
witam kupiłem w tantym roku sprężyny sportowe firmy ap jakos nie mailem czasu ich założyć troszkę wyczytałem o sprężynach tu na forum i z tad kilka pytań : czy mam bac sie o amortyzatory komfort jazdy no i wyglad ma ktoś może zdjęcia z obniżonej b6 40przód 30 tyl
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
no i oczywiscie foto story
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
ledy z s6 sa w klasie ale cena zabija
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
ja tez do b6 wsadzilem siedziska z b7 i tylko p&p sprawdz to jeszcze raz
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
ikze poczytaj ten watek jest tu dużo zdjęć i opisów zderzaków do s-line i s4 ps. różnica jest duzzza.......... popytaj chłopaków na pewno ktoś sie zamieni z tobą na czarne grille[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 19:43_________________________________________________zderzaczek s-line http://www.allegro.pl/item1000136815_zderzak_a4_przod_przedni_s_line_01_05.html#gallery
-
[B5 AFN] Audi A4 B5 Avant
ladne autko
-
FIS wyświetla info o otwartym bagażniku A4 B6
może być :gwizdanie: u mnie bylo zaśniedziałe i pomagalo tylko trzaśnięciem
-
[ALL B6] Kontrolka ESP po montażu HID
a jak z blendami to chyba jest ważniejsze te ustrojstwo pomoże prawdopodobnie czyści zakluczenia
-
[ALL B6] Sygnał dźwiękowy (piszczek)
brzeczek pewnie z widokowki
-
[ALL B6] Kontrolka ESP po montażu HID
to na pewno nie sprobuj wrócić do ori i wykasować bledły jak napisal Jaszczur87
-
[ALL B6] Kontrolka ESP po montażu HID
hidy bardzo mocno sieja zakluczenia mnoga nawet uszkodzić komputer sterujacy moze to byc spowodowane odłączeniem akumulatora sprobuj sie przejechać
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
to jest b6 i chyba avant ale bez dyfuzorow
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
jasne
-
[B6 AVF] Czyszczenie klimatyzacji Gdzie wlot powietrza w obiegu wewnętrznym.
ja robilem tak jak napisal wroclaguna i dziala to na 100% smrody zniknely natychmiast a pod autem zrobila sie plama z brudna woda ktora sie osadzala w odstojniku od klimy
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
potrzebuje pomocy w wyborze grili do maski i zderzaka podobają mi sie czarne bez niklów ale mam pakiet nikiel i lampy jakieś sugestie
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
tak tydzień temu masz na 2 stronie tego wątku post malika i tam jest link z audizine jak to dociąć tak wiem o tym poscie i audizine tylko chcialem wiedziec jak wam poszlo. sam montowales to wuju? ja juz mialem na dniach kliknac na ten za 300zl a tu sie trafilo dobrze ze nie wszyscy znaja sie na cenach ale z drugiej strony to oni to maja za grosze sam pracowalem kolo 2lat na szrocie w niemcowni byly to lata 90 sami za" marke" sprzedawalem reklamowke czesci
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
no i upolowałem dokładkę a raczej kolega wroclaguna http://moto.allegro.pl/item987776646_spoiler_zderzaka_audi_a4_s4_8e0.html montowaliście te dokładki do zwykłych zderzaków dozo rezania ma ktos jakies fotki ?? a i jak odstal sie komus gril i kratki do dajcie znac
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
wpadaj smialo